Şimdi Ara

İnternet'in Hali Nicedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gündür internet çok sıkıntılı oldu.
    TTNet abonesiyim.
    Sitelerin bir kısmına erişim ya çok yavaşladı, ya da imkansız oldu.
    Örnek olarak Donanım Haber. Dün site çok geç açılıyordu, forum kısmına ise öğleden sonra hiç giremedim. Bugün ise çok ağır ve beklemeli olarak site ve forum içinde dolaşabiliyorum. Diğer bir çok site de bu şekilde duraklamalı, beklemeli olarak açılıyor.
    Eskisinden farksız, normal hızda açılan siteler de var.
    Sitelere tracert attığımda, eskiden 8-10 hopla gidilen yerlere şimdi hemen göze çarpan yeni bir takım IP lere de uğrayarak 12-13 hopla eriştiğimi görüyorum.
    Dosya indirme hızları da çok değişken.
    Online oyunlarda pingler eskisinden pek farklı sayılmaz, ancak paket kaybı aşırı fazla.
    Sonuç olarak internetin eski rahatlığı, akıcılığı yok.
    İnternetimizde bir arıza, bir değişiklik mi söz konusu?
    Dilerim bu kalıcı bir durum değildir!
    Başka farkeden, bilgisi olan var mı?

• Aynen bendede durum böyle.
  • Yer İstanbul Eyüp aynı sorun bendede var.
  • benimde öyle bazen kopuyor netlimitsiz 16mbps kullanıyom donanımhabere güç bela giriyo anlamıyorum türkiye genelinde bakımmı var yoksa ttnetmi yapıyo
  • Ankara'dayım,15-20 gündür siteler yarım açılıyordu,resimler falan çıkmıyordu.2 gündür düzgündü,bugün yine aynı oldu.
  • Devreye alınmakta olan filtreyle ilgili çalışmalar/yapısal değişiklikler/zorunlu dolambaçlar/kayıt altına almalar nedeniyle mi böyle oluyor acaba diye de düşünmekteyim.
  • Evet bencede bişeyler oluyor.Özellikle internetin tamamiyle alakalı değilde siteden siteye değişen
    bağlantı sorunları var.Hadi hayırlısı
  • 3G'de kafayı yedi,akşamları bitiyor.
  • sakın sakın ben SANSUR FALAN ISTEMIYORUM BENIM P.NISIMDEN ONLARA NE OLUYOR DEVLETIN İŞİ GUCU BITTI BENIM OZELIMI MI KARISACAK SAKIN SAKIN FİLTRE İSTEMIYORUM DOSTLAR BEN , HERTURLU XXX SITEYE DE GIRERIM WEB CAM S... YAPARIM BU DEVLET KARISAMZ ONLAR GITSIN BASIMIZDAKI TERORU BİTİRSIN

YADA TV DEKI RESMEN EROTIK DIZI LERI AILE AHLAKINI BOZAN DIZI LERI KALDIRSIN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.