Şimdi Ara

İnstagramdan sevgili bulan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
9.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hiç ortak arkadaşınız dahi olmayan yabancı bi kızla tanışıpta görüştüğünüz oldu mu hiç?
    Birine yazmayı düşünüyorumda tacizci durumuna düşmekten tırsıyorum .d

• Merak etmeyin sizden once yuzune işemeyeceğiniz kizlara bile gunde onlarca kisi (abaza) mesaj atiyor. Ve kizlar bu abazalar yuzunden ego olarak arşa cikiyor. Devir cok degisti. O yuzden hic utanma yaz gitsin. Kiz seni begenirse yazar zaten. Kasmayin bu kadar. Musait olursam sana bu konuda bir animida yazarim.
  • Bu şekilde yapıp yılın dayağını yemekten son anda araya tanıdık adam sokarak kurtulan arkadaşım var.
  • Kızın birini eklemiştim fotolari fena değildi 10 üzerinden 6lik bir kız.Aynı gün içinde hikayesine cevap verdim,konuşmaya başladık.Ben ağırdan satıyorum kendimi,kız resmen beni istiyor.Önce faceden ekledi sonra numarasini verdi her yerden yaziyordu.Buluşmaya çağırdı gittim bi baktım kızın göbeği kat kat,ben o zaman 75 kilo falandım aşağı yukarı benle birdir kilosu.Klasik oltaya geldik,özelden anlık foto almadan buluşmayın
  • s.uzun kullanıcısına yanıt
    İşte bende bundan korkuyorum. Doğru düzgün bi mesaj atacaz saygılı terbiyeli bi şekilde ama kezbanın birine denk geldi mi al başa belayı
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Öylesine mi eklemiştiniz kızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pipisipispis

Sağolun hocam. Öylesine mi eklemiştiniz kızı
    Evet hiç tanımadığım,hiçbir ortak arkadaşımın olmadığı bi kızdı.Nasıl önüme çıktı hatırlamıyorum 1.5 yıl olmuştur
    Bende artık instagramdan ava çıkmaya başlıyorumda cesaret topluyorum hocam
  • Merak etmeyin sizden once yuzune işemeyeceğiniz kizlara bile gunde onlarca kisi (abaza) mesaj atiyor. Ve kizlar bu abazalar yuzunden ego olarak arşa cikiyor. Devir cok degisti. O yuzden hic utanma yaz gitsin. Kiz seni begenirse yazar zaten. Kasmayin bu kadar. Musait olursam sana bu konuda bir animida yazarim.
  • Pipisipispis P kullanıcısına yanıt
    Gitmiş evli kadına dm atmış, bide diyor profili hiç öyle değildi. Dikkatli olmakta fayda var.
  • İnstagramda daha çok sanal seks yapmak isteyenleri bulursunuz. Hani var ya şu karşılıklı anlık foto atma olayı. Bir taraf muzunu atar diğer taraf da şeftalisini. Anladınız siz bence ne demek istediğimi.
    Hocam ben de biriyle tanışmıştım. Baya 1 ay falan konuştuk. Ben üniversite yüzünden başka şehirdeyim. O evimin olduğu şehirde. O yüzden 1 ay buluşamadık. Baya her gün telefonda konuşurduk. Ortak bi arkadaşım bununla resim atmış boydan. O zaman görmüştüm ne olduğunu. Uygun bi dille uzaklaştım sonra.

Konu sahibi arkadaşa da tavsiyem sakın instada ki resimlere aldanma. Hepsi efekt ve doğru açı. Barbara gibi çıkıyolar sonra gerçeğini bi görüyosun mal gibi kalıyosun. Mümkün olursa görüntülü falan konuş.
  • Aynen hocam. Bakıyorum şimdi ekleyebileceğim kızlara. Artık hangisi kabul ederse profili inceleyip yazacağım
  • s.uzun kullanıcısına yanıt
    Bayağı kötü bi durum olmuş hocam. Sakata gelmeyim dediğiniz gibi. Bi manita yapacağız diye
  • Keira- kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam dediğinizi o da olur bu sıra bayağı doluyum çünkü
  • Aynen hocam. Geniş bi kız çevremiz yok aynı ortamda olsakta tanışalım kızla. E yolda markette giderken de böyle bişey imkansız. Tek çare sosyal medya.
  • Instagram'dan kız bulursan helal olsun. Hem de hiç tanımadığın birisini
  • bir ara denemişti mesajlar görüldü bile olmadı 20 kızdan 1 tanesi takibime geri dönüş yaptı

bence boş işler uğraşma sosyal hayattan bulmaya çalış okul, iş vb.
  • Baska site veya uygulama varmi tinder ve benzeri hariç tanisabilecegimiz instadan dusme olasiligi dusuk
  • İnstadan kızmı bulunur kardeşim. Sosyal çevreden birini sev.
  • İnstagramım yok ama twitterdan sevgili de fuckbuddy de bulmuşluğum var instagramdan daha kolay olur diye düşünüyorum. Aslında işi bildikten sonra bir kızla iletişime geçebildiğin her yerden bulabilirsin o yerin neresi olduğu hiç önemli değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.