Şimdi Ara

INT. CAFEDEKI BILGISAYARLARIN HIZI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze Merhaba sizinle çok sinirimi bozan ve zoruma giden bir konuyu soracağım
    Nasıl İnternet kafeye geçtim. Arkadaşlarla Half-Life atacaktık.Bilen bilir internet kafedeki oyunları arkadaşlarka oynanınca bir başka olur.Birde baktık birimizin PCde GTA 5 var.Arkadaş açtı filan oyun kasmıyor.Harbi oyun kasmıyor.Hiçbir sorun yok.
    Aynı GTA 5 bu nasıl oluyor bu arada yoruma yazarsanız iyi olur.Bu hızlandırma işlemnini bende yapabilirmiyim? ve Nasıl bu hızlı nasıl yaptılar o PCleri?

• atesli1_gandalf A kullanıcısına yanıt
    :D Sistemleri iyidir ekranı olsun rami olsun işlemcisi olsun iyidir yani şaşırcak bişey yok ve sende ona göre bir sistem toplarsan yapabilirsin :D
  • BeratNalbantoglu kullanıcısına yanıt
    Dostum 3500TLlik bir bilgisayarım var.O oyunları biraz kasa kasa oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: atesli1_gandalf

Dostum 3500TLlik bir bilgisayarım var.O oyunları biraz kasa kasa oynuyorum

:D dostum benim bilgisayarımda 3.500 belki biraz daha pahalıdır herneyse hiç bir sıkıntı yaşamadan her türlü oyunu kasmadan oynuyorum bişeylerin eksiktir illaki.
  • adamin grafik karti seninkinden dusuktur sadece dx10 aciyodur seninki dx12 dir. dx10 actigindan dolayı zorlanmıyordur... sistem ozelliklerine cok bagli. sende dx10 da calisacak kadar ozelligi ayarla full hd istedigin gibi oynarsin.
  • Oyunu kassa oynatırlar mı internet kafede. 2 çaktı mı bir daha millet gelmez oraya. Oyuna yönelik pc topluyorlar başka birşey yapılmıyor ayrıca. Siz aynı zamanda ofis internet vs tonla şey yapıyorsunuz kasması normal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.