Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21202121212221232124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende kaldırabilecek lerini düşünuyorum. O yüzden bu ay bitmeden geçiş yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler daha geçen gün 700 küsürlü bi sayıdaydı sayfa sayısı.Ne ara 2212 oldu ve madem bukadar çok yorum oldu neden 1. sırada değil.Bi hatamı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

Beyler daha geçen gün 700 küsürlü bi sayıdaydı sayfa sayısı.Ne ara 2212 oldu ve madem bukadar çok yorum oldu neden 1. sırada değil.Bi hatamı var ?

hocam forumun sayfa sayımı kökten değişti belki ondandır artık 1 sayfada 3 tane sayfa var yani sayfa sayısı 3'e katlandı galiba
  • Konuyu yeni gördüm.(Hayır, mağarada yaşamıyorum )

AKK'nin kaldırılması yönündeki kampanyaya verilen link üzerinden oyumu verdim. Ancak imza sayısı düşündüğümden az geldi.

Herkesin menfaatine olan bir konuda neden bu kadar az oy kullanılıyor anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Bugün ıslak imzalı iptal talebi verdim, aramalarını bekliyorum, Mayıs uygulaması nedeniyle 35 mbit isteyecem, kim bilir bu hız belki önümüzde ki ay tıpkı Türksat in yaptığı gibi kaldırılabilir.

Bizleride bilgilendirirmisiniz nasıl paket sunuyorlar bilelim iptal durumunda müsteriyi tekrar kazanmak icin güvercin gibi takla atıyorlar bunu 2014 te bende yaptım ıslak imza ile iptal talebinde bulundum 8 mgbit 50 gb 6 ay tahahutlu yuzde 60 indirimli sunulmuştu acaba sizede böyle güzel paket sunarlar mı detaylıplarak anlatabilirmisiniz malum hem bazı bilmeyen insanlarda bilinçlenmiş olur

Teklif için aradılar benim aklimdaki fiyat 35mbit 100 Gb için 56+5=61 tl, 24 ay 65 tl den anlaştık, ama 2 ay bedava kaparak toplam fiyatim 59,5 TL ye geldi, bu arada 35 mbit için 3 mbit kusur upload hızı alıyorum. Güzel bir anlaşma oldu, Mayıs ayından itibaren baya avantajlı olacak, tavsiye ederim.

• https://www.youtube.com/watch?v=MaMgDe8I6oY

şimdi şurda ecevit'in konuşmasına dikkatleri verelim 1:36 ne diyor tekelciliğe dokundurmuş biraz şuan telekom vs bu durumda sistem bu duruma düşmüş yani bu bi telekomda vsdede değil genel olarak her yerde bu var meyve alıp satanlar bile işi tekele çevirmişler adam ülkenin yarısından satın alıyo stokluyo fiyat yükseltip satıyo böyle iş mi var bu fırsatçılıktır yani ama yapcak bişi yok devletin bu işlere el atması lazım diye düşünüyorum

bu arada erbakanda güzel konuşmuş bu konuda şimdikiler bunları görmüyor heralde yada görmezlikden geliyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 14 Şubat 2017; 13:43:49 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

Bugün ıslak imzalı iptal talebi verdim, aramalarını bekliyorum, Mayıs uygulaması nedeniyle 35 mbit isteyecem, kim bilir bu hız belki önümüzde ki ay tıpkı Türksat in yaptığı gibi kaldırılabilir.

Bizleride bilgilendirirmisiniz nasıl paket sunuyorlar bilelim iptal durumunda müsteriyi tekrar kazanmak icin güvercin gibi takla atıyorlar bunu 2014 te bende yaptım ıslak imza ile iptal talebinde bulundum 8 mgbit 50 gb 6 ay tahahutlu yuzde 60 indirimli sunulmuştu acaba sizede böyle güzel paket sunarlar mı detaylıplarak anlatabilirmisiniz malum hem bazı bilmeyen insanlarda bilinçlenmiş olur

Teklif için aradılar benim aklimdaki fiyat 35mbit 100 Gb için 56+5=61 tl, 24 ay 65 tl den anlaştık, ama 2 ay bedava kaparak toplam fiyatim 59,5 TL ye geldi, bu arada 35 mbit için 3 mbit kusur upload hızı alıyorum. Güzel bir anlaşma oldu, Mayıs ayından itibaren baya avantajlı olacak, tavsiye ederim.

bende fiber yok ne yazık ki ama telefonuma gelen msj sonrası artık tt de kalmayacağım kesinleşti adamlar bizi arayın diye msj atmışlar birde telekom olacaksın beni arayamıyor sun resmen rezillik alttaki msj siz bizi arayın diyorlar resmen rezillik birde tekel olacaklar paraya açlar resmen

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 14 Şubat 2017; 14:23:47 >

• Arkadaşlar superonline 50 mb fiber kullanıyorum Mayıs'tan sonra AKK sonrası hızım 24'e düşecek, 16'ya mı?

• rtsbora kullanıcısına yanıt
    16 ya

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    Vodafone 64 mbps kullananlar kaça düşecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 14 Şubat 2017; 16:51:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

50 üzeri 24'e düşecek.yani 64 24'e düşer.
  • Bugün bağlantı hızım speedtestte 50mbit gözükmesine rağmen inanılmaz yavaş. Anlayan arkadaşlar hat değerlerime bakabilir mi herhangi bir anormallik var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Hız aralığına göre 24 mbite düşecek, bu 35 ve 64 mbit gibi ara hızlar kaldırılabilir. Bu hızları almayi düşünenler bence elini çabuk tutsun. İkinci Turksat vakası oluşabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Arkadaşlar superonline 50 mb fiber kullanıyorum Mayıs'tan sonra AKK sonrası hızım 24'e düşecek, 16'ya mı?

50 mbps olduğu için 24 e düşer bende bir kaç ay sonra 5i 1 yerde almayı düşünüyorum 100 mbps 125 gb kota. Düşünce de 32 olacak online oyun ve full HD videoda sorun çıkartmaz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Arkadaşlar superonline 50 mb fiber kullanıyorum Mayıs'tan sonra AKK sonrası hızım 24'e düşecek, 16'ya mı?

50 mbps olduğu için 24 e düşer bende bir kaç ay sonra 5i 1 yerde almayı düşünüyorum 100 mbps 125 gb kota. Düşünce de 32 olacak online oyun ve full HD videoda sorun çıkartmaz umarım.

hocam sen yanlış anlamışsın orada 100 mbps ve üzeri yazmıyor.Direk 100 üzeri 32'e düşer.100 mbps 24'e düşecek 50 mbps 16'ya düşecek :)

• Gelsin artık şu Mayıs ve 2019.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

hocam sen yanlış anlamışsın orada 100 mbps ve üzeri yazmıyor.Direk 100 üzeri 32'e düşer.100 mbps 24'e düşecek 50 mbps 16'ya düşecek :)

Yeni AKK düzenlemesinde 25 Mb hız 16'ya düşeceği için, Kablonet'in 25 Mb tarifeleri 24 Mb olarak güncelledi diye biliyorum. Bu sayede hız 16 yerine 8'e düşüyor. Bu durumda 50 Mb'in de 24'e düşmesi gerekmez mi?

• Yukarı

• İlk sayfaya sayaç gibi bişey eklenemez mi mayıs için :) bide 2019 için. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21202121212221232124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.