Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ios 10 u dfu mod ile güncelleyeceğim ama bir sorum olacak. benim telefonum 6s buna uygun ios 10 bir tane var değil mi? ABD sürümü avrupa gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

Samsung galaxy s5 var nasıl yukleyebilirim buna

Yüklemen imkansız dostum sen Android ile ios sistemi karıştırmışsın...elindeki cihazı sat iphone 5s üzeri bir telefon al sonra yüklersin...

neden yaw Turkcell deki çocuk herşeyi yüklersin dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin- -- 16 Eylül 2016; 10:52:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkwarrior23 kullanıcısına yanıt
    valla çok iyi.. yeni sürüm ile apple ın pil konusunda epey bir yol katettiği aşikar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seegoo

Yazılım güncelleme ekranında 9.3.5 görünüyor hocam benim şuan

İphone SE OTA'ya düştü diye biliyodum.

Gelmiş olması lazım, benim iphone 6'ya da ertesi günün sabahı göründü. Sebebini bilmiyorum ama telefonu resetleyip tekrar güncellemeleri denetle istersen. Ya da jb yapılmışsa o engelliyor olabilir.
  • 6s plusta pil kullanım sürelerini 2 kez tam şarj etmeme rağmen göstermiyor. Aynı sorunla karşılaşan var mı?

• seegoo kullanıcısına yanıt
    Hocam, ayarlardan genel-saklama alanı ve icloud kullanımına gir. orada saklama alanında 9.3.5 i indirilmiş halde göreceksin. Onu sil. Ardından tekrar güncelleme ekranına geldiğinde ios 10 görünecek
  • Juan - Juan kullanıcısına yanıt
    İpsw sitesinde girip modeli yazın size uygun olanı gösterir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimkinde öyle bir sorun yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Samsung galaxy s5 var nasıl yukleyebilirim buna

Yüklemen imkansız dostum sen Android ile ios sistemi karıştırmışsın...elindeki cihazı sat iphone 5s üzeri bir telefon al sonra yüklersin...

neden yaw Turkcell deki çocuk herşeyi yüklersin dedi

Blok

• .Colibri. kullanıcısına yanıt
    ama telefonu masadan kaldırınca ekran açılma özelliği aktiften yapabiliyorsun değil mi?

benim istediğim, masada duran telefonu hiç elime falan almadan, home tuşuna da basmadan, sadece parmağımı okuyucuya dokundurup açmak, ki böyle birşey yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Hocam eski sayfaları okumuyorsunuz anlıyoruzda 3dk önceki mesajda (iki mesaj yukarısı) bunun ile ilgili mesaj var, sorulara yanıt vermeye çalışan insanlara azıcık saygınız olsun.

https://forum.donanimhaber.com/m_120376151/tm.htm

Sayfayı en son bıraktığım da 240. Sayfadaydı. Şimdi olmuş 258 . Hepsini tek tek okuma gibi bi zorunluluğum yok. Uzun bi ara vermişsem eğer 2' şer 2' şer sayfayı atlatarak okurum. Sen yine de bu kadar kasma kendini forum neticede. Kompleks yapma kendine hay Allah yazdım görünmedi görmediler diye o kadar şey yapma yani .

• Pil kullanımı Wi-Fi ile beraber gayet iyi bende ki sorun 3G veya 4,5G kullanımı ile gelen pil süresiydi ne yazık ki bunu test edemedim.
    iPhone 6'da ki Spotlight ve klavyede oluşan laglarda en aza indirilmiş hatta gitmiş diyebilirim.

Şuan tek sorun menüyü sola çekince gelen siri önerileri listesinin yer aldığı hava durumu widgeti. Her seferinde bulunduğum yeri değilde başka başka şehirleri başka başka ilçeleri gösteriyor. Umarım bunu da bir patch ile çözerler.

Geriye kalan herşey klasik iPhone! Neymiş efendim mesajlarla kırılmış kalp atabilecekmişsim gibi çağ dışı, 3310'dan kalma özellikler.

• İphone 6 9.3.1 deyim. Bazı yorumlar güzel bazıları kötü kararsız kaldım. Tavsiyeler neler?

• Arkadaşlar 6 plus kullananların iOS 10 hakkında görüşleri nedir acaba ? 6 plus alayım diyorum da şarj yönünden memnunlar mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: _recoo

quote:

Orijinalden alıntı: seegoo

Yazılım güncelleme ekranında 9.3.5 görünüyor hocam benim şuan

İphone SE OTA'ya düştü diye biliyodum.

Gelmiş olması lazım, benim iphone 6'ya da ertesi günün sabahı göründü. Sebebini bilmiyorum ama telefonu resetleyip tekrar güncellemeleri denetle istersen. Ya da jb yapılmışsa o engelliyor olabilir.

JB yok hocam, imzalar kapanmadığı için olabilir mi? Şuan 9.3.2 yim 9.3.3 veya 9.3.4 görünmüyor. Direk 9.3.5 güncellemesi mevcut. Belki imzalar kapandıktan sonra ios 10 OTA da görünür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn.Martell

İphone 6 9.3.1 deyim. Bazı yorumlar güzel bazıları kötü kararsız kaldım. Tavsiyeler neler?

Niye bu kadar ödleksiniz anlamıyorum bi telefona 3bin verip güncelleme yüklemeye korkuyosunuz bi siz değil çoğu kişi böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okldoc -- 16 Eylül 2016; 11:23:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

Hocam, ayarlardan genel-saklama alanı ve icloud kullanımına gir. orada saklama alanında 9.3.5 i indirilmiş halde göreceksin. Onu sil. Ardından tekrar güncelleme ekranına geldiğinde ios 10 görünecek

Hocam harikasınız, çok affola en son 6 yıl önce 3GS kullanıyordum ios konusunda çok fazla bilgim yok. 9.3.2'ten direk ios'10 a geçmekte bir dezavantaj yoktur değil mi? Sonuç olarak 9.3.3 9.3.4 9.3.5 hiç güncellemeyeceğim.
  • 6s kullanıyorum kimisi kötü yorum yapmış kimisi iyi kararsız kaldım

• iOS 10 [ANA KONU]
    Yan ekranda oyun oynarken kapatıyorum ekran bu şekil kalıyor artı şarz sıkıntılı 2 saat okey oynadım %100dü şuan %56 diger sürüm daha iyiydi inşallah düzelir
  • Beyler telefon 5s sizce ios 8.3 den ios 10 a geçilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.