Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
3
Favori
53.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
410 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Madem herkes ss koyuyor buda benden olsun 6 aydır Turknet kullanıyorum ve sıfır sıkıntım var. Sizin altyapınız kötü diye koca şirketi kötülemek şaka gibi olmuş
  • Yalniz benim evdeki internetten daha hizli ciddiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt yapı meselesi ya da daha farklı sorunlar da olabilir. Bende Türknet kullanıyorum fakat TTNET firmasına bin basar. TTNET ile aldığım 16 Mb hız, Türknet ile aldığım 8 Mb hızdan daha beter sen düşün. İnşallah sorununuz düzelir.
  • Turk.net konusu sanırım konuma göre farklılık gösteriyor. Turk.net ile ilgili her türlü yorumu bulmak mümkün. Yani yerin dibine sokanlar da var çok memnun olanlar da. Ben yaklaşık 6-7 aydır turk.net müşterisiyim ve bağlandığı günden beri en ufak sıkıntı olmadan kullanıyorum ve çok memnunum. İnternet hızım bu süre içinde 30 mbps altına neredeyse hiç düşmedi. Bu tarz şikayetlerin dikkate alınıp gerekli çalışmaların yapılması gerekir. Geçmiş olsun, gerçekten çekilecek gibi bir durum değil.
  • Uydunet candir 60 lira 24 mbit sinirsiz tv belgesel kanallari icinde hiz bi kere bile yavaslamadi ayda yilda bir kopuyor sadece bazen 4tl veriyorum gunluk 100mbit yapiyorum neti o bile 90dan asagi inmiyor bina 30 yillik olmasina ragmen hic sikinti yasatmadi bu gune kadar.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Ben de Kartal Soğanlıktayım 1 yıldır uğraşıyorum bu firmalarla, getirin şuraya fiber, vdsl de alalım diye kimse takmıyor, türk.net altyapıya ben karışmam diyor, türk telekom yatırım planımız yok diyor. Ne etti bu Soğanlık size anlamadım valla. 8 megabit internetle sürünüyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Albania

gündüzler 100-150 arasında ama bi gece bu değeri gördüm. ve ss aldım
  • Millet uzaya araba gonderiyor arkadas 0.84 hiz bulmus sukretmiyor

Elhamdllh tuekiye cok gelisti.

• Netspeed'e geç bırak Türkneti batsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Medyum Kennedy

Veriyi kablodan emsen daha hızlı gelir kardeş bu ne

Ben niye kahkaha attım lan bu mesaja
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunarstrain

Ben de Kartal Soğanlıktayım 1 yıldır uğraşıyorum bu firmalarla, getirin şuraya fiber, vdsl de alalım diye kimse takmıyor, türk.net altyapıya ben karışmam diyor, türk telekom yatırım planımız yok diyor. Ne etti bu Soğanlık size anlamadım valla. 8 megabit internetle sürünüyoruz.

Hocam işiniz maalesef zor. Oysa Soğanlık hızlı gelişen bir yer. Neden böyle şeyler yapıyorlar anlamıyorum.

• TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Teşekkürler TürkNet
  • 1 hafta denemek için davet et kazan ile açtırdığım ve pişman olup iptal ettirdiğim hatta, ilk ay cayma hakkı olmasına rağmen dikkate almayan hatta 2. ayın davet et kazan ile bedava olması gerekirken 2 aylık fatura çıkaran ve bu konudaki mağduriyetimi gidermek için telefon ile görüşemediğim ve de bir kaç gün önce beni icraya verem TÜRKNET e selam olsun.

Çoluğunuzdan Çoluğunuzdan çıksın. Haram katran olsun.

Oh be :)

• Aynı porta çok fazla kullanıcıyı bağlıyorlar sinyaller karışıyor, hat değerlerinizde anlaşılır zaten. TT nin halt yemesi. Port değişikliği talep edin.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Kendi altyapıları var ama aynı zamanda Superonline altyapısından da faydalanıyorlar.
  • Ah be nostalji oldu eskiden 2004 lerde anca bu kadar hiz vardi, kotayi asinca 200-300 lira fatura gelebiliyordu.

• Modemin elektrik kablosunu ve modemdeki ağ kablosunu çıkarı 10 dakika bekleyip tekrar tak ve 15 dakika araylahttps://testmy.net/ üzerinden 2 kere test yap. Sonrasında online form falan doldurmadan direkt olarak müşteri hizmetlerini ara ve hat değerlerimi kontrol eder misiniz kesinlikle stabil değil modemi kapattım bekledim, aralıklarla test yapmama rağmen hep benzer sonuçları alıyorum. Bir yakınımın da başına gelmiş daha önce ona müşteri hizmetlerinden hattınızda dalgalanma var demişler. Siz de böyle bir şey olup olmadığını kontrol eder misiniz? de.

Onlar iki şekil yapsın düzelmezse(muhtemelen düzelmez), tekrar arayıp arıza kaydı oluşturursun binanıza gelen kabloları kontrol için elemanlar gelir.

Şu googleda ve twitterda resimlerim yüklenmiyor diyen arkadaşın mesajını bulamadım konuda, okuyorsa vpn kullanmadan dns değiştirsin, otomatik denesin olmazsa yandex ya da opendns kullansın popüler dnsler diye aratınca bir kaç tane çıkıyor onlardan işine geleni kullansın.

• Bu yukarıda yazdıklarım işini çözmez ise googleda "modem kanal ayarı nasıl yapılır" diye aratıp en üstteki forum linklerinden bak istersen hepsi resimli anlatmış ve hangi kanalın ne için kullanıldığını belirmişler bazı forumlarda. sıradan bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Medyum Kennedy

Veriyi kablodan emsen daha hızlı gelir kardeş bu ne

hocam valla kahkah attırdın
  • Türknet görse bunu kendine dava açar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.