Şimdi Ara

İNSİGNİA ÇOK YAKIYO DİYENLERE KAPAK OLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=616SAiMCkA4

5.dakkadan itibaren izleyin ,bu tüketim nedir arkadaş yaaaaa,aracım o kilometreyken bile böle tüketim görmedim ben..opel motor teknolojisine hayranım

yeni mondeonun şehir içi ve şehir dışı ortalama yakıt tüketimini insignia yapsaydı yerden yere vururlardı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yayamaj -- 20 Şubat 2015; 15:47:58 >

• acayip yakıyomus alanlar kolaylık versin kazasız belasız sürüs ler olsun ben bunu basarak zor yaktırıyom o dediği ortalamayı ( devri yüksek kullanıyom düsük viteste )

saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim 2.2 otomatik vectra ondan az yakıyor :) yol bilgisayarı değerleri, şehir içi ortalama 16-20 km hızla 11 lt gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 24 Nisan 2015; 12:27:21 >
  • Buda benim silivri kadıköy arası tüketimim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 7 Haziran 2015; 11:06:57 >

• Suan ortalamam tam 10 litre

• Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Ortalama hız 84km/h..Bu bir şehir içi tüketimi değildir.

Ancak sabit sürüş ile yapılabilir kasa ağır olduğu için enerjisini sabit hızla korumak çok kolay.Buda yakıt tüketiminin düşmesine neden oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: altrea

Ortalama hız 84km/h..Bu bir şehir içi tüketimi değildir.

Ancak sabit sürüş ile yapılabilir kasa ağır olduğu için enerjisini sabit hızla korumak çok kolay.Buda yakıt tüketiminin düşmesine neden oluyor...

Şehir içi demedimki zaten bende

silivri ile kadıkoy arasındaki tüketim değerim, bu değerin içinde hem otobanda 130-140 kilometre hem de köprü trafiği var.
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Ortalama hız 30km\h yada 40km\h civarındaki tüketim değerlerini paylaşırmısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altrea

Ortalama hız 30km\h yada 40km\h civarındaki tüketim değerlerini paylaşırmısınız.

Hocam İnsignia'yı sattım onun için resim paylaşamıyorum ama dediğiniz hızlarda genelde 7,5 civarı tüketim oluyordu.
  • Benim ki 30km ort hızlarda 7-7.5lt yakıyor şehiriçi ve kısa mesafelerde, bol ışıklı güzergahta ;) daha ne yaksın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depoyu doldurup 5.6 ve 7.0 ortalamalarla uzun yol yaptıktan sonra kalan yakıtı 8.6 ortalama ile ş.içinde bitirmiştim.

Dün depoyu fulleyip tüketim ekranını sıfırladım, kalkıştan sonra 150-180 e ulaşacak şekilde seri kullanıyorum şuanda da ortalama ekranı 12.5 de..
  • Aracı 2-2.5 saat boyunca aynı şekilde kullanmaya (yeşil ışıkