Şimdi Ara

İnternet kutusu telekom kullanan varmıdır. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
10
Favori
20.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Halledilir hocam ya çözülmeyecek mesele değil.

• casper160 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yarın bakalım ne diyecekler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • casper160 kullanıcısına yanıt
    Evet whatsappda ki mesajımdan sonra faturamı sildiklerini söylediler. Aynı sorunu yaşayan olursa wpden ulaşın firmaya....

• Size İnternet Kutusu Telekom ile nasıl tanıştım ondan bahsedeceğim. Davet kodumu da ileterek size bu

Taahhütsüz ve güvenilir internet hizmeti veren firmayı hem tanıtmış hem 1 ay bedava internet kullandırtmış

olacağım. 

Yaklaşık 5 - 6 yıldır kullandığım X firması geçtiğimiz senelerde fiyatı artırırken müşteri temsilcisi sitemini

kaldırıp mesajlaşma yoluna gitmişti. O gün bu gündür sorun yaşayarak dönüş yapacaklar mı diye bekleyerek

mecburiyetten geçti. En sonunda 95 TL lik fatura Haziran ayında 140 TL olacak denilince orada durun dedim.

İnternet sağlayıcılarını araştırdığımda İnternet Kutusu Telekomu buldum. Bu İnternet Sağlayıcısı bulunduğum

küçük ilçede sayılı kişi tarafından kullanılıyor ve sorun olmadığı söyleniyordu. 

Araştırdım firmayı arayıp bilgi aldım. Bana toplam 4 sayfa sözleşme gönderdiler. İmzalayıp Sürat Kargo ile

kargolayın dediklerinde aynı mantıkla kayıt oluyoruz sanıyordum ama YANILDIM! Firma whatsapp üzerinden

belgeleri iletmem durumunda interneti aktif edeceğini söyledi. Ve gerçekten şaka gibi bir sürede

10 - 12 Saat ( Hafta içi ) 1 gün bile geçmeden bana modem bilgilerimi iletip aradılar. Kullanmaya başalyabilirsiniz diye.

Garibime giden şu oldu ki aynı altyapıyla 35 Mbit veriyoruz deyip 27 28 lerde gezen download hızlarım

39.9 lara çıkmıştı. Upload da birkaç mbit artmıştı. Şuan kullanıyorum ve sorun yok. Fiyatlar ise şu şekildedir:

Türk Telekom Altyapısındaki Paketleri

Mega Kutu : 100 mbit 79,90TL

Eko Kutu : 35 mbit 69,90TL 

Davet kodu ile kayıt olursanız karşılıklı 1'er ay bedava internet kullanabiliriz. Bu kadar kısa sürede aktif edilen bir

internet hizmetini neredeyse yarı yarıya ücret ödeyerek kullanmak gerçekten güzel bir his. Müşteri temsilcisine derdimi sesli

anlatmayalı da uzun zaman olmuştu :) Kayıt olanlar yorum yapsın iletişime geçelim :)

Bunu belgeleri Whatsapp üzerinden ilettikten sonra yazarak bu kullanıcının referansı ile 1 ay ücretsiz kullanmak istiyorum diyerek

vermelisiniz.

DAVET KODU : 8576033395

• comnet maceram başlamadan bitti
    telekom adres bulamadı comnet yalan mı söylüyorsun ankastreyi çek gönder dedi
    sonuç 1 hafta internetsiz kalmak firmaya ödeme yapmış oldum iade ettiler ama zahmet verdim kargo ücreti ödemiş oldum.

ümidi kesince dün internet kutusuna başvurdum.
    her şeyi WhatsApp ile yaptık.
    evrakı alıcı ödemeli gönderdim.
    24 saat olmadan bugün telekom geldi.
    yarın da eve kurulum için ekip randevusu verildi.
    referans için abone numaram budur hiç kimse henüz kullanmamıştır;

8576068761

henüz bağlantı olmadığı için teknik olarak yorum yapamıyorum. ama WhatsApp tan ilgili bir hizmet verdiğini söylemem gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de geçişimi sağladım gerçekten fiyat/performans firması geçmek isteyenler referansımla abonelik başlatırsa 1 ay ücretsiz kullanabilecektir. Referans kodum: 8576061368

• 3 gün önce turknet den geçiş yaptım. Yaklaşık 10 saattir internet yok. 2 defa arıza kaydı bıraktım. 4 defa müşteri hizmetlerini aradım 2 keresinde bekledim 10dk den sonra kendi kendine kapandı. Diğer 2 seferinde aranmak için kayıt bıraktım arayan soran yok. Hattı taşırken pazar-bayram haricinde MH olacak demişlerdi. Tavsiye etmiyorum

• tp-link td-w9970v3 VS zyxel vmg3312 B10B

MODEMİM YOK BU 2 MODEMDEN BİRİNİ ALACAĞIM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ.

• hogokce kullanıcısına yanıt

whatsapp üzerinden iletişim kurun hocam ben öğlen arıza kaydı bıraktım whatsapp üzerinden 3 saat sonra telekom ekipleri geldi

• Öyleymiş telefon arayınca kimse yok WhatsApp yazınca 5dk cevap geliyor. Teşekkürler

• Abonelik Başlangıcı :29.04.2022

Kullanılan Tarife : VDSL 100 Mbps 79,90 TL (Mega Kutu Tarifesi)

Memnuniyet Durumu : Şuan 90 mbps net alıyorum.whatsapp'tan belge resimlerini gönderin.Sürat kargoya ücretsiz belgeleri gönderin max 1 gün geçiş süresi 💖.Türknetten sonra iyi geldi.💖

Referans numarası : 8576070018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaziErBaşı -- 1 Mayıs 2022; 14:51:22 >
  • alicengiz32 A kullanıcısına yanıt

valla ben türknetten geçtim oldukça kaliteli ve müşteri hizmetleri on numara sistemleri çok zam olsa bile çok artacağının sanmam geçin derim dilerseniz ref kodu verebilirm

• bebetoca kullanıcısına yanıt

DM den yazdım size. Başvuru işlemlerini yarın başlatacağım.

• Arkadaşlar bende sanırım geçiçem bu sağlayıcıya, ücretsiz kullanım adetimiz kaç ay ? Birde yeni üye olmuş arkadaş varsa faydalanması için referans kodunu alabilirim.

• qLhF Q kullanıcısına yanıt
    Kaç kere faydalanabiliriz diye sormuştum telefonda bilmediğini söylemişti müşteri hizmetleri.

Yeni yerine eski üye olursa aslında daha mantıklı sizin için. İlk ay faturayı odemezse üye ikinci ayda ki indirimden faydalanamazsiniz.

Ben aralıkta kullanmaya başladım ve genel anlamda memnunum. Sabit ve cgnat ip olması dışında pek bir sıkıntı yaşamadım. İlk ay kopma sorunlarım vardı sonra düzeldi.

Kullanmak isterseniz referans kodum:8576040716

• Bende türknet kullanıcısıyım, bugün @inexo arkadaşımızın referans kodu ile başvurumu yaptım. Umarım pişman olmayız,güzel bir deneyim olur.

• Dün itibariyle bende İK lu oldum.

Sormak isteyen olursa özelden detay sorabilir.

İlk izlenim TurkNet'ten hiçbir eksiği yok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.