Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
3
Favori
53.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
410 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

O hızla DH reklamlarının yüklenmesi 10 dakikayı buluyor mu?

Mesajı yazarken çay falan dolduruyorum ki zaman geçsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetin adı var kendisi yok sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

Fibernet Limitsiz (35 Mbps) olarak geçiyor.Adil kullanım kotası 75 GB.Adil kullanım sonrası hız 16 Mbps.Ayrıca ev telefonunda alo konuştukça öde paketi var.İkisine toplam 75,50 TL ödüyorum.

Akk sonrası hız 16 Mbps ha

Çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaxhiaN

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Ben de Turknet kullanıyorum. Hızımdan genel olarak memnunum fakat bazen sitelerde twitterda fotoğrafları yüklemiyor vpn kullanmam gerekiyor google a bile girmediği oluyor vpnsiz. Aynı durumu yaşayan var mı diye merak ediyorum

Ben de Turknet kullanıyorum şimdiye dek hiç sorun yaşamadım. Hayret doğrusu!

Bende de 35mbps hızda paket var. Ki o hızı görüyorum da.

Sen onu nasıl yükselttin? Fiber mi var yoksa?

• Veriyi kablodan emsen daha hızlı gelir kardeş bu ne
  • Çok yavaşmış Mesajları güvercinle göndersen daha hızlı gider.
  • Merhaba Önder Bey,

İletişim bilgilerinizi ulaştırabilirseniz, ekipler ilgilenecektir.

mesajı gelir birazdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FM. -- 19 Şubat 2018; 9:21:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FM.

Merhaba Önder Bey,

İletişim bilgilerinizi ulaştırabilirseniz, ekipler ilgilenecektir.

mesajı gelir birazdan

Umrumda değil kapattırır geçerim

• Telefonumda 128kbps internet hızı var daha iyi sanki.

• 5-6 ay önce geçtim türknete, söyledikleri hız hiç değişmedi stabil devam gayet mutluyum ama illa sorun yaşayanlar oluyor tabi, her şirket için geçerli bu. İnşallah çözerler sorununuzu

• TTNET gibi bir firmaya geçiş yaptım Turknet yüzünden, düşünün artık aldığım hizmeti!
    Turknet pişmanlıktır.
  • Bulunduğum bölgede fiber altyapı yok bildiğimiz telefon kablosuyla eve internet geliyor. Uzun bir süre geleceğinide sanmıyorum daha önce ttnet kullanıyordum 50 gb akk vardı hız max 6 mbit falan oluyordu sabitliyorlardı 1 hafta sonra geri 3 e düşüyordu her hafta aramam gerekiyordu zaten son 10 gün akk dolmuş oluyordu :D Neyse ttnette çok sık sorunlar yaşamaya başladım bir arızayı 10 günde çözdüler aradan 2 hafta geçti tekrar arıza oldu bu kez 10 gün oldu gelen yok 15 gün oldu gelen yok tabi sürekli telefonla arıyorum talebiniz var ben tekrar ilgili birimlere iletiyorumda cart curt diye oyalıyordu beni neyse diğer hafta oldu 20. gün hala ses seda yok 1 faturayı kullanmadan ödicez gibi duruyor bindim dolmuşa gittim turk telekomun merkezine orda konuyu anlattım ettim neyse dediler ekip yollicaz bugün. geldiler çözdüler 20 gün sonunda sonra turknet aradı telefonla işte bize geçmek istermisiniz 59 tl ve heryöne 1000 dk bedava diye bende zaten sinirliydim daha kötü ne olabilir ki dedim geçtim. evrak falan 1 hafta içinde internet açıldı. Benim için torostan inip mercedes e binmek gibiydi :D

aradan zaman geçti akk 150 gb a çıkardılar dedim bunlar ne kadar t*şşaklı bir iss helal olsun. daha sonrada tamamen akk kaldırdılar iyice gözüme girdiler. ama benim bu kadar beğenmemin en önemli nedeni 3 yıllık kullanım süremde verdiğim arıza kayıtlarını hafta sonları hariç en geç 2 gün içinde çözdüler. arıyorum 24 saat sonra arızanız giderilmiştir falan hemen çözüyorlar. bi ara inşaat yapıyorlardı bizim ev ile diğer direk arasındaki mesafe çok kablo yere yaklaşmış bir şekilde duruyordu inşaat sırasında ne olmuşsa o kabloyu koparmışlar. aradım dedim böyle böyle bir durum var 2 gün içinde bilgi verilir dediler. diğer gün oldu ses seda yok 2. günü öğlen bir araçla adamlar geldi mesafe çok diye birtane direk diktiler kabloları yenilediler gittiler. işin ilginç yanı arızaya bakan turktelekom ama arızayı ttnete bildirdiğinde 10 günde geliyorlar turknete bildirdiğinde 2 günde. 3 yıldır kullanıyorum memnuniyetim %99. %1 ide müş. temsilcilerini kaldırmaları.

• 75 TL , 100mbit hız - 240GB kota.
    Vodafone fibernet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 19 Şubat 2018; 10:6:5 >
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Ttnetdeyken 24 mbps e kadar destekliyor diyorlardı turknette vdsl 75 e kadar destekler dediler bu civarlarda alıyorum şu an fiber değil galiba. Fotoğrafları açamama sorunu telefondan da olabilir bilgisayarda denemedim hiç

• Nasa senin internet kablolarını almaya geliyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: HaxhiaN

Ttnetdeyken 24 mbps e kadar destekliyor diyorlardı turknette vdsl 75 e kadar destekler dediler bu civarlarda alıyorum şu an fiber değil galiba. Fotoğrafları açamama sorunu telefondan da olabilir bilgisayarda denemedim hiç

Yalancı müşteri hizmetleri, türknete geçelim diye yalan söylüyor hepsinin ses kaydı var elimde istesem sonuna kadar rezil ederim.

Açıkça yalan söylüyorlar 25 megabit alırsınız rahat rahat kullanırsınız diyor. Sanki ben bilmiyorum hızın düşük olacağını ama yalancılar işte.

• Hocam bende aynı durumdayım 2 çaprazımdaki arkadaşım 50 mbps hız alırken ben 4 mbps zor görüyorum ve arkadaşım benden daha az ödüyor altyapı yokmuş
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Hocam istanbul kartalın tam olarak neresinde alamadınız hız türk telekom mu türknet mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Hocam istanbul kartalın tam olarak neresinde alamadınız hız türk telekom mu türknet mi ?

Soğanlık hocam. Tam cadde üzerinde alamadım bu hızı. Türk telekom.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Garip valla benim sokak başında saha dolabı var fiber kablo geliyor ama 16 mbps alıyorum anlaşmamdan dolayı
    yakın zamanda bitecek şimideden araştırıyorum nedir ne değildir diye.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.