Şimdi Ara

Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
64.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi bu dosya biçimini desteklemediğinden veya en yeni Fotoğraf Görüntüleyicisi güncelleştirmelere sahip olmadığından Fotoğraf Görüntüleyicisi bu resmi açmıyor. Hatası çıkıyor ve JPEG formatındaki fotoğrafı açmıyor. Bunun çözümünü bilen arkadaşlar yardım edebilir mi?

• virüsden dolayı dosyaları silinmiş olmalı kardeş geçici olarak resimlerin özelliklerinden birlikte aç dan microsoft power point i seç ordan açarsın bence yok tamamen çözüm bulmak istiyorum dersen format at derim ...
  • irfan view kullanabilirsin geçici olarak
  • yaa arkadaşlar aynı sorun bendede var.bilgisayarım çöktü bir programla resimleri geri getirdim ama o resimlerin bir kısmını açamıyorum.yardımcı olurmusunuz????
  • resim kapatıp sürekli üst üste açmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratakarsu44

yaa arkadaşlar aynı sorun bendede var.bilgisayarım çöktü bir programla resimleri geri getirdim ama o resimlerin bir kısmını açamıyorum.yardımcı olurmusunuz????

hng programla kurtardınız rsmlerinizi acaba? ben de aynı sorunu yaşıyorum da :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevdar_1986

quote:

yaa arkadaşlar aynı sorun bendede var.bilgisayarım çöktü bir programla resimleri geri getirdim ama o resimlerin bir kısmını açamıyorum.yardımcı olurmusunuz????

Recovery My Files programını kullanarak bu sorun çözebilirsiniz. Netten craklı olanını araştırıp indiriniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefasayar

quote:

Orijinalden alıntı: nevdar_1986

quote:

Recovery My Files programını kullanarak bu sorun çözebilirsiniz. Netten craklı olanını araştırıp indiriniz.

Gerek kalmadi ama yine de tsk ederim. Harici hdd aldim; tum bilgilerim orda artik. Ztn sistem olarak da win 8' e gectim.

• Beyler format atmadan bunun bir çözümü yokmu??
  • ben aynı sorunu 64gblık flash belleğimde yaşıyorum. Video dosyalarında sorun yok ama resim dosyalarını yüklüyorum yükleme bittikten sonra tek tek kontrol ediyorum açılıyor. 1 saat sonra flash belleği takıp çıkartıyorum resimler açılmıyor. bunun sebebi ne olabilir. defalarca flashı biçimlendirdim virüs olmasıda çok zor içerisinde.
  • yeni bir virüsmü arkadaşlar yokmu caresi?

"Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi bu dosya biçimini desteklemediğinden veya en yeni Fotoğraf Görüntüleyicisi güncelleştirmelere sahip olmadığından Fotoğraf Görüntüleyicisi bu resmi açmıyor. "

bir cok resim acma programi denedim hicbiri acmadi.
    iphone 4s ile cekilen resimler. 5 dosya var yaklasik 100 resim sadece bir dosyadaki 20 resim bu halde.
  • fotografa sag tık yapıp önizle diyerek açabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.