Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yetkililerden AKK/AKN'yi kaldırmalarını bekliyoruz
  • Buralarda TTnet'ten olduğunu söyleyen bir arkadaş. Ocak için paketlerin hükümete gönderildiğinden bahsetmişti. Bakalım ne b.k yemişler. Kar'ının %90'nını hisse sahiplerine dağıtmış kekoların bir de ping'e neden olan eski server'ların yenisini sipariş verdiğinden bahsetmişti. AKK hayır mayır diyoruz da mısırımızı aldık izliyoruz. 100 mbitin de alınması hiç çekilmez hale getirdi. Bakalım ne olacak.
  • internet e ne oldu böyle aşırı yavaşladı? rusya büyükelçisi öldü diye mi acaba?
  • malum olaydan ötürü nette kısıtlamalar var neyseki rusya dış işleri ilişkilerimizin sekteye uğramayacağını söyledi
  • Ayın 20'si olmuş ve hiç bir haber yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu allahın belası adil kullanm kotasını getirenin allah bin belasını versin,senelerdir çekiyoruz bilgisayarda hiçbirşey indirmediğim halde sadece facebok youtube film izlediğim halde 20 gün dolmadan doluyo kota hızım düşüyor.Şuan buraya girip yorum yazmak için bile 5 dk uğraştım açmadı sayfayı nefret ediyorum artık bu ülkede yaşamaktan keşke igiliz doğsaydımda adam gibi internet kullansaydım,afrikada bile internet daha hızlı boşuna imza falan uğraşmayın hiçbirşey olacağı yok adamlara vız geliyo gidiyo 10 senede geçse bu değişmeyecek
  • Up. Artık yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haber yok mu ya? Ocakta taahhüt vermem gerekiyor
  • Kerimxy kullanıcısına yanıt
    Yazının 2. kısmını okudum tekrar sinirlendim. Sanki ceplerinden bir şey çıkıyor arsızların. 50gb nedir ya 50gb şaka mı bu firmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Yazının 2. kısmını okudum tekrar sinirlendim. Sanki ceplerinden bir şey çıkıyor arsızların. 50gb nedir ya 50gb şaka mı bu firmalar

Malesef durum böyle.Ocak ta bisey değişeceğini sanmıyorum

• Herkesin umudu azaldı sanırım..Bu kadar insanların AHI umarım çıkar...
  • Güncel
  • Herhangi bir yerden bilgi alma şansımız yok mu resmen yok oldu ortadan btk nerede bu açıklama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Begee

Herhangi bir yerden bilgi alma şansımız yok mu resmen yok oldu ortadan btk nerede bu açıklama

Resmi yerler herkese aynı metin ile cevap veriyor. BTK başkanı ise internet sorunları yerine günlük siyasi meselelerle daha çok uğraşıyor.
  • qAddAr kullanıcısına yanıt
    İnşallah çıkar kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: Begee

Herhangi bir yerden bilgi alma şansımız yok mu resmen yok oldu ortadan btk nerede bu açıklama

Resmi yerler herkese aynı metin ile cevap veriyor. BTK başkanı ise internet sorunları yerine günlük siyasi meselelerle daha çok uğraşıyor.

Hangi bürokrat uğraşmıyor ki?
  • 
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.