Şimdi Ara

InSomnia: The Ark Dizelpunk RPG. [Kickstarter] Az yakar. ÇIKTI (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
4.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

https://www.kickstarter.com/projects/1892480689/insomnia-an-rpg-set-in-a-brutal-dieselpunk-univers/posts/1477926?ref=backer_project_update

Bundan öncede oyunu 2 kat uzattıklarını ve çok daha fazla diyalog ekledikleri söylediler. Ekibi 4 kat büyütmek zorunda kalmışlar bu sebepten ve paraları bitme noktasına gelmiş...
    Sonları hayırlı olsun ne diyim.
  • Başkan sen önceki güncellemeyi duyuruyorsun sanırım çünkü aşağıdaki az evvel paylaşılan

https://www.kickstarter.com/projects/1892480689/insomnia-an-rpg-set-in-a-brutal-dieselpunk-univers/posts/1485968?ref=backer_project_update

edit: tekrar KS yapacaklar mı merak konusu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 9 Şubat 2016; 9:04:34 >
  • Hort mort bu oyun noldu allah için. Oyunu satın aldık sonra kampanya bitti bir tane daha açtılar. Başka oyunlar falan reklam yapıyorlar. Oyun çıksa bile türkçe çıkmıcak sanırım hiç umudum yok.
  • Bu sayfada oyunun ilerleme seviyesini yayınlamışlar

http://insomnia-project.com/development-progress/

Bugün itibari ile %71 tamamlanmış gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 21 Temmuz 2016; 22:29:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

Hort mort bu oyun noldu allah için. Oyunu satın aldık sonra kampanya bitti bir tane daha açtılar. Başka oyunlar falan reklam yapıyorlar. Oyun çıksa bile türkçe çıkmıcak sanırım hiç umudum yok.

Umarım yaparlar özellikle Türkçe çıkacak diye almıştık 25 dolara :) şimdi değerli o para
    3 yıl geçecek üstünden var ya.
  • Oyun çıktı arkadaşlar, hafta sonu deneme şansım oldu baya bir beğendim. Gothic lerin uzayda geçeni diyebiliriz çok rahat bir şekilde.

Grafikler atmosfer ve tasarım olarak harika. Sesler de atmosferi çok güzel tamamlıyor. Sözde büyük firmaların çıkarması gereken çok ders var buradan. Geminin her bölümü farklı ve emek sarf edilmiş yapımına.

Konusu çok ilgimi çekti, merak uyandıryor ve sürükleyici bir şekilde ilerliyor. yan görevler ve dünyanın işleyişi de çok iyi yapılmış.Yan hikayeler ve oyunun geçtiği evrenin hikayesi de takdiri hakediyor. Görevler biraz klasik ama güzel yedirilmişler var, dallanıp budaklanma fazla olmadı oynadığım kısma kadar. Ayrıca oyun elinizden tutmuyor, sizi bırakıyor ortama ve hadi bak başının çaresine diyor.

Savaş ve seviye atlama sistemleri gayet basit. Yakın dövüş biraz odun geldi ama Gothic oynamış adamı zorlamaz. Silahlı çatışmalar başta garip hissettiriyor ama eğlenceli.

Sorunları var tabii ne yazık ki. Optimizasyon çok iyi değil, haritanın bir kısmı ve bazı eşya açıklamaları Rusça, grafik seçenekleri az, tuş atama yok, envanter çok ilkel. Görevlerde de bozukluklar ve özellikle ileride ana görevlerde engel oluyormuş bize. Loot sistemi ve ekonomi kısmı da sonradan düşünülmüş gibi. Bu kadar rastgele olması çok dengesiz ve saçma, öncesinde 1-2 vida bulduğunuz yerde tekrar yüklemeden sonra tüfek çıkması saçma.

Ama bütün bunlar yapımcıların çok deneyimsiz olması ile alakalı. bu kadar deneyimsiz bir ekipten bu kadar dolu ve güzel bir oyun çıkması oyunların geleceği için umutlandırıyor beni. Hatalar en kısa sürede giderilsinde rahatça oynayalım.

İlk mesajı da güncelledim başlıktaki, baya değişmiş oyun o zamandan beri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 8 Ekim 2018; 11:2:38 >

• benim keyi göndermediler.sinirimi bozdular korsan indirip oynayacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 sürümü yayınlandı dün. Epey değişiklik sıralamışlar. Gözünüzden kaçmasın bir bakın.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    gördüm ama sanırsam ilk yapanların bir kısmı ayrılmış. Yeni yama da biraz otursun öyle bakarız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.