Şimdi Ara

ION SNAPCAM LITE AKSIYON KAMERA HD KAYIT şok 99 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_%C4%B1on-snapcam-lite-hd-video-kamera-1144079.html?etcc_med=Price+Search+Engine&utm_medium=pse&utm_source=akakce&utm_campaign=pse&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&etcc_ori=akakce.com&et_lid=99&et_cid=99&source=mobil&v=1.39.8

Yorumları oldukça iyi. Ben kaptım bir adet..
    Bi kac siteye de baktım 200 den asagi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streptokokk -- 21 Ocak 2017; 13:32:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 megapixel 720p. 720p artık günümüze çok düşük kalmıyor mu?

Bir de çekimlere bakmak lazım. Aksiyon kamerası diyoruz da hoplama zıplama koşmada görüntü ses nasıl gaza gelmemek lazım ederi en fazla 100 olmalı zaten

720p 5 megapixel muhtemelen 100 metre ilerideki nesneler belli belirsizdir.

Kötü yorum yapmamak lazım incelemeden ama kağıt üstündeki bilgilerle bana uygun gelmedi. Yorumlarda biri spycamera olarak almış. Aksiyon demek hareket demek. Bir bakayım youtubedeki örnek çekimlerine.

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    Hocam. Ben bakarak karar verdim videolara fena değil gibi.. Boyutları da uygun.. Yine de tecrübeli değilim aksiyon kamera konusunda tavsiyelerinize göre sipariş iptali yapabilirim

• Hepsiburada da 300 tl alsak mı acaba

http://www.hepsiburada.com/ion-snapcam-lite-pm-outionsclite

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoda yavaş çekim yürüyüş olduğu halde deli sallanıyor pek iyi değil gibi.
    https://www.youtube.com/watch?v=nIrbwA4_doI
  • aksiyon kamerası hastalığı ülkede çok aksiyon olduğu için galiba ? sanırsın herkes alplerde parkurlu kayak yapıyo.
  • Görüntü kalitesi çok kötü, ederi 25-30 lira.
  • Xiaomi Yi kampanyasi olsada alsak bunlar çamurla eş deger

• quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

aksiyon kamerası hastalığı ülkede çok aksiyon olduğu için galiba ? sanırsın herkes alplerde parkurlu kayak yapıyo.

Kaliteli olanları araç kamerası olarak güzel iş çıkarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

aksiyon kamerası hastalığı ülkede çok aksiyon olduğu için galiba ? sanırsın herkes alplerde parkurlu kayak yapıyo.

Dash cam dedigimiz arac ici kamerayla action cam dedigimiz kameralar arasinda kullanim farki var. Dash cam fpsleri dusuktur icindeki hafiza kapasitesi bellidir genelde hep acik olur 1gun veya 2gunluk kayit yapar sonra ertesi gun en eski kaydi siler cctv sistemi gibi. Kalite olarak biraz daha dusuktur ve cekilen goruntu compress goruntu olur kalite dusmeyip dosya boyutunun dusurulmesi gibi. Ayrica en onemli diger ozelligi gece gorus sistemidir. O yuzden dash cam action cam olarak kullanilmaz neticede telefonun kamerasini ac telefonla video kaydet ayni hesap.

• quote:

quote:

quote:

Dash cam dedigimiz arac ici kamerayla action cam dedigimiz kameralar arasinda kullanim farki var. Dash cam fpsleri dusuktur icindeki hafiza kapasitesi bellidir genelde hep acik olur 1gun veya 2gunluk kayit yapar sonra ertesi gun en eski kaydi siler cctv sistemi gibi. Kalite olarak biraz daha dusuktur ve cekilen goruntu compress goruntu olur kalite dusmeyip dosya boyutunun dusurulmesi gibi. Ayrica en onemli diger ozelligi gece gorus sistemidir. O yuzden dash cam action cam olarak kullanilmaz neticede telefonun kamerasini ac telefonla video kaydet ayni hesap.

Arabamda Mini 903 + Git1 + Firefly 5s kullanıyorum.
    Sorunsuz tertemiz berrak görüntü gece ve gündüz...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arabamda Mini 903 + Git1 + Firefly 5s kullanıyorum.
    Sorunsuz tertemiz berrak görüntü gece ve gündüz...

