Şimdi Ara

internette film ve dizi izlerken sürekli reklam geliyor nasıl engellerim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
11.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepinizin bildiği gibi bu kahrolası reklamlar hem tvde hem internette bela oldu. her girdiğimiz sayfada mutlaka var. Fakat son zamanlarda bunu iyice abarttılar. Önceden dizi arası reklam izlerdik şimdi reklam arası dizi izlemeye başladık. Bunun bir önlemi, çözümü varmıdır? 40 dakikalık bir yerli dizide 15 tane reklam çıkıyor. Süre bitmesini bekletiyor çarpıya tıklatıyor yada en az 20 saniyelik videoyu izlemek zorunda bırakıyor. Bilgisi olanlar lütfen yardım.

• Adguard Adblocker ya da ublock Origin kullan. Link verince açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejihov -- 2 Haziran 2017; 23:20:13 >
  • dostum bunlar fayda etmiyor maalesef. Biraz önce bu diziyi izledim. Tek parça yazmışlar 3 parça ve her parçada ortalama 15 tane reklam.
    http://www.hddizifullizle.com/dirilis-ertugrul-89-bolum-izle-31-mayis-2017-tek-parca/

Link vermek ne kadar doğru bilemedim. Sıkıntı olursa değiştiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haaaapsuuu -- 2 Haziran 2017; 23:22:43 >
  • IDM ile videoyu indir sonra seyret reklam olmuyor ben öyle yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haaaapsuuu

dostum bunlar fayda etmiyor maalesef. Biraz önce bu diziyi izledim. Tek parça yazmışlar 3 parça ve her parçada ortalama 15 tane reklam.
    http://www.hddizifullizle.com/dirilis-ertugrul-89-bolum-izle-31-mayis-2017-tek-parca/

Link vermek ne kadar doğru bilemedim. Sıkıntı olursa değiştiririm.

addblock plus işe yaramaz hiçbir reklamı engellemiyordu filim izlerken hep manuel olarak engelliyordum , addblock kullan otomatik engelliyor

• Reklam engelleyici olarak uBlock Origin'in iyi olduğunu düşünüyorum. Süzgeçleri ile oynarsanız reklamları engelleyebilir.
  • Sayfaya sağ tıklayıp en altta öğeleri denetleden reklamları siliyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: surfcasting

IDM ile videoyu indir sonra seyret reklam olmuyor ben öyle yapıyorum.

Kesinlikle en mantıklı çözüm!!!

Firefox üzerinde video download helper eklentisi kullanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.