Şimdi Ara

.:İNT CAFE İÇİN STRATEJİ OYUNU TAVSİYELERİNİZ:. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • War Craft da oynan1yo ama zor oyun oldugu icin pek tutulmuyo.

Lord Of Rings oynanir mesela çok sara r bana kalsa.
  • Valla biz okul cıkıslarında kafeye gidip Starcraft ve Generals oynamak icin can atardık.Belki bi fikir verebilir.
  • Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Ayrıca ultıma onlıne oyunu nasıl hiç oynamadım süper bir oyun diyorlar bu oyunla ilgili yorumlarınız nedir? Ayrıca önerdiğiniz oyunlar Xp de sorun yaratmayacak oyunlar olursa daha iyi olur. Yorum yapan arkadaşlara tekrar teşekkür ederim
  • ultima internet üzerinden oynan1r sadece

Ultima online kendilerine has bi DÜnya kuruyolar o dünya içinde sava_ç1 mava_ç1 oluyon felan int kafede olmuyo bu is.
  • la bırakın coluk cocuk oyunlarını Rome dedik ya adamın kafasını bulandırmayın.......Rome abi Rome... ole saldır babam yok hemen yetişeceksin buyuyeceksin saldıracaksın...ole iki kule bir at haydi yavrum saldır yok....bu arada ille de onlardan lazım kucuk cocuklarda var diyosan cafeye gelen, shrek yukle ....bir de Generals de olabilir oynadım işe yarar.... hiç yoktan iyidir...
  • LOTR BATTLE FOR MIDDLE-EARTH tek ya manyak olmuş oyun sonra da War Craft
  • quote:

Orjinalden alıntı: jerry_18

MOHAA
    Max Payne

Allahaşkına bu oyunlardan hangisi multıiplayer strateji oyunu.

Kardeşim sen Age Of empires Coqueror kur yeter. Benim cafede de tercih edilen multi strateji oyunu.
  • biz cossaks manyağıyı. Hele yakında yenisi çıkacak hemen al derim.
  • şey generals zero hour var o güzel bi oyun tavsiye ederim
  • zero hours güzel
  • Çok sağolun arkadaşlar teşekkür ederim yardımlarınız için
  • beyler bir de şu var ki bende şeyi bekliyorum brother in arms .... ne zaman gelcek bu ya bu oyunu bekliyorum 4 gozle savas oyunları manyagıyım zaten..... gorenler bana ozel mesaj atsın şimdiden thanks he ona gore sagolasıyızz...
  • kardeş red alert yuri yi muhakkak yüklemeni tavsiye ederim çünki bi süre sonra bağımlılık haline geliyo tabi ki multiplayer oynadığın zaman ve oynayacak güçlü rakip bulduğunda biz 4 e 4 kapışıyoduk ve herkezde çok anlıyo oyundan mükemmel oluyodu tabi PC nin oyunu kaldırma kapasiteside önemli
  • Stronghold crusader diyoum oyuna millet alıştıktan sonra emini 3-4 saat kalanlar olacaktır bu oyun için...
  • bencede ra-2 yuri`s revenge yükle biz arkadaşlarla turnavalarını yapıyoz bitek onun için internete gidiyoz
    Command & Conquer Generals de var
    sen kısacası westwood un çıkardığı tüm oyunlarını topladığı dvd-rom u al
  • strateji oyunu tavsiye edin diyo herkes önüne geleni yazmış
  • RED ALERT 2
    EMPIRE EARTH
    ACE OF BÜTÜN SERİLERİ
    GENERALS KESİNLİKLE
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.