Şimdi Ara

Aranızda Azeltin sivilce hapı kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
40.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 senedir çektiğim sivilce sorunu nedeniyle doktora gittim.bana azeltin sivilce hapı verdi eczacıya sormayı unuttum şimdi aklıma geldi bu ilaç ne zaman içilir sabahmı akşammı tok karınamı aç karınamı Lütfen bilgisi olan yazsın

• ekmek arasi ye ne yemekten önce ne yemekten sonra iksiinin ortasi olay fix
  • Doktor bunu sana söylemediyse büyük ayıp etmiş. Prospektuste yazar. Genelde sivilce ilaçları yemekle beraber içiliyor. Ama pek fark edeceğini sanmıyorum. Günlük dozunu her gün aynı saatte alsan yeterli olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • etkeni azitromisindir azax ve azitro ile işdeğerdir. 500 mg ise 3 gün ardı ardına aç karna içiliyor. bol suyla içmen yararına olur.

kişisel deneyimim ise benim sivilceler şiddetli olduğundan pek işlevi olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

Doktor bunu sana söylemediyse büyük ayıp etmiş. Prospektuste yazar. Genelde sivilce ilaçları yemekle beraber içiliyor. Ama pek fark edeceğini sanmıyorum. Günlük dozunu her gün aynı saatte alsan yeterli olacaktır.

yani hocam sabah kahvaltıdan hemen sonra alsam ilaç etkisini gösterir dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows NT

quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

Doktor bunu sana söylemediyse büyük ayıp etmiş. Prospektuste yazar. Genelde sivilce ilaçları yemekle beraber içiliyor. Ama pek fark edeceğini sanmıyorum. Günlük dozunu her gün aynı saatte alsan yeterli olacaktır.

yani hocam sabah kahvaltıdan hemen sonra alsam ilaç etkisini gösterir dimi?

Hocam ben roaccutane kullanıyorum benimkinin etken maddesi izotreotenin. Üstteki arkadaşın dediğine göre senin ilacın etken maddesi de azitromisin miş. Bunlar farklı ilaçlar o yüzden üstteki arkadaşı dinle. Ama genel olarak her gün yaklaşık aynı saatte alman lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 haftadir azitro içiyorum 2 hafta kullanicam birden cıkmaya başlayan birkaç sivilcem için verdi kahvaltidan sonra direk içtim benzer ilaçlar iç kafana göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.