Şimdi Ara

IOMEGA PRESTIGE 2.5' 320 GB HARİCİ HDD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu hdd hakkındaki fikirlerinizi öğrenebilirmiyim,işe yarar bişeymidir,kullanan arkadaşlar varsa onlarda yorumlarını iletirse iyi olur.

ürünün tüm özellikleri bu sitede belirtilmiş.

http://www.exa.com.tr/iomega/sabit_diskler/iomega_prestige-327-10225.html

• Ben iomega nın 500 lüğünü almıştım. Kasanın üzerinde Çin malı yazıyor. İçini açtım, içinde de Seagate 7200.4 2,5 HDD var. O da Çin malı.
    İki aydır kullanıyorum, şimdilik bir sorun yok. İnşaallah da olmaz.
  • Şu anda kipada indirim var bu diskte, 89lira.
    Ben aldım şu an kullanıyorum.
    Sessiz çalışıyor ve ısınma problemi yok kasası alüminyum olduğu için
    Bence alabilirsin gayet güzel
  • valla bende kipadan aldım kampanyali olarak şimdilik iyi gibi duruyor sessiz sakin çalışıyor ama bir yandan da forumda seageta marka disklerden şikayetçi olan arkadaşlar var inşallah bizde onların durumuna düşmeyiz
  • Arkdaslar ben 500Gb olanından aldım ürün güzel,şık,saglam ve ısınma derdi filan yok...Bide o kadar yerde gördüm,inceledim teşhirdeki ürünleride kontrol ettim made in china idi ama benim aldıgım disk made in korea nası oldu bende anlamadım nası olsa hepsi cin dedim aldık eve geldik bide bakdım ki korea yazıyo....İçindeki diske gelicek olursak söylenilenlere göre herkez seagate diyor ama benimki samsung....Bi baska kardesimizde almıs onunkide samsung çıkmıs...

Ayrıca diski kullanan arkdaslara bi sorum olucak diskin arka kısmında siyah etiketli yerde solda FC kısmının altında CANADA vsvs CLASS A B C gibisinden yazılar yazmaktadır...Sizlerde Class nedir??Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.Tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Arkdaslar ben 500Gb olanından aldım ürün güzel,şık,saglam ve ısınma derdi filan yok...Bide o kadar yerde gördüm,inceledim teşhirdeki ürünleride kontrol ettim made in china idi ama benim aldıgım disk made in korea nası oldu bende anlamadım nası olsa hepsi cin dedim aldık eve geldik bide bakdım ki korea yazıyo....İçindeki diske gelicek olursak söylenilenlere göre herkez seagate diyor ama benimki samsung....Bi baska kardesimizde almıs onunkide samsung çıkmıs...

Ayrıca diski kullanan arkdaslara bi sorum olucak diskin arka kısmında siyah etiketli yerde solda FC kısmının altında CANADA vsvs CLASS A B C gibisinden yazılar yazmaktadır...Sizlerde Class nedir??Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.Tşkler.

Benim Çin malı 500 gb 2,5 luk iomeganın altındaki etikette Canada Class B yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertop

Benim Çin malı 500 gb 2,5 luk iomeganın altındaki etikette Canada Class B yazıyor.

Eywallah kardes. Benimki korea malı ama bendede Canada Class B yazmakta....Acaba dedim bendeki korea filan yha farklımı acaba diye sorayım istemistim..Verdiğin bilgi için tşk ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.