Şimdi Ara

İnternet Servis Sağlayıcılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Millenicom‘a gerçekten dikkat edin beş sene Türk net kullandıktan sonra bir hata Edip Millenicom‘a geçiş yaptım ancak yaklaşık sekiz gündür evimde internet yok defalarca kayıt bırakmama rağmen sinyal var deyip şikayetimi kapatıyorlar ancak her seferinde şikayet detayına sinyal olmasına rağmen internete giriş yapamadığımı belirttim tekrar tekrar arayıp sürekli modemi resetleyin modemi resetleyin bu kadar vasıfsız bir firma olduğunu bilmiyordum modemle ilgili herhangi bir problem olmadığını defalarca iletmeme rağmen Hattınız açık sinyaliniz var deyip tekrardan kapatıyorlar ve sekiz gündür evimde internet yok adamlara laf anlatamıyorum kimseye ulaşamıyorum saçma sapan bir firma nereden bulaştım bu adamlara anlamadım iptal etmek istiyorum ancak üç ayım dolmadı için başka bir firmaya gectigimde yeni abonelik ücreti istiyorlar inanın bana böyle lanet bir firma görmedim beş sene Türk net kullandım hiç bu şekilde bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• @TurkNetDestek Hocam ilgili üye geçmişte sizden memnun olduğunu belirtmiş. Söz konusu ücreti ödeyebilirseniz veya faturadan düşerseniz size geri gelir belki. Kendisiyle irtibata geçin dilerseniz.

@millenicom @Millenicom Destek 1 @Millenicom Destek 2 @Millenicom Destek 3

İlgili üyeyle irtibata geçerek problemin çözümüne dair görüşmeler yapabilirsiniz dilerseniz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 14 Haziran 2024; 18:54:58 >
  • hocam yok ya bir allahın kulunbdan ses yok ve halen daha internetim de yok ne bicim bi firma bu anlamış değilim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.