Şimdi Ara

İnstagram' la Alakalı !! ACİLLL !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşımın kız arkadaşı; İnstagram' da gezinirken bir video izlemiş .. Bu videonun altındaki yorumlara da, kızın söylediğine göre Youtube linki atılmış .. Kızda bu linki kopyalamış, paylaşmış ..

Böyle birşey mümkün mü ? .. Yorumlara link atılmıyor diye biliyorum, bu olabilir mi ? ..Herhangi bir yolla bu yapılabilir mi ? .. Yoksa kız sıkıyor mu ? .. Bu zamana kadar İnstagram yorumlarında da link falan görmedim .. Aktif olmuyor diye biliyorum .. Yardımcı olur musunuz ? .. Bunu öğrenmem gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak kardeşim?

Ben 4 yıldır Çin maden ocakları işlenmesinde muhasebecilik yapıyorum. İşimden memnun değilim ve internetten iş aramaya başladım. 4 çocuk ve terkeden karım var. O çocuklar internet başımda otururken durmadı ve film izlemek istediler. Ben de çok Zaman almasın diye kısa film diye arattım. Bu konuyu buldum. Sinirlendim. Akşam uçakla Bulgaristan'a gidiyorum. Oradan Türkiye'ye geleceğim. Oradan dünya turu yapmak istiyorum. Helga, çocuklarımın anası ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak kardeşim?

Ben 4 yıldır Çin maden ocakları işlenmesinde muhasebecilik yapıyorum. İşimden memnun değilim ve internetten iş aramaya başladım. 4 çocuk ve terkeden karım var. O çocuklar internet başımda otururken durmadı ve film izlemek istediler. Ben de çok Zaman almasın diye kısa film diye arattım. Bu konuyu buldum. Sinirlendim. Akşam uçakla Bulgaristan'a gidiyorum. Oradan Türkiye'ye geleceğim. Oradan dünya turu yapmak istiyorum. Helga, çocuklarımın anası ol

• Bak kardeşim?

• Cuku muku nere here tiya vere

• Bak kardeşim?

• Samet25 kullanıcısına yanıt
    kız sıkıyooo... yok öle bişi.... senden sıkıyorsunnn.... cekuuuuu git burdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prinsipal -- 4 Nisan 2016; 14:56:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.