Şimdi Ara

İnstagram fotoğraflarındaki kırmızı halkalar??[SS'Lİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
14.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya keşfete ne zaman girsem 10 fotoğrafın 5 tanesinde çok alakasız yerlerde kırmızı çemberler var fotoğraflar üzerinde.Bunun ne anlama geldiğini bilen var mı yada benim gibi farkeden?? Orta-üst ve sağ-alt daki fotoğraflara bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız

İnstagram fotoğraflarındaki kırmızı halkalar??[SS'Lİ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnayqer -- 1 Aralık 2017; 15:1:13 >

• hesabın story (hikaye) bölümüne 24 saatlik bir yayın attığını gösterir
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

hesabın story (hikaye) bölümüne 24 saatlik bir yayın attığını gösterir

Hayır hocam yanlış anladın profil resmindeki çemberden bahsetmiyorum. Pointte cizilmiş gibi fotoğrafın saçma sapan biryerinde olan cemberler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnayqer

quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

hesabın story (hikaye) bölümüne 24 saatlik bir yayın attığını gösterir

Hayır hocam yanlış anladın profil resmindeki çemberden bahsetmiyorum. Pointte cizilmiş gibi fotoğrafın saçma sapan biryerinde olan cemberler

Valla dikkat etmemiştim bende şimdi girdim baktım cidden kırmızı halkaya almışlar her şeyi ilginç
  • Dikkat çekmek amaçlı, akan resimler arasında görünürlük yaratıp fark yapmak amaçlı köylü kurnazlığı yapan bir kaç adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Dikkat çekmek amaçlı, akan resimler arasında görünürlük yaratıp fark yapmak amaçlı köylü kurnazlığı yapan bir kaç adam.

Hocam bir kaç tane değil neredeyse her fotoğrafta bu tarz halkalar var. Yinede en yüksek ihtimal dikkat çekmek açamlı gibi gözüküyor ama başka sebebide olabilir
  • Resme tıklaman için yapılan bir şey. Veya bir dizi videosu koyarlar. Kapakta öpüşme resmi vardır, üstelik başka bir yeri kırmızı halka ile işaretlerler.

• cok sinirimi bozuyo boyle hesaplar. direk kesfette gorur gormez engeliiyorum.

• Sazan.avi hesaplar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.