Şimdi Ara

Internet Kesintisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yarım saatte bi internetim kesiliyor sonra sorun gider dedigimde "problem with wireless adapter or access point" bu hatayı verio çözüyo internet tekrar düzeliyor.ikide bi bunu yapmaktan gına geldi artık 1 aydır sıkıntı olmuyordu şimdi tekrar başladı.Wireless ayarlarını resetledim ama yinede düzelmedi sorun modemden falan olabilr mi? 6 ay önce taşındıkdan sonra ilk defa oldu ondan onceki modedmimde yoktu şimdi modemi deiştirdim yine aynı sorun :S

Eğer yardım eden olursa çok dua ederim

• Hocam modemin yazılımını güncellemenizi önerebilirim.Firmware güncelleme diye geçer marka modeli yazıp aratın bulursunuz mutlaka.Modemin ayarlarına girip yapıyorsunuz.Eğer sorun devam ederse wlan,lan driverları güncel olarak tekrar indirip kurabilirsiniz.Diğer bir yöntem modemlerin arkasında ufak bir tuş bulunur bazen kalem yardımıyla basmanız gerekebilir modem reset tuşu diye geçer.Resetlediğiniz kullanıcı adı şifre girmeniz gerekiyor bunu hatırlatayım.Bunları bir deneyin olmazsa başka şekilde deneriz.
  • Modem degistirmissin aynı sorun devam etmiş, modemde sıkıntı yok ama bilgisayar da olabilir. Hatada söylediği gibi wireless adapter bozulmuş olabilir harici bir adapter ile deneyin. Duzelmezse modem ara yuzunden snr değerlerini buraya bir yazın hat zayiflamasi olmuş olabilir. Eğer öyleyse çözümünu yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercem

Beyler yarım saatte bi internetim kesiliyor sonra sorun gider dedigimde "problem with wireless adapter or access point" bu hatayı verio çözüyo internet tekrar düzeliyor.ikide bi bunu yapmaktan gına geldi artık 1 aydır sıkıntı olmuyordu şimdi tekrar başladı.Wireless ayarlarını resetledim ama yinede düzelmedi sorun modemden falan olabilr mi? 6 ay önce taşındıkdan sonra ilk defa oldu ondan onceki modedmimde yoktu şimdi modemi deiştirdim yine aynı sorun :S

combofix indir. bilgisayarı yeniden başlat bilgisaya açılırken F8 e bas güvenli modda aç.

YAPILIŞI : Combofix programını açıyoruz. Kendi yüklemeler yapıyor. Sonra size bir ekran gelecek I accept deyip geçin ve bekleyin Preparing to Run diyecek ve sonra stage 1 den 50 ye kadar kendi tamamlayacak ve en son birtane yazıların olduğu metin belgesi açılacak. Onu kapatıp sistemi yeniden başlatın. Tüm işlem bu kadardır .

NOT : COMBOFİX çalışırken arkaplanda hiçbirşey yapmayınız !!

olmazsa yaz bana

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: mercem

Beyler yarım saatte bi internetim kesiliyor sonra sorun gider dedigimde "problem with wireless adapter or access point" bu hatayı verio çözüyo internet tekrar düzeliyor.ikide bi bunu yapmaktan gına geldi artık 1 aydır sıkıntı olmuyordu şimdi tekrar başladı.Wireless ayarlarını resetledim ama yinede düzelmedi sorun modemden falan olabilr mi? 6 ay önce taşındıkdan sonra ilk defa oldu ondan onceki modedmimde yoktu şimdi modemi deiştirdim yine aynı sorun :S

combofix indir. bilgisayarı yeniden başlat bilgisaya açılırken F8 e bas güvenli modda aç.

YAPILIŞI : Combofix programını açıyoruz. Kendi yüklemeler yapıyor. Sonra size bir ekran gelecek I accept deyip geçin ve bekleyin Preparing to Run diyecek ve sonra stage 1 den 50 ye kadar kendi tamamlayacak ve en son birtane yazıların olduğu metin belgesi açılacak. Onu kapatıp sistemi yeniden başlatın. Tüm işlem bu kadardır .

NOT : COMBOFİX çalışırken arkaplanda hiçbirşey yapmayınız !!

olmazsa yaz bana

Hocam denedim olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metnkaya

Modem degistirmissin aynı sorun devam etmiş, modemde sıkıntı yok ama bilgisayar da olabilir. Hatada söylediği gibi wireless adapter bozulmuş olabilir harici bir adapter ile deneyin. Duzelmezse modem ara yuzunden snr değerlerini buraya bir yazın hat zayiflamasi olmuş olabilir. Eğer öyleyse çözümünu yazarım

hangi modem ayarları lazım hocam sana tam anlamadım hangisi istediğin biraz yabancıyım bu konulara k.b.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.