Şimdi Ara

Intel C2D E6750 Yanıyor!! :((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir sistem kurdum "E6750 + Scythe Ninja Plus Rev B" fakat üzerinde fan da takılı olmasına rağmen Idle 40-50 derece arası oynuyor. O/C siz Orthos stabilite testine sokuyorum ve 85 dereceye kadar çıkıyor doğal olarak bilgisayar kendini kapatıyor. Hatta açılışta biosa giriyorum orda 70 derece gösterdiği bile oluyor. Biri bu konuda bana yardımcı olabilir mi ne yapmalıyım?
    Anakartım MSI P35 Platinum Rev1.1 Bios1.40

Intel C2D E6750 Yanıyor!! :((

• Pek Normal Değil Ama İşlemci Soğutucun tam oturmamış olabilir.
  • kesinlikle normal degil. o islemci hic ısınmayan bir islemcidir. macun varmı birde sogutucu tam oturmusmu dikkat edin.
  • arkadaşım aynı işlemci aynı anakart, sende ninja sogutucu bnde stok fan sende oc yok bende var bn boşta 35 derece yük altında 65 derecede fln kullanıyorum, %100 bi anormallik var fan oturmamıştr büyük bi ihtimal....O ninja bnde olcak oc 'li boşta 26,27 derecede kullanırım işlemciyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzzzzz -- 14 Ekim 2007; 0:49:15 >
  • ninja monte etmesi biraz zor bir blok
    muhtemelen tam oturmadı cpu ya
  • walla yabancı forumdan biri eğer sağlam duruyorsa tek bacağını tam kitlememişsindir dedi. Nasıl yapıcağımı anlattı yaptım ama çok fazla farketmedi şuan o/c siz orthos almaya çalışıyorum 75 derecelere çıkıyor. 3.2 ye o/c yaptım yine 82ye fln çıktı makine kendini kapatmak istiyor. O kdr uğraştığıma değse bari tonla da para harcadım :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: aisiklilar

walla yabancı forumdan biri eğer sağlam duruyorsa tek bacağını tam kitlememişsindir dedi. Nasıl yapıcağımı anlattı yaptım ama çok fazla farketmedi şuan o/c siz orthos almaya çalışıyorum 75 derecelere çıkıyor. 3.2 ye o/c yaptım yine 82ye fln çıktı makine kendini kapatmak istiyor. O kdr uğraştığıma değse bari tonla da para harcadım :(

arkadaşım..

o işlemci o kadar kesinlikle ısınmaz bizim bildiğimiz. bize güven ki elindeki işlemci çok iyi bir işlemci

ama yanılmıyorsak sizin birşeyleri yanlış yaptığınızı tahmin ediyoruz... yada yolunda gitmeyen birşeyler var hmmmm

kulandığınız işlemci soğutucunuzun tabanında macun varmı ve soğutucunun bacakları anakarta tam oturmuşmu bundan iyice emin olun o şekilde kullanın sisteminizi yoksa yazık olacak E6750 ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkYNeT-06 -- 14 Ekim 2007; 21:37:47 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.