Şimdi Ara

İnternet Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    baglantımda sorun oldugunu dusunuyorum. baglantım yavas değil , bilgisayarıma yeni format attım, sadece 15 dakika once download etmeye basladım.
    soru resimde..giden gelen byte ye bakınız.
    resim
    giden gelen byte ilk açtığım 5 dakika içinde milyonları buluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byblue -- 12 Ağustos 2011; 10:17:15 >

• resim nerde
  • altta linkte
  • Hatalı başlık. ''TEKNİK YARDIM BÖLÜM KURALLARINI'' okuyunuz. Ve konu başlığınızı değiştiriniz, değiştirilmeyen başlıkların konuları kilitlenecektir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • yeni farkettim özür
  • neyine bakıcam bunun?? yardımlık soru nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKM

neyine bakıcam bunun?? yardımlık soru nerede?

altta resim diye bir link var
  • baktım resme.. de soru ne onu anlamadım

edit: soru resimde. yazdıın için sordum: SORU NEREDE?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKM -- 12 Ağustos 2011; 10:19:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKM

baktım resme.. de soru ne onu anlamadım

edit: soru resimde. yazdıın için sordum: SORU NEREDE?

abe dunden beri aklım gitti sıcak yuzunden idare et :)
    gelen giden trafiği ilk 5 dakika içinde milyonları buluyor. bunu çözemedim. farklı antivirüs programlarıyla tarama yaptım format attım ama çözemedim.
  • yaklaşık 114 mb bunun neresi garip?bunda garip bir durum yok ordaki değerler byte cinsinden için rahat edicekse bak buda benim bağlantı,internette bir sayfa açman bile ordaki değerleri değiştirir

İnternet Sorunu
  • anlatmak istediğimde o garip olan tarafı herhangi bir download yapmıyorum film izlemiyorum online oyun felanda yok sadece eğitim notlarımı okurken 1 saat içinde o kadar oldu. 114m snnkine bak 7 saat içinde 60m
    ttnetten girip baktım kota sorgulamasında 14 gunluk internetim var 46 gb lik alışveriş olmus. 14 gun içinde download , film izleme yok. sadece ara sıra yarım saatlik online oyun ve sınavlar oldugu için word tabanlı eğitim notlarını indirmeden okumak baska birsey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byblue -- 12 Ağustos 2011; 10:36:58 >
  • 2 saat için de yaklasık 114 mb upload etmişin 708 mb indirmişin, benimki 7 saat içinde 60 mb upload 1.5gb download 2 tane film izlemiştimde :D, neyse interneti tekmi kullanıyorsun? bide güncelleştirme yapmıs olabilir işletim sistemin yada virüs programın, senden başka kullanıcı yoksa sistemini güzel bir tarat

not: eğitim notlarının boyutu ne kadar? indirmen şart diil normal aç desen bile bilgisayar ilk once onu geçici bir belleğe kayıt eder ardından açar yani yine download olayına girer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper81 -- 12 Ağustos 2011; 10:44:03 >
  • ah dunden beri delirdim. :)
    antivirusle tarattım. baktım olmadı. pc hafızasını silip format attım. sonra denedim gene aynı :D
    internetimi sadece ben kullanıyorum.ttnet musteri hizmetlerine sordum sorununuzu araştıracaz deip sustular :)
    dedim bi donanım haberede sorayım.
  • format dahi atmış olsan roxbury81'in dediği gibi güncelleştirme yapıyor olabilir.. sonuçta format için kullandığınız cd ne kadar güncel olabilir ki..

edit: 46gb trafik için güncelleştirmelersen söz etmek pek mantılı değil yine de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKM -- 13 Ağustos 2011; 1:38:43 >
  • Wireless şifreni kırmış ola bilirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.