Şimdi Ara

INTEL CORE I5 3470 vs fx 8000 serisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Core 2 Quad Q8400 kullanıyorum windows7 puanı 7.2 sizce hangi işlemciye terfi etmeliyim?Fx 8350 almayı düşünüyorum ama karar vermemde sizlerin fikirleri etkili olaraktır yardımlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: samsun@

Merhaba arkadaşlar Core 2 Quad Q8400 kullanıyorum windows7 puanı 7.2 sizce hangi işlemciye terfi etmeliyim?Fx 8350 almayı düşünüyorum ama karar vermemde sizlerin fikirleri etkili olaraktır yardımlarınızı bekliyorum

Ne amaçla kullanıcaksınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ComingSooN-

quote:

Merhaba arkadaşlar Core 2 Quad Q8400 kullanıyorum windows7 puanı 7.2 sizce hangi işlemciye terfi etmeliyim?Fx 8350 almayı düşünüyorum ama karar vermemde sizlerin fikirleri etkili olaraktır yardımlarınızı bekliyorum

Ooyun amaçlı kardeşim
  • quote:

quote:

quote:

Ooyun amaçlı kardeşim

Biraz diğer parçalarada bağlı ama fx8350 tavsiye ederim olmazsa fx6300
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ooyun amaçlı kardeşim

Biraz diğer parçalarada bağlı ama fx8350 tavsiye ederim olmazsa fx6300

• quote:

Oyun amaçlı alacaksan 6300 ya da 8320 de yeterli, ama uzun vadede 8350, iyi bir soğutucu ve kasa içi soğutma ile sana min. 5 sene kullanım ömrü ve çok yüksek performans sunacaktır.. Tavsiye ediyorum..
  • Güncel işlemcilerin oyun performanları için bak! 5 oyunla 18 işlemcinin oyun performansları (tomshardware)

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-processor-frame-rate-performance,3427-9.html
  • Kesinlikle FX 8350. Anakart + İşlemci olarak düşündüğünde i5'ten daha ucuz. Performans arasında genel olarak bir fark yok ancak çok çekirdek destekli oyunlarda FX 8350 ezer.
  • Şu an oyunlarda genel olarak Intel'in i5 işlemcileri fx serisi işlemcilerden daha iyi sonuçlar alıyor. Fx8350 alırsanız ek bir soğutucu ses dolayısıyla şart. Intel almayı düşünürseniz de yeni seri işlemciler 2 Haziran gibi duyurulacak. Onları bekleyin derim.
  • AMD fx3850 alcaksan bide soğutucu almalısın hocam. Intel alma paran boşa gider yeri seri gelicek yakında amd al bence hem daha ucuza mal olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.