Şimdi Ara

İNTERNET DOWNLOAD MANAGER VİDEO İNDİRME SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
39.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar idm 5,18 sürümünü kullanıyorum;ve çok memnunum

ancak bazı sorunlar yaşıyorum.Programı ilk kurduğumda videonun üstüne işaretçiyi getirince videoyu indir diye secenek çıkıyordu.Şimdi ise sayfayı açar açmaz hemen indiriyor hiçbir ayarıylada oynamadım. facebookta video izleyemiyorum.

tekrar eskisi gibi işaretçiyi üzerine getirince seçenek çıkıp istersem indirmek için ne yapabilirim.

yardımcı olursanız sevinirim.

• yokmu bilgisi olan
  • Ayarlardan Gelişmiş tarayıcı sekmesi açık ise kapatınız.

ve kullandığınız tarayıcı nedir?
  • merhaba google chorome kullanıyorum.
  • Google Chrome için henüz geliştirilmedi Internet Download Manager. Bu konuyu idm yetkilileri ile de görüştüm chrome üzerinde çalışıyorlarmış en kısa zamanda onun içinde uygun olarak yapacaklar.

Gelelim konumuza ayarlar kısmından gelişmiş tarayıcı kapatın sorununuz düzelecektir. Chrome haricinde Mozilla Firefox ve Internet Explorer da çalışıyor bunlarda kullana bilirsiniz. Chrome kullana bilmek Internet Download Manager dan Gelişmiş Tarayıcı sekmesini açmanız gereklidir buda video izleyememiz anlamına gelir her video u tıkladığınızda indirmeye kalklar. Gelişmiş tarayıcı sekmesini kapatınız videolarıda indirmek istediğiniz zaman Firefox yada Internet Explorer kullanınız.

Teşekkürler.
  • teşekkürler umarım sorunu düzeltirler çok can sıkıcı çünkü yanıtın için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nctemiz

teşekkürler umarım sorunu düzeltirler çok can sıkıcı çünkü yanıtın için teşekkür ederim.

Umarım en kısa zamanda düzelteceklerdir. Ben teşekkür ederim iyi geceler.
  • bende 1 saattir bununla uğraşıyorum denemediğim ayar kalmadı.. Özellikle facebookdaki videoları otomatik indiriyordu..
  • @nctemiz ve @GLOCK-19
    İndirilenler > Seçenekler > Dosya türleri altında

"Otomatik indirmelerin başlatılmayacağı adreslerin listesi"
    kutucuğunun içine aşağıda ki facebook ile ilgili linki ekleyin video indirmeler facebooktan otomatik olarak yapılmaz.
    video.ak.facebook.com
  • malesef olmadı
  • mrb arkadarşlar. ben İDM ile youtube'dan video indireceğim zaman video boyutu yalnızca kb olarak indiriyor. ama videonun normal boyutu 20 mb. Youtube'daki bütün videolar için geçerli. bu sorunu nasıl halledebilirim. yardımcı olursanız sevinirim.
  • kb olarak görünüyordur örneğin 20 mb = 20*1024 = 20480 kb olarak yazar normaldir
  • ustam 20480 kb değil. 4.85 kb .flv uzantısı olarak görüyor veya html olarak görüyor :S
  • onu bende rapidden dosya indirirken yapıyor bende jdownloader kullanıyorum bu yüzden
  • yapabileceğimiz birşey yok diyosunuz yani :S
  • varsada ben bilmiyorum malesef :\
  • arkadaşlar bildiğiniz gibi idm 6 sürümü ile google chrome'a da tam destek geldiği söyleniyor.Fakat youtube vs. sitelerde herhangi bir video açınca bu video dosyasını indir seçeneği firefox ve internet explorer'da vidyonun üstünde çıkarken chrome'da sol alt köşede çıkıyor.Art arda bir çok vidyo açınca da hangisinin istediğiniz video olduğunu bilemiyorsunuz.Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDKAYA

@nctemiz ve @GLOCK-19
    İndirilenler > Seçenekler > Dosya türleri altında

"Otomatik indirmelerin başlatılmayacağı adreslerin listesi"
    kutucuğunun içine aşağıda ki facebook ile ilgili linki ekleyin video indirmeler facebooktan otomatik olarak yapılmaz.
    video.ak.facebook.com

Hala çözemeyen varsa aynı buraya

*fbcdn.net*

bu adresi eklesin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.