Şimdi Ara

Intel Ivy Bridge [Kullananlar Kulübü] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
5
Favori
17.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brev

Admin olarak denediniz mi? işletim sistemi 64 bit mi?

Win8 64 bit ,admin olarak denemek nasil di ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacılar 3770k stok hız turbo ile 3,9 GHz verdiğim voltaj 1,080 v. bu voltaj bunun için yeterlimidir. 0,90 veya 1.020 yapsam olur mu ?
  • yakında herhangi bir konuya dahil olmayanlar diye bir topluluk daha açılacak herhalde herşeyin konusu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Uygulamayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırı diyor arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 9 Mayıs 2013; 12:44:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Uygulamayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırı diyor arkadaş.

Aman bende, programın içinde admin girişi gibi bişey var zannettim yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

@hiachi

Hedefinize inşallah ulaşırsınız.Eğer ulaşırsanız sonuçları sayfamıza bekleriz.

insallah hocam ulasırsam mutlaka paylasırım.
  • @Harpooner

Ekledim.

@hiachi

Kısmet.

@IIBurkiII

Biz bu kulüpleri açıyoruz ki; aynı markadan, modelden, aileden vb. durumlardan ürünleri kullananlar gelip sorunlarını tartışsın veya ürün hakkında yapabileceklerini sorgulasın diye.Gidip her önüne gelen benzer konular açmasın diye.

Mesala sizin işlemcinizinde bir konusu var sandy bridge ailesiyle alakalı. Aynı zamanda, HD 7850 kullananlar kulübünede üyeymişsiniz.

• ben genel olarak bi göz gezdirdimde pek bişey tartışıldığını göremedim gözümden kaçtıysa bilmiyorum. neyse zaten amacım konu içinde tartışma yaratmak değil bu kadar ilgi gördüyse vardır bi yararı
  • Ben win7 x64 kullanıyorum sizin kullandığınız cpu-z versiyonu ile denedim sorunsuz gösteriyor bende.Belki win8 x64 ile bir uyumsuzluk vardır.
  • 1.2v 3770k 4.4ghz ekleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SokemoN

1.2v 3770k 4.4ghz ekleyebilirsin.

Hoşgeldiniz aramıza nice paylaşımlara...
  • @IIBurkiII

Teşekkürler bu güzel yaklaşımınız için, zaten amacımız kesinlikle tartışma değil.Amacımız kulübün baş mesajında belli. Söylediğiniz gibi kulüpte daha elle tutulur birşeyler yok.Zaten kulübümüz açılalı daha şunun şurasında 10 gün oldu.Zamanla arkadaşların katılımıyla ve benimde eklemelerimle inşallah daha da yararlı hallere bürünecektir.Şu an büyüme aşamasındayız, demek daha doğru olur sanırım.

@SokemoN

Hoşgeldiniz.Bir yönetici arkadaşımızı daha aramızda görmek güzel.

• ekleyin efenim i53210m
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

ekleyin efenim i53210m

+1 hoşgeldiniz...
  • Intel Ivy Bridge [Kullananlar Kulübü]

Beni de ekleyebilirsin hocam.

Çekirdeklerin sıcaklık değerlerini yazabilir misiniz ?

Benim core1 ile core 2 arasında boşta 15 yükte 10 derece fark oluyor. İntel ile iletişime geçtim sadece genel işlemci sıcaklığının problem olacağını söylediler. waffle'ın kötü tarafından sallamışlar bir çekirdek...
  • @gurkan113

Ekledim, hoşgeldiniz aramıza.

Evet Ivy' larda genelde böyle çekirdekler arası sıcaklık problemleri var.Genellikle core 0 ve core 1 arasında oluyor, bendede 4 - 5 ay önce işlemciği ilk aldığım zamanlar core 1 bütün çekirdeklerden boşta ve yükte; 7 - 8 derece sıcak çalışıyordu.Ama zamanla 2 - 4 derece civarına yani normale indi değerler.Sanırım termik macun buldu ayarını. Sizde de değişik bir durum olmuş, core 1 ve core 2 arasında sıcaklık farkı oluşmuş.Hangi çekirdeğin sıcak çalıştığını bilmiyorum ama ( 1 - 2 ? ), o diğerlerindende sıcak çalışıyordur.Eğer bilgisayarda sorun yaratmıyorsa, çok kafaya takılacak bir durum değil.Bence; sıcaklıklara baktığınız zaman en düşük olanı veya genel sıcaklığı göz önünde bulundurun. Sıcaklık programı olarakta REAL TEMP' i öneririm.Birde onla deneyin bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 11 Mayıs 2013; 18:36:24 >

• Hoşbuldum, sağolasın.

Sorun macundandır diyerekten macunu değiştirdim fakat değişiklik olmadı.
    Real Temp ile değerler böyle:
    Intel Ivy Bridge [Kullananlar Kulübü]

@R£DSTON£
  • Bir sıkıntı yok bence, sadece boşta yüksek çıkmış, yükte aynı zaten. Bu arada soğutucu kullanıyorsunuz galiba ayriyeten ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 18 Ağustos 2013; 15:06:40 >
  • Ekler misin ? i5 3330 bide imzayı nasıl kullanacagım açıklarmısın
  • Ekledim.

İmza kullanımı ise anlatayım; öncelikle kulübümüzün başında paylaştığım simgeli veya simgesiz imzalardan birisinin kodunu kopyalıyorsunuz (kodlar hemen altındaki pencerelerin içinde mevcut), daha sonra forumun üst tarafında bulunan ayarlar kısmına, oradanda profil ayarlarım sekmesine tıklıyorsunuz.Tıkladığınızda imza kısmını göreceksiniz zaten.Kopyalamış olduğunuz kodları oraya yapıştır deyip, en alt tarafta tamam' a bastınızmı, tamamdır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.