Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
64.420
Cevap
415
Favori
2.521.685
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
Giriş
    197 Mesaj
    bayadır fiyatlara bakmıyordum dün bi bakım dedim 3 sene önce 55 liraya yalın kullandığım internet şuan 79+18+8 lira diyor şaka gibi fiyatın düşmesi gerekirken daha da artmış .geçen arkadaşımla tt bayisine gittik hattında problem varmış neyse bekliyoruz kadının biri geldi fatura ödemek için o sıra telefonu çaldı bayideyim internet hızım düşmüş faturayı ödemediğim için dedi oha dedim milleti nasıl kandırıyorlar. araştırmadan, sorgulamadan, itiraz etmeden gittiğimiz sürece bizi daha çok güderler
    beyler şimdi türksat 25 mbps tarifelerinin hepsini 24'e düşürmüş çakallık yaparak.Benim taahhütüm var 25mbps internet hızlı.Bunu da 24'e düşürme hakları yok değil mi?Ben yani mayıs'tan sonra rahatlıkla 16 mbps hız alabilir miyim?

Orijinalden alıntı: catlion

Sonradan düştü. Bizim sokakta yeni başvuru yapılamıyor port yok diye. Firma değiştirme yeni hat bağlatma yalın internet hiç bi çözüm yok. Elimiz mahkum kaldı bu hıza.

Bizim internette geçen sene 16 sorunsuz alırken birden 8e düşmüştü telefon kutusundan tek kablo çıkıyordu baktım bir kablo daha çıkıyor. Aradığımda hattınız bu hizi alıyor filan demişlerdi sonra tatil girdi araya 3 ay kullanmadım eve bi geldim 3 bile alamıyorum aradım diyorlar en fazla bu kadar hız alabilirsiniz. Bir kac kere aradım ben siz 16mbit alabilir hattınız dediğiniz için imzaladım sözleşmeyi ve sorunsuz alıyordum nasıl oluyor bu iş diye biraz çirkefleşince ertesi gün ekip gelip duzeltti sorunu 16 alıyorum şuan sorunsuz.

Ayarında çirkefleşmek lazım. Arayın diyin ben normalde 16 alabilirken işte şu hıza düştü pingim çok yüksek. Diyecekler modemdendir başka modem deneyin. Denedim onu zaten diyin, şunu yapın derlerse yaptım diye cevap verin. Baktınız biri olumsuz cevap veriyor kapatıp tekrar arayın diğer müşteri temsilcisi ile konuşun.

Mesela geçen ay benim abonelik bitti arkadaşın adına abone olduk port yönlendirme hatası alıyorduk arıza kaydi oluşturunca hızımızı 16dan 8e düşünmüşler. Her neyse sorunu kendim çözdüm baktım hattım 17mbit alabiliyor ama bana verilen hız 8mbit. Aradım ttneti müşteri temsilcisine anlattım kadın diyor ona yetkimiz yok hayda

Kapattım tekrar aradım bu sefer ki bayan 11e yükseltebiliyorum efendim yoksa kopmalar olur diyor. Ula hattın değerlerini anlık okuyorum ben imkansı kopma filan olmaz. Neyse gece olmuştu uzatmayım dedim tamam dedim hızımı 11e çıkardılar. Ertesi sabah tekrar aradım bu sefer ki erkek temsilci hızımı 16ya çıkarttı. Demem o ki müşteri hizmetlerindeki temsilcilerin yarısı bu işten anlamayan insanlar. Baktınız çözüm getiremiyor mu kapatın bir daha arayın başkası ile çözmeyi deneyin.

444lü numara değil de 0212li numarası var TürkTelekomun oradan arayın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1175 Mesaj

Ben 31 ocaktan önce abone oldum ama aynı paketteki aynı fiyattakı günde 1 tl internet kampanyasındaki 25/25 yerine 10/50 aldım fakat daha bağlanmadı.

Ben aynı tarife ve paketteki 25/25gb Akk olana gecsem suan benim hızım 24 mu yoksa 25 mi olmuş olacak

|
    |
    scanh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok söylenti var bence hepsini değiştirecektir 24 Mbps diye. Çünkü bunu yapmak onlar için hiç zor değil.

Bu ülkede vatandaşın aleyhine sistemin ve güçlü olanın da çıkarına hersey olur

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Umarım hocam temennimiz o yönde. Bunlar kurumsal firma gibi değil, nasıl kazıklasam diye düşünen işportacı gibi çalışıyor. Kanunda açıklar arayıp müşteriyi en iyi nasıl kazıklarız onun yolunu buluyor.

|
    |
    harce74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

24 olacak hocam. Şuan en mantıklı tarife 50 mbps 50 gb akn. 50 gb'den sonra 24'e düşüyor. Sözleşmeli fiyatı 47 tl. Yanında teledünya temel paket + 100 dk ev telefonu var. Ben ona geçicem sözleşmemi iptal edip. Göze aldım cayma bedeli ödemeye. Şuanki tarifemin hiçbir avantajı yok çok kazık.

