Şimdi Ara

Intel Xeon X3440 Klubü (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
969
Cevap
28
Favori
82.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten yukarıda belirttiler 3.5 ghz üzerine çıkamazsın diye o anakartla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki 1366 anakart bulabilirmiyim overclock destekleyen

• Emıcan E kullanıcısına yanıt
    1366 anakartlar oem marka olmadığı sürece oc destekliyor. Ama 1366 anakartlar için 500 TL gibi astronomik rakamlar isteniyor. Sizin yeni bir sistem için ayırabileceğiniz maksimum bütçe nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2000 2500 arası 22 24 inç arası 1ms 75 hz 1080 p monitör dahil, aslında amacım 3600x 5700x x570 bir sistem toplamak fakat bunu tek tek alıcam 1 ay anakart bir ay ramler bir ay işlemci bir ay şu bu falan bu benin 6 7 8 ayımı alıcak taksiktlede alamıyorum bankalarla aram iyi değil serserilik peşinde koşarken borç takıp geç ödedim teyzemin kartı ilede almak istemiyorum çünkü düzenli çalışamıyorum hep bir kahpeliğe denk geliyorum patlıyorum kendimide ezdirmem bana selam verenide sesi çıkmayan mazlumlar oluyor eziolar izin vermiyorum düzeni bozuyorum atıyorlar işten kaderim hep böyle teyzemin kartı ile alsam Bi aksilik durumunda kadına geç öderim ayıp olur ne istesem ikiletmeyen birine mahçub olmak istemem, velhasıl kelam ben istediğim sistemi toplamaya başlasam minimum 5 ay maksimum 1 senede anca kullanılır hale gelecek bu süre zarfında 2013 2015 arası oyunları akıcı oynatıcak Bi pc lazım bu pc ile işim bitincede rahat rahat satabileceğim veyahut ihtiyacı olan birine gönül rahatlığı ile al kardeşim kullan her işini görür diyebileceğim bir şey alabilirmiyim bu fiyata

• HWS kullanıcısına yanıt
    Senden bir ricam olacak başkan 2500 lira bütçem var diyelim ekran karı mönitör dahil a dan z ye bu bahsettiğin olay için bütçem yeter mi

2500 bütçen varsa eğer ryzen 1600lü sistem kur tamamen 2. El olarak. Rx 570 sığar sanırım bu bütçeye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Kafam o kadar karıştı ki şuan hiç bütçem yok fakat oyun oynamayı seviyorum para biriktiririm her türlü evde ddr1 li sistem var eski oyunları oynuyorum, 6 7 ay beklemek istemiyorum şu şekil düşündüm aslında her ay bir parça alarak pc toplicaktım x570 r5 3600x rx5700t aldığım her parçayı arkadaşın pcde denicektim gene öyle yapmayı planlıyorum fakat bu parçaların kullanılabilir hale gelmesi için en az 7 ay lazım bana, bu zaman zarfında 2013 2014 oyunları oynatıcak pc lazım bu pc yide en son evrede satıp ekran kartı almayı planlıyorum satamazsam bile eşe dosta hediye ederim bunun ssdsi var ram i var psu var kasası var mönitör 500 TL zaten kaldı 2000 yada 1500 sigara yerine tütün içersem 2000 kalır kendimede bu işkenceyi yapmak istemiyorum asgari ücret 2300 küsür oldu mesai falan 2500 vururum 500 sigara parası durum bu

X570 3600x 5700xt ve 75 hz monitör hiç olmamış. Maksimum 600tl ye b450 anakart r5 1600 600tl işlemci 8x2 ram 450 tl alın ekran kartida duruma göre rx 580 vs bakarsınız. X570 anakarta hiç gerek yok.

