Şimdi Ara

.:İNT CAFE İÇİN STRATEJİ OYUNU TAVSİYELERİNİZ:.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar cafemde hiç strateji oyunu mevcut değil özellikle cefe işletmeciliği yapan arkadaşlardan oyun tavsiyelerini bekliyorum

Şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmp16 -- 4 Ocak 2005, 21:10:02 >

• Bizim burada Age Of Empıres oynuyorlar çocuklar........
  • Arkadaşım Age Of Empaıres oyununu klasik olan versiyonumu yoksa daha sonraki versiyonumu çünkü işletim sistemleri xp olduğu için bu oyunun ilk versiyonu çalışmıyor
  • Yamalı yani conquerors olanı burada bayadır ii gidiyor o oyun.......
  • Anladım xp problemi olmayan oyunları tavsiye edersen daha iyi olacak arkadaşım
    Teşekkür ederim
  • MOHAA
    Max Payne
  • Bende XP Pro kurulu ve gayet normal çalışıyor oyun ilk CD sini kurunca açılmıyor exe. hatası veriyor ama yamasını kurunca oyun açılıyor...
  • abi sana harika bir oyun olan değişik bir varyasyona sahip Rome total war derim......activisiondan....bu call of duty nin yapımcısı.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: BATYUS

Bende XP Pro kurulu ve gayet normal çalışıyor oyun ilk CD sini kurunca açılmıyor exe. hatası veriyor ama yamasını kurunca oyun açılıyor...

Arkadaşım doğrumu anladım yani Age of Empairesin ilk versiyonunu yükledikten sonra hata verip açılmıyor bu hatayı gideren yamayı nasıl temin edebilirim. Yardımcı olursan çok sevinirim. Ayrıca benim düşündüğüm oyunlar ayrıva Red Alert, War Craft, Ultima Online ve Nationals daha değişik iyi iş yapabilecek sürekliliği olan oyun tavsiyelerinizi bekliyorum

• ewet total war lar iidir.
  • gta vice city
    mohaa
    fifa 2005
    nfsug2
    rome total war
    counter strike
    aoe2
    cod
  • rome tottal war kesinlikle tavsiye ederim
  • BEYLER BU ARADA BİTİREN VAR MI BEN HİÇ ZORLANMADIM BRUTİİ LERLE İŞİ GOTURDUM BELİRLİ SEVİYEYe GELDİKTEN SONRA SCİPİİLERDEN CAPUA YI ALDIM SENATO DA HERKES BİRBİRİNE DUŞMAN OLDU SUREKLİ JULİİ LER SALDIRDI....AMA BEN GİTTİM VE ALTIN ASKERLERİM URBANLARLA İŞİ BİTİRDİM ROMA BENİM OLDU VE ONDAN SONRA 50 ŞEHİRE ULAŞINCA OYUN BİTTİ...SENATONUN AHİBİ VE EMİR KOMUTACISI BEN OLDUM.....BUYUK ZEVK ALDIM COLUK COCUK OYUNU DEĞİL..... OLE SALDIR GİTSİN DEĞİL...HARİKA BİR ŞEY YA DENEYİN..TAVSİYE EDERİM.....ABİ KUR SENDE İNTERNET CAFENE BEN KEFİLİM ..... BU OYUN SUPER

ROME TOTAL WAR :NOT: İLİKİN 3 ULKE VERİYOR AMA SONRA FETHEDİP SONA ERDİRDGİN ULKELERİ DE SECEBİLİYORSUN.....

HİLE OLARAK KONSOLU AC : add_money 20000 de. 20000 den yukarı para vermiyor zaten ve ilkin vergiyi en yuksekten alın sonra alamıyorsunuz.... saygılar...
  • Starcraft derim.Biz arkadaşlarla rutin olarak toplanıp oynuyoruz.
  • ABİ RED ALERT VE YURİ'S REVENGE BENCE COK BASİT İKİ OYUN HİÇ DENEME OYNUYORLAR TOPLU OLARAK AMA BENCE İKİSİDE BİRBİRİNDEN KOTU ... BEN DERİM Kİ YA ROME YA DA AGE OF EMPİRE....
    VE BEYLER BİR SORUM VAR BU BROTHER İN ARMS CIKTI MI TAKİP EDİYORUM DA ONU BEKLİYORUM HARİKA OYUN YAAA.SUPER... BU ARADA DİGER OYUNLAR OLARAK ABİ CALL OF DUTY SUPER... EK GOREVLERİNİ DAHA OYNAYAMADIM ONLARIDA DENYECEĞİM...SAYGILAR..
  • internet cafe için nu bulursan yükle bence
  • tek bunu yukle yeter başka bi oyun yuklemene gerek kalmas RİSE OF NATIONS acayip gusel bi oyun microsft un en iyi oyunlarında biri tavsiyem dir
  • aoe conquerors
    war craft
    generals (zero hour)
    red alert
  • gta vice city
    counter strike
    fifa 2005
    reinbow six
    birde KRİZ adında yeni bir oyun çıkacaktı türklerin yaptığı strateji ama çıktımı tam bilmiyorum
  • ben internet sahibi değilim ama benim herzaman takıldığım internet cafe'de Age Of Empires ("the Conquers" yaması ile birlikte)
    oynuyolar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.