Şimdi Ara

Instagram için takipçiler+ ve repost Uygulamaları Güvenli mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
30.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar özellikle takipçiler + için soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takipçiler+ ve repostu kullanıyorum.Bir sıkıntısını görmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Takipçiler+ ve repostu kullanıyorum.Bir sıkıntısını görmedim

Hocam AppStore da aşırı kötü yorum var ki şüphe ettim bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bench Press -- 19 Mart 2015; 10:15:08 >
  • Ikiside şüpheli net birşey diyen yok. Kullandıktan sonra güvenlik için şifrenizi değiştirin.

• Şifrenizi doğrudan uygulamayı geliştiren yazılımcılarla paylaşıyorsunuz. Bence güvenli değil, kullanmayın.
  • şifremizi paylaşmıyoruz uygulama ile instagram üzerinden giriş yapıyoruz bir sıkıntı yok yani şifremize ulaşamazlar
  • Uzun süredir kullanıyorum bir problem yaşamadım ama bu hiç olmayacağı anlamına da gelmez arada bir şifre değiştirmekte fayda var

• Ben android uygulamasını kullanıyorum, 1 senedir sorun çıkmadı. Hoşuma gittiği için uygulama içi satın almaların hepsini aldım :)

• Şifrenizi ele geçiriyorlar diye biliyorum eskiden öyleydi şimdi kullanıp şifrenizi değiştirebilirsiniz birşey olmuyor.
  • Takipçiler+ uygulamasını kullanıyorum. Herşeye tam erişim istiyor. Uygulama kendi kendine birilerini takip ediyor hergün. Sakıncalı

• Hesabınızdan birilerini takip ediyorlar. Genelde sponsorları*

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür uygulamalara güvenim yok. Kimseyle oaylaşmadığım halde kendi kendine birilerini takip ediyor sürekli. Şifremi değiştirdim sonuç yine aynı

• Takipçi veya beğeni artınca ne oluyor onu anlamadım. Anlatabilecek biri var mı? Ona göre bu işlere girişeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Takipçi veya beğeni artınca ne oluyor onu anlamadım. Anlatabilecek biri var mı? Ona göre bu işlere girişeceğim.

Konuyla ne alakası var takipçi artmasının

• Her iki uygulamayi da uzun zamandir kullaniyorum, yanlis hatirlamiyorsam ikisinde de sifreyi instagram arayuzune giriyoruz uygulama icindeki.
    Ne takip etme, ne bir sey paylasma, hicbir sey yok.
  • sifre calma olayi var bi kac uygulamada basima geldi,mail geldi hesabiniz sifrenizle android cihazindan giris yapildi seklinde,dikkat edin,efsane olayim derken gazoz olmayin

• 3. Parti yazılım uygulamalarına hiç güven olmaz. Her türlü bilgilerinize erişebilmekteler.

Misal 1kk takipçili hesabın var kullanır mısın onları? Şimdi de öyle düşün,tavsiye etmem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.