Şimdi Ara

ios 10.3.2 için jailbreak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pangunun sitesine 10.2.3 için jeilbreak var deneyen varmı tam anlamıyla işe yarıyormu

• Pangu nun orijinal sitesi bu:http://en.pangu.io/

Gördüğünüz üzere iOS 10 ile ilgili herhangi jb çıkarmamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphon 5s global kullaniyorum. 10.3.2 surumdeyim. 10.3.3 e gectim. Fakat imzalar acikken geri gecmistim 3.2 ye. Jb geldiginde bu surume. Herhangi bir sebebden recovery yapsam. 10.3.2 ipsw si ile. Durum ne olur. Boyle bisey mumkun mu. Yani guncelleme yapmadan. Ayni surumde kalarak. Tekrar jb kullanmak. Ve amac telefondaki ariza veya sifre unutmaktan dolayi bu islemi yapmaktir. Yardiminiz icin teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackcemre kullanıcısına yanıt
    Suan ios 10 icin bi jb var. Arasrirabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beytullah0205

Suan ios 10 icin bi jb var. Arasrirabilirsiniz.

Ben dedim ki pangunun çıkardığı jb yok

anladım. kusura bakmayın.
    benim soröuş olduğum soruyla alakalı bi bilginiz var mıydı?
  • quote:

anladım. kusura bakmayın.
    benim soröuş olduğum soruyla alakalı bi bilginiz var mıydı?

10.2 ye yalu tarafından jb çıkarıldı.

• quote:

İphon 5s global kullaniyorum. 10.3.2 surumdeyim. 10.3.3 e gectim. Fakat imzalar acikken geri gecmistim 3.2 ye. Jb geldiginde bu surume. Herhangi bir sebebden recovery yapsam. 10.3.2 ipsw si ile. Durum ne olur. Boyle bisey mumkun mu. Yani guncelleme yapmadan. Ayni surumde kalarak. Tekrar jb kullanmak. Ve amac telefondaki ariza veya sifre unutmaktan dolayi bu islemi yapmaktir. Yardiminiz icin teşekkürler.

Cihazınıza jbli iken aynı sürümü kuramazsınız aynı zamanda soforlayamazsınızda onun için özel tweaklar çıkarıyor cydia eraser diye o program eğer sürümü desteklerse cihazınızı telefon üzerinden sıfırlayıp jbsiz hale getirebilirsiniz.

peki. şuan anladım. ama şifremi unuttum diyelim. ya da tel açılmıyor(bana bi kere olmiştu). siyah ekranda kaldı diyelim. ben sorunu son güncellemeyi itunesten atarak yapmıştım. bu durum başımıza gelirse jb li iken. tek sıkıntı bu. çözümü nasıl olur. jb gitsin istemiyorum. ve sürüm değissin istemiyorum. teşekkürler bu arada.
  • Beytullah0205 B kullanıcısına yanıt
    Maalesef o zaman bir çözüm yok sadece en yüksek sürümü kurabilirsiniz jbde gider benim bilgim bu

bir yerde okuduğum bilgiye göre bu durumda aynı sürümde kalabilmek için ve sorunu düzeltmek için yüklü olan ıpsw dosyasıyla recvery yapabiliyoruz diye okumuştum sanki. bu mümkün mü? ben bunun peşindeyim. imza kapansa bile bu mümkün olabilir mi acaba..
    daha fazla bilgisi olan biri vardır umarım.
    Kesinlikle böyle bir şey yok. Yanlış bilgi

Ticket.der dosyasından bir shsh2 elde edebilirseniz aynı sürüme restore mümkün
    Hatta ipsw ile temiz kurulum bahsettiğim olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur2698 -- 18 Ağustos 2017; 22:23:19 >
  • onur2698 kullanıcısına yanıt
    yardımınız için teşekkürler. benim elim yatkındır ama çok bilgim yok. shsh2 yi nasıl almalıyım. ticket.der nasıl oluyo. tam olarak ne yapömalıyım. ve ne gibi durumlarda gerekli olur.
    İmg4tool aracı ile jailbreakli cihazınızdan ticket.der dosyanızı alıp bahsettiğim araç ile shsh2 uzantısına dönüştürdüğünüzde jbli cihazınız ve shsh2 dosyanız ile aynı sürüme temiz ipsw kurulumu yapabiliyorsunuz restore yaparken kullanacağınız araç ise futurerestore bu işlem için ise linux yada mac os sahibi olmanız gerekiyor yada sanal makine ilede halledebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur2698 -- 18 Ağustos 2017; 23:51:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur2698

İmg4tool aracı ile jailbreakli cihazınızdan ticket.der dosyanızı alıp bahsettiğim araç ile shsh2 uzantısına dönüştürdüğünüzde jbli cihazınız ve shsh2 dosyanız ile aynı sürüme temiz ipsw kurulumu yapabiliyorsunuz restore yaparken kullanacağınız araç ise futurerestore bu işlem için ise linux yada mac os sahibi olmanız gerekiyor yada sanal makine ilede halledebilirsiniz

i7 plus 10.1.1 için mümkün mü ? türkçe dökme man var mı nasıl yapılacağı ike ilgili ?

• amonRa kullanıcısına yanıt
    Jailbreak olan her iOS 10 sürümü için geçerli döküman henüz hazırlanmış değil.

teşekkürler. 10.3.2 ye jeilbreak geldiği zaman ulaşıp da bigi almam gereken kişi sizsiniz. umarım jb gelir. yardım için teşekkürler. detaylar içinde yardım ederseniz sevinirim.
    Elimde şuan jailbreakli bir cihaz yok cihazlarıma jailbreak yaptığımda sizler için bir rehber hazırlayacağım mutlaka

peki. çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.