|
    |
    ellekem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: adeleks

bayadır fiyatlara bakmıyordum dün bi bakım dedim 3 sene önce 55 liraya yalın kullandığım internet şuan 79+18+8 lira diyor şaka gibi fiyatın düşmesi gerekirken daha da artmış .geçen arkadaşımla tt bayisine gittik hattında problem varmış neyse bekliyoruz kadının biri geldi fatura ödemek için o sıra telefonu çaldı bayideyim internet hızım düşmüş faturayı ödemediğim için dedi oha dedim milleti nasıl kandırıyorlar. araştırmadan, sorgulamadan, itiraz etmeden gittiğimiz sürece bizi daha çok güderler

2014 te hatta en düşük paketin fiyatı 40 _ 45 tl idi şimdi ise n ucuz paket 57 tl fiyatında peki değişen ne hiç bir şey
    bizim için tabi ki aama ıssler vurdum duymazlığa devam etmekteler üstüne kalite ve altyapı artmayıp yüksek ücret isteyebiliyorlar çok açlar
    |
    |

• Yarbay
    12969 Mesaj
    Şu 24mbit/50mbit olayı tamamen ... alınmış bir karar, sabit bir yüzdelik oran verirsin kimse bu tür küçük hesaplara yeltenmez. Superonline hâlâ eski düzenden AKK uyguluyor, sanırım şimdilik kimseler yeni sisteme geçmediler?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Çok söylenti var bence hepsini değiştirecektir 24 Mbps diye. Çünkü bunu yapmak onlar için hiç zor değil.

Bu ülkede vatandaşın aleyhine sistemin ve güçlü olanın da çıkarına hersey olur

o zaman rahatlıkla büssürü insan dava açabilir kablonet'e.Çünkü ortada bir sözleşme var iki yıl boyunca o paketi o fiyata hiç bir değişiklik olmadan (hız,kota) kullanılacağına dair imza atılıyor sözleşme imzalanıyor iki taraf arasında.Eğer onlar bunu bozarsa her türlü biz haklı oluyoruz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: scanh

24 olacak hocam. Şuan en mantıklı tarife 50 mbps 50 gb akn. 50 gb'den sonra 24'e düşüyor. Sözleşmeli fiyatı 47 tl. Yanında teledünya temel paket + 100 dk ev telefonu var. Ben ona geçicem sözleşmemi iptal edip. Göze aldım cayma bedeli ödemeye. Şuanki tarifemin hiçbir avantajı yok çok kazık.

50mbps internet kota sonrası 16 mbps'e düşmüyor muydu hocam yanlış mı hatırlıyorum??

quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Umarım hocam temennimiz o yönde. Bunlar kurumsal firma gibi değil, nasıl kazıklasam diye düşünen işportacı gibi çalışıyor. Kanunda açıklar arayıp müşteriyi en iyi nasıl kazıklarız onun yolunu buluyor.

sorun sadece akk ile bitmiyor

e kadar ibaresi

bağlantı ücreti

açma kapama bedeli ( bir tık için 25 tl istiyorlar )

yalın hat ücreti

damga vergisi

say say bitmiyor eğer benim atladığım varsa siz gerisi getirin insanlar bilgilensin
    |
    |

Abone tarihim 5 gün önce sadece aynı tarifenin kardes ini aldım bunları düşünmedim. kadın da isterseniz sonra 25/25 seçebilirsiniz aynı fiyatta dedi. Kotası yüksek diye 10/50 olan paketi aldım hatta bana göstermedı ben daha önceden 10/50 alırım diye kararlaştırıp gidip imza attım.

Ofisteki kağıtta bile 10/50 paketi yoktu kadına bile ben söyledim seçtim hay aklıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 1 Şubat 2017; 13:12:52 >
    |
    |
    scanh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BBB-
    |
    |
    more34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    şimdi arkadaşlar dün yani 31.01.2017 tarihinde kablonetten arandım ve yeni sözleşme talep ettiler 25/150 gb da karar kıldım ayrıyettende 3.0 modem için anlaştık bugün babama telefon gelmiş modem ellerinde yokmuş şimdi denk geldim konuyu gözgezdirdim 1şubattan önce sözleşme olanlar 25 olan hız 16 ama 1 şubattan itibaren 8 olucak diye okudum şimdi benim hızım 25 den 8 e mi düşücek yoksa 16 yamı sözleşme daha gelmedi sadece telefondan onaylandı bi açıklık getirirmisiniz

24 mbps'e düşüyor.

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tahmin ettiğim oldu kablonet hızları 24'e çekecek Allah cezanızı versin. Bu duruma en çok sevinenlerde 24mbit ttnet kullanıcıları olacak 1 mbit ile 16'yı kaçırmadınız başından beri tahmin ettğimiz gibi biz 8'e düştük zaten ne zaman kullanıcının yararına bişey yapılıyor ki bu ülkede

|
    |
Bey Azura
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.