• 2019daDHyekatilmak 2 kullanıcısına yanıt
    Elime idarelik topladığım pc yi satarken veyahut verirken mönitör le birlikte vericem zaten, diğer toplamak istediğim pc ye 1ms 144 hz alıcam zaten freesync li Bi tane ama 1080 p nin üzerine çıkamam 2 k falan çok pahalı amacım Bi sistem toplayıp 4 sene 5 sene parça yükseltmeye gerek duymadan kullanmak belli bir dönemden sonrada overclock yaparım, pc ile ilgili şeyleri çabuk öğrenirim overclock olayınıda öğrenmiş deneyimlemiş olurum hem bu ilk toplicağım pc ile mantıksız bulduğun bir nokta varsa belirt zihin karmaşası bolca yaşayan bir insanım ama ne düşündüğümü anlamışsındır büyük ihtimal, vakti gelince pcı e 4.0 hızının bana faydalarını kullanacağım bir zaman gelir elbet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emıcan -- 15 Ocak 2020; 4:9:37 >

• İyi Bi fırsat gibi geldi şuan soğutucu iyimidir yoksa görsellik mi sadece

• serdar_oruc S kullanıcısına yanıt
    sıkıntı var sıcaklıkta o yüzden oc olmuyor. soğutucu zayıf büyük ihtimal
    Ryzen 1200lu sistem kur. 10 yıllık anakart işlemci ram'i 700tl para mi verilir.
    Ryzen 1200 300tl
    Anakart 300tl
    Ram 250tl

150tl fazla ama önü açık ve 8gb ramli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu para verilmez hocam

• Merhabalar elimde p7p55d-e anakart ve x3440 var. Şuan ki ekran kartım gt730. Ben RX480 8gb almak istiyorum. 1080p de bir sorun yaşar mıyım? Tecrübe eden arkadaşlar yardımcı olabilirlerse memnun olurum

• İşlemci intelin sitesinden baktım resmi sitemi bilmiyorum ark intel varya 3440 la kafa kafaya veriler buda Server işlemcisi imiş o yüzden sorma gereği duydum, dediğiniz gibi maceraya gerek yok, idarelik bir şeyi de ucuz yollu güncel parçalardan ikinci el topliyim toplayınca belki hevesim de kaçar o kadar para harcamam yüksek pc ye, beynim tipik bir uyarıcının gazabına uğramış durumda algılama ve anlatımda insanları yorabiliyorum kusura bakmayın yordum sizi buradan yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum saolun arkadaşlar

Merhaba ekran kartı ve monitör dahil X3440'lı mı yoksa 2500K'lı bir sistem mi kurmak istiyorsunuz sorunuzu tam olarak anlamadım ama öyle ise evet ikisini de kurarsınız. Sistem arıyorsanız da elimde Aliexpress'den aldığım ama hiç kullanmadan kenarda bekleyen X3440'lı bir sistem var anakart+cpu+ram şeklinde isterseniz benden alabilirsiniz bu sisteme bir de RX570 veya RX580 4GB ya da 8GB bağladınız mı alın size mis gibi 2. el oyun sistemi.
  • Vallaha başkan ben kendimi anlayamamışım ki sen beni anlayasın beyin hücrelerim kafamın içinde halay çekiyor, x3440 veyahut r3 1200 gibi fanboyculuğum yok ilk etapta overclock olaylarını falan öğrenebileceğim deneyimleyebileceğim birşey arıyordum ucuz yollu en son r3 1200 lü bir sistem kararı aldım yukarıdaki arkadaşlarında fikirleri ile birlikte, fakat aklımı çelebilirsin anakartın çipseti ve vereceğin fiyat ile 😀

• MstfE kullanıcısına yanıt
    Hocam ben x3470 i 4ghzde rx 570 ile 1080pde sıkıntısız kullanıyorum. Kısa süreliğine rx 590 kullandım onda bile darboğaz gibi bir sorun olmadı rx 480i rahatlıkla kullanabilirsiniz diye düşünüyorum

Hocam 1156 anakart düşünüyorsanız alacağınız kartta görselde ki gibi vrm soğutucu blokları olursa ayrıca işlemci güç girişi 8 pin olursa overclock konusunda daha iyi sonuçlar alırsınız naçizane tavsiyem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2019daDHyekatilmak -- 16 Ocak 2020; 16:6:1 >
  • 2019daDHyekatilmak 2 kullanıcısına yanıt
    Onları sonradan takmışlar galiba emanet gibi duruyor, sizinle biraz konuştuktan sonra en iyisinin r3 1200 olduğuna karar vermiştim yukarıdaki arkadaş uygun fiyat verirse ona yönelebilirim daha cevap vermedi arkadaş

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.