Teğmen
15 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
359929 Gün Cezalı
357407 gün 1 s. 24 dk. kaldı
Gönderileri
arkadaşlar 45 günlük üyelik aldım ama kullanamıyorum bunu nasıl kullanabiliriz bi bilginiz varmı indirme yapmaya çalıştıgımda sayfa hatası veriyor ne turbobit ne letitbit ne yapmalıyım
arkadaşlar merhaba ben iki telefondan birini alacagım ama snapdragonlu note de garanti meselesi beni korkutuyor sizce ne yapmalıyım daha önce exynoslu note 3 kullanmdım fazla rom çıkmıyordu.
snapdragonlu note nin şarz ve kamera konusunda daha iyi oldugunu biliyorum sizce ne yapmalıyım rom kurmayı seviyorum ama ögrenciyim durumum belli garantilik bi durum başımı agrıtabilir rom kurmayıda çok seviyorum yardımcı olabilirmisiniz.
beyler bugün kendime bir arkadaştan air 2 wifi aldım versiyon 8.1 e nasıl geri döndürecegim ipsw den 12B440 indirdim itunesten anlatıldıgı gibi shift e basarak kurmaya çalıştım hata verdi ne yapmam gerekiyor
arkadaşlar süpersu dan root u kaldır dememe rağmen dawnload modda hala kırmızı yazıyla rooted yazıyor kdz de yükledim hala bir değişme yok şuan ne menülerde süpersu var nede root ama dawnload moddan yazıyı kaldıramadım ne yapmam gerek acil yardım
24 mbps net baglattım yanında modem verdiler portlarıda değiştirttim hız değerlerim çok düşük kabloludan bağlanınca 24 mbps çekiyor ve yavaş yavaş düşüyor hızı netiin ama kablosuz netten baglanınca otomatik frekans değerinde netimin hızı 2 mbps çıkıyor frekansı değiştirince her frekansta farklı indirme hızı veriyor ama her seferinde git gide hız düşüyor sizce modemimdemi arıza yoksa hala hatlarımdamı hatlar da yeni.
arkadaşlar yaklaşık 2 3 haftadır internetim öğlen 1 ve akşam 12 arası çok yavaşlıyor 13 mbps den 3 4 mbps ye kadar bugün gelen yetkililer binadaki hatlarla alakalı yada modemle alakalı dedi başka modem taktım aynı binadaki hatlardada problem yok modemime gelen hız 75 mbps gözüküyor

santralden olduğunu düşünüüpp dsl yalın net 16 mbps den hiper net 24 mbps ye geçtim modemim destteklermi ve hızım düzelirmi modemimin markası tplink_td854w arkasında asdl2+ yazıyor
Arkadaslar bundan iki ay once sinirlenip laptop a gecirdim bitane hic bisey olmadi bir hafta once bir anda dondu ve mavi ekran cikti dll hatasi verdi sonra windows 8.1 kurdum gayet normal kullandim son iki gundur windows 7 ye donmem gerekti. Kurduktan sonra inanilmaz takilmalar driver kuramadim o derece sonra pc coktu ardindan windows 7 nin surumunden oldugunu dusundum baska surum kurdum yine ayni bugun internet cafeden windows 8.1 tekrar yuklettim ama hic bir degisme yok sanki tas devrinden pc bilgisayarima bile 1 dk sonra giriyor yeni kurmama ragmen guncellemeleri yukledikten sonra yeniden baslatmaada 1 saatte acildi normal acilma sureside boyle ne yapmaliyim lenova. Teknik servisi hdd porblemi gibi duruyor dedi bilgiisayari bir haftada yapip yollayabilirlermis

Ama pc de cok acil islerim var sizcede hdd arizasimi
arkadaşlar yarın okula gidecegim windows 8 den hoşlanmadıgım için içine 7 kurdum ama wifiyi aktif edemiyorum kablolu ağıda bağlayınca tanımadı telefondan lan driver indirdim oldu ama wifi driver ini kuramıyorum güncelleme yapıyor 880 mb lık onunla yüklenirmi bilemiyorum sitesinden 32 ve 64 bitlik driver ini indirdim tıkladıgım anda 2 saniyelik komut ekranı geliyor ve kapanıyor acil yardımınız lazım
arkadaşlar kardeşimize ipad alacagım kendini fazla kaptırmaması için bir de abuk subuk şeyler indirmesin diye içindeki appstoreyi silmemizin bir yolu varmı daha önce konu görmüştüm forum da kendi uyggulamalarını silme kamera galeri appstore vs. titanium backup tarzı konuyu bulamadım yardımcı olursunuzmu
arkkadaşlar ailemle yazlık tutmayı düşünüyoruz rahatsız olmayacagımız bir yer olsun istiyoruz ve denizi iyi olsun istiyoruz varmı güzel bildiginiz muhafazakar türden yerler
Hakkında
Meslek: Ege Ünüversitesi Diş Hekimliği Öğrencisi
İlgi Alanları: Batllefield
Forum İkinci El İmzası:
Satış yaptıklarım:: asikan_07 , veli125 , Nikneyime
Hakkımda:
Satış yaptıklarım:: asikan_07 , veli125 , Nikneyime
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Tablet
ipad
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
FujiFilm
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 332
İkinci El Bölümü Mesajları: 97
Konularının görüntülenme sayısı: 54.175 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.