Dogrudur hayirli olsun. Isteyen handycam veya compact makinede kullanabilir neticede hepsinin gorevi ayni video kaydetmek. Ama dash cam dash camdir aksiyon kamerasi aksiyon kamerasidir. Sen hic kafasinda arac ici kamerayla ucaktan atlayan redbull sporcusu gordunmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: karasac

videoda yavaş çekim yürüyüş olduğu halde deli sallanıyor pek iyi değil gibi.

videodakinin bu kamera olduğunu nasıl anladınız hocam. hiçbir bilgi yok
  • Bu aksiyon kamera değil farkettinizmi bilmiyorum
  • gezilerde kullanmak için sipariş verdim bakalım nasıl olacak.. aslında çok güzel gözüküyor boyutlarıda çok iyi.
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    araç kameralarının çok kötüsü de var ,çok iyisi de
    25 tl. ye aldığım kamera gündüz bile felaket kötü görüntüsü vardı ,hele ki geceleyin hiçbir işe yaramıyordu
    ama Çin'den getirttiğim kamera süper görüntü kaydediyor ,geceleri dahi hiç fena sayılmayacak görüntü çekiyor (araç farı ile)

ama aksiyon kamerası olayı bambaşka bir kulvar (gerçi aksiyon kamerasını araç içi kamera olarak kullanan da var)

özetle gerçek hd. vermeyen araç içi kameralara hiç bulaşmayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: karasac

videoda yavaş çekim yürüyüş olduğu halde deli sallanıyor pek iyi değil gibi.

videodakinin bu kamera olduğunu nasıl anladınız hocam. hiçbir bilgi yok

hocam tam anlamıyla bende emin değilim ama çeken kişi videonun altına not düşmüş

Description: Just a tour of my house and yard/garden here in Florida to test out my Snap Cam Lite which I'll use for recording bike trips, and posting them here on You 'Tube.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

araç kameralarının çok kötüsü de var ,çok iyisi de
    25 tl. ye aldığım kamera gündüz bile felaket kötü görüntüsü vardı ,hele ki geceleyin hiçbir işe yaramıyordu
    ama Çin'den getirttiğim kamera süper görüntü kaydediyor ,geceleri dahi hiç fena sayılmayacak görüntü çekiyor (araç farı ile)

ama aksiyon kamerası olayı bambaşka bir kulvar (gerçi aksiyon kamerasını araç içi kamera olarak kullanan da var)

özetle gerçek hd. vermeyen araç içi kameralara hiç bulaşmayın derim

Kullanilir tabi neden kullanilmasin aksiyon kameralari artik amaca hizmet ediyo aksiyonluk bi olayi kalmadi yillardir vardi kendileri her ne olduysa millette bi go pro alma hevesi olustu sadece turkiyede degil tum dunyada. Arac icindede kullanirsin disarda piknik yaparkende kullabirsin. Neticede asfaltta deliler gibi mtb (dag bisikleti) suren bi milletiz

• ELektro gitarın orasına burasına bağlayıp video çekmek için aparat önerir misiniz arkadaşlar.
    Bir sürü aparat var hangisini almam lazım.
  • ion speed pro kullanıyorum amazondan aldım.
    ION SNAPCAM LITE AKSIYON KAMERA HD KAYIT şok 99 tl

açıkcası bir xiaomi mi parasına aldım. Kesinlikle aşırı memnunum. Su kayağında bolca test ettim. Araç içi test ettim. Bisiklet ile test ettim. Çekimleri güzel,geniş açılı. Dahili su geçirmez. Tek sorunum gopro kadar aksesuar yoktu bende vida girişi standart(mış) ona uygun go pro dönüştürücü aldım. Kendi aksesuarları çok kaliteli. Yazılımı fazla ayar sunmuyor. Driver gerektirmeden pc görüyor. Pili çıkmıyor dahili.
    Vergiye rağmen amazondan düşünülebilir.
    https://www.amazon.com/iON-Camera-1014W-Air-Pro/dp/B00V3BPUXC

Kolay tak çıkar aparatı efsane.
    Araç için alcaklar bu tarz kamera almasın. Tak unut tarz aslınlar. Yani kontak açınca acılan ,kapatınca kapanan. Hafızasında en eski kayıdı temizleyerek sürekli yer açan bir cihaz tercih etsinler ki 30 - 40 dolara bulunabilior. DH de konusu var. Yoksa ben bir ara kullandım. Açmayı unutuyorsun,kapatmayı unutuyorsun, pil bitiyor. (Ion Speed Pro kamera sarj olurken çekim yapmıyor)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.