Şimdi Ara

Intel Xeon X3440 Klubü (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
969
Cevap
28
Favori
82.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • X3440 sistemime TPM ve Update fix'li Windows 11 kurmayı düşünüyorum. TPM tabanlı uygulamaları ve oyunları (Valorant gibi) çalıştıramama dışında herhangi bir sorun yaşar mıyım sizce?

• x3440 full sistemini takas etmek isteyen olursa laptopla buralardayım

• Arkadaşlar merhaba. Asus marka 1156 anakart arıyorum. Satmak isteyen olursa bana pm atabilir ya da mail atabilir. Teşekkürler.
    Mail: yunusdogru94@hotmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rufus ile x3440 işlemcili sistemime win11i kurdum hiç bir sorun yok ve güncellemeler geliyor sorunsuz bir şekilde

• anton chigurh1 A kullanıcısına yanıt

Laptop marka ve özellikleri nedir acaba?

• anton chigurh1 A kullanıcısına yanıt

merhaba arkadaşlar düşünen olursa

Asus P7F-M Server & Workstation Anakart (32GB Destekli İntel 3420 Chipsetli)

Xeon X3440

8 GB Samsung 1333 MHz Unbuffered DDR3 DIMM

set halinde satıyorum ilan linki:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-p7f-m-server-1156-pin-anakart-plus-xeon-x3440-plus-8-gb-ram-1023862696/detay/

• Arkadaslar 2018 den beri aktif olarak kullandığım sistem artık durduk yere kilitlenmeye başladı. Bazen chromede bazen windows kilit ekranında bazen de rufus ile iso dosyası yazarken hoparlörden tıss diye bir ses gelip komple kilitleniyor power tuşu reset tuşu vs de işlemiyor. Ramleri temizledim ama nafile. Bir çözüm önerisi olan var mı? X3440 H55M D2H

İşlemciyi 4ghz overclocklu kullanıyordum son 2 aydır böyle sorun çıkartmaya başladı stock hale çevirdim sorun devam ediyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba İntel xeon x3440 işlemci kullanıyorum wmvare yükledim sanal pc açmak istediğimde bu işlemci desteklenmiyor uyarısı alıyorum var mı çözümü bilen ?

Not: sanallaştırma açık

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.