Şimdi Ara

internette tam 1 saat bekledim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler anlamıyorum bendeki bu olayı çok utangaçım bi kız gördünmü yanından geçmeye bile utanırım. işte internetin önündede 2 3 kız vardı anneleri yle muhabbet edioyrdu.ben dısarı cıksam 4 saniye sonra goremeyecem zaten onları ama utangaclık bole bişe iste tam 1 saat bekledim gitmelerini ama gitmediler. ve ordan pek sevdiğim bi cocukl cıkarken cıktım okdar terledim ki sormayın en sonunda bi oh cektim cıktıkta n sonra anlamıyorum. neden bu kadar utanıyorum

Gerçek ten Çok kötü 1 saatti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thearchangel -- 23 Ağustos 2008; 0:01:36 >

• psikiyatriste git... ilacı var..
  • Bendede vardı ama o kadar değil yani kızlarla konuşamazdım(ama sebebi başka rezil olmakten krkuyordum [y yanlış bi şey sölersem yada ya istemeden tükürük saçarsam] diye) sonra okullar başladı (lise1) birden açıldım bişey oldu bana dedim
  • yaş kaç
  • Hastalık boyutuna ulaşmış bence destek almadan ağzınla kuş tutsan tek başına, kurtulamazsın. hep aklının bir köşesinde olur
  • korkularının üstüne gidersen korkuların geçer sende bu kız korkunu yen nerde kız görsen hemen kucakla bir zaman sonra alışırsın ve kız gördümmü hemen yanına gidersin tavlarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ondercok

yaş kaç

Yaş 15
  • beyler baska önerisi olan yazabilirmi ltf
  • Seninki çok ileri boyutlara gelmiş. Biz sana rahat ol utanma falan desekte sen 1-2 gün sonra yine aynı sorunun olacak. O yüzden bi psikolog a gitmen şart.
  • olum kız yanına gelse seni seviyorum dese ve dudağana yağışsa sen tak yerde olursun sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thearchangel
    ..........işte internetin önündede 2 3 kız vardı .........

"İnternetin önünde" derken kardeşim ?
  • dostum , bu durum bendede vardı , hatta 14-15-16 yaşlarında böyle bir srounum vardı kalabalık ortama çıkamazdım. kızlarla felan konuşamazdım ter basardı , kekelerdim . ama şuan 17,5 yaşındayım . ve şuan kızlarla konuşuyorum , ve kalabalık ortama katılıyorum , bu durum birazda yaşa baglı fikrimce, yinede bi doktora görün derim . fakat sonradan da açılabilirsin belki daha yaşın 15 miş, zamanla açılırsın .
  • Onların da tuvalette çatlata çatlata mçtıklarını aklına getir. Bir kızla konuşurken, önünden geçerken, arkasından geçerken, bakışırken. Hep bunu aklında bulundur. Onlarında fosur fosur osurduğunu bulundur aklında. Bir insan günde 14 defa osurur. Kız olsun erkek olsun farketmez herkes haşırdata huşurdata yapar bu işi.

Senin yapacağın şey sadece şu yukarıdakileri aklında bulundurmak. O zaman aslında hepinizin aynı seviyede olduğunuz hep aklının köşesinde olacak.

Evet kesinlikle işe yarıyor çünkü spikerlerin kullandığı bir yöntemdir bu yukarıdaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Ağustos 2008; 0:52:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: muRTah

quote:

ewleri hemen internetin üstüydü işte usta muhabbet ediyorlardı

bu arada cvp larınız beni bilgilendirdi arkadaslar bundan sonra utanmamaya calıscam kendim olcam gelip gecsin cokta tın saolun beyler yorumlar için için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thearchangel -- 23 Ağustos 2008; 0:59:19 >

• Bende aynı senin gibiyim.Karşıdan bir kız bana doğru yürüse başımı öne eğip yürüyorum.Kalabalık ortamlardan kaçınıyorum.Gerçekten çok kötü bir durum.Bir kız bana nasılsın dediğinde cevap vermeye bile çekiniyorum.Bakalım sonumuz ne olacak
  • Yaşa bağlı bu durum. Annem ergenlikte, bana bişiler derdi utanırdım. Hemen; ''Alooo annee duyamıyorum'' Gibi saçma sapan şeyler yapardım.
  • doktorluk bir mesele. hemen hallederler. psikiyatriye gidiceksin 3-4 seans takılıcaksın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: muRTah

quote:

ewleri hemen internetin üstüydü işte usta muhabbet ediyorlardı

Diyeydin çekilirlerdi internetin önünden neden bu kadar sıkıntı yaptın.
    İnternetin önünde ne işi varmış 3 tane kızın ?
    Acaba bugün kesintilerin sebebi o kızlar mıydı ?

• quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

doktorluk bir mesele. hemen hallederler. psikiyatriye gidiceksin 3-4 seans takılıcaksın

doktorluk mesele oldugunu sannetmiyorum ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thearchangel -- 23 Ağustos 2008; 1:16:47 >
  • Usta sen kızları gözünde çok büyütüyorsun . Kız sonuçta , senden üstün bişey mi ?Umut Sarıkaya'nın bir lafı vardı " Abi eski sevgiliyi unutmak istiyorsan s.çarken düşün diye " . Sen de öyle bir dene .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.