Şimdi Ara

İnternet problemi düşük hız adls2+ hiper desteklermi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşık 2 3 haftadır internetim öğlen 1 ve akşam 12 arası çok yavaşlıyor 13 mbps den 3 4 mbps ye kadar bugün gelen yetkililer binadaki hatlarla alakalı yada modemle alakalı dedi başka modem taktım aynı binadaki hatlardada problem yok modemime gelen hız 75 mbps gözüküyor

santralden olduğunu düşünüüpp dsl yalın net 16 mbps den hiper net 24 mbps ye geçtim modemim destteklermi ve hızım düzelirmi modemimin markası tplink_td854w arkasında asdl2+ yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byozan35 -- 20 Aralık 2014; 17:28:36 >

• ADSL2+ ile 24 Mbps çok randımanlı olmaz.
    Modeminizde 24 Mbps kullanabilir misiniz sorunuz ise değişir. Eğer 24 Mbps'yi ADSL2+ modülasyonu ile verirlerse evet kullanabilirsiniz. Ama hattınız çok iyiyse çok yüksek ihtimalle VDSL modülasyonu ile verirler ve bu modemle kullanamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

ADSL2+ ile 24 Mbps çok randımanlı olmaz.
    Modeminizde 24 Mbps kullanabilir misiniz sorunuz ise değişir. Eğer 24 Mbps'yi ADSL2+ modülasyonu ile verirlerse evet kullanabilirsiniz. Ama hattınız çok iyiyse çok yüksek ihtimalle VDSL modülasyonu ile verirler ve bu modemle kullanamazsınız.

modem ile almadım hocam hattım problemliydi hiper e geççirdiiklerinde santral değişikligi olurmu son bir aydır cok problem yasadım hiperde düzelirmis sizce_?
  • Modem destektelemez vdsl2 olmasi gerekiyor santral degisme filan yok adsl portunu vdsl2 olarak değişiyorlar sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shamshiel

Modem destektelemez vdsl2 olmasi gerekiyor santral degisme filan yok adsl portunu vdsl2 olarak değişiyorlar sadece.

peki santral kaynaklı hız düşme problemim düzelirmi ?
  • byozan35 kullanıcısına yanıt
    Altyapida sorun yoksa sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shamshiel

Altyapida sorun yoksa sıkıntı olmaz.

alt yapı derken hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.