Şimdi Ara

İnstagram kazançları hakkında bilgisi olan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
8.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aklımızda güzel bir instagram sayfası projesi var. Fakat sayfa satış vs üzerine olmayacak. Belirli bir konuda fotoğraf ve videolar eklenerek takipçi sayısını arttırmayı ve ileride bu konu ile alakalı reklamlar alarak para kazanmayı düşünüyoruz.

Belki bu rakamları asla göremeyeceğiz fakat genel olarak bot takipçi vs olmayan, gerçek takipçilerden oluşan bir instagram sayfası ne kadar kazanır takipçi sayısına göre ?

Atıyorum 100.000 takipçisi olan bir hesap ortalama bir reklam geliri ile ne kadar para kazandırır ? Bir de acaba instagram da youtube gibi ödeme yapıyor mu ?

Teşekkürler.

• up
  • İnstagram ödeme yapmaz hoczm sen milletle anlaşıp reklam yapıcaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

İnstagram ödeme yapmaz hoczm sen milletle anlaşıp reklam yapıcaksın.
    Anladim hocam. Bu reklam gelirleri aylik kazanca vurdugumuzda ne kadardir tahminen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende katılabilir miyim bu projeye kafamda benimde böyle bir işe başlamak vardı

• Dostum benim arkadaşımın Instagram'da YKS ile ilgili sayfası var 350k civarı. Story aracılığıyla reklam yapıyor ve her storyden 150-250 TL arası alıyor. Çekiliş yaparken de kendi cebinden vermiyor, yayınevleri yolluyor. Aylık ortalama 4500 lira falan geliri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalgoregen

Dostum benim arkadaşımın Instagram'da YKS ile ilgili sayfası var 350k civarı. Story aracılığıyla reklam yapıyor ve her storyden 150-250 TL arası alıyor. Çekiliş yaparken de kendi cebinden vermiyor, yayınevleri yolluyor. Aylık ortalama 4500 lira falan geliri var.
    Çok teşekkürler hocam. Bu tarz bilgilere ihtiyacım var.
  • 250.000 üyeli bir sayfam var,
    aylık ortalama aldığım reklam fiyatı 500 TL
    şuanda 29 tane düzenli reklam veren firma var
    almadığım/anlaşamadığım sırada bekleyen 20 tane var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

250.000 üyeli bir sayfam var,
    aylık ortalama aldığım reklam fiyatı 500 TL
    şuanda 29 tane düzenli reklam veren firma var
    almadığım/anlaşamadığım sırada bekleyen 20 tane var.
    Teşekkürler hocam bilgi için. Yani yaklaşık 15bin tl civarı kazanç sağlıyor o zaman anladığım kadarıyla.
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sözlük Sevdalısı

Teşekkürler hocam bilgi için. Yani yaklaşık 15bin tl civarı kazanç sağlıyor o zaman anladığım kadarıyla.

Alıntıları Göster
    belli bir süreden sonra saymayı bıraktım,
    işte 3-5 geliyor diyelim.
  • Teşekkürler hocam.

up
  • yararlı bilgiler up takip
  • 100bin takipçili birkaç sayfaya reklam verecektim 50 ila 100 lira arasında fiyat çektiler (1 paylaşım 24 saatlik)

350bin takipçili sayfa 100 lira dedi

1milyonluk sayfa 250lira demişti yanlış hatırlamıyorsam (hikaye ile beraber 300 lira)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Management

100bin takipçili birkaç sayfaya reklam verecektim 50 ila 100 lira arasında fiyat çektiler (1 paylaşım 24 saatlik)

350bin takipçili sayfa 100 lira dedi

1milyonluk sayfa 250lira demişti yanlış hatırlamıyorsam (hikaye ile beraber 300 lira)
    Saloun hocam. 1 milyonluk sayfa 300 lira iyimiş internette 600 falan diye görmüştüm sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kangal3454

yararlı bilgiler up takip
    Aynen hocam internette de düzgün birşey göremedim en azından insanlar bu konu sayesinde bilgilenir.
  • Up

• up
  • Tipsizsen 5 kuruş kazanamazsın
  • Ya cidden bu kadar kolay 10k götürmelerine deli oluyorum.iyice boku çıktı bu işin youtube,Instagram vs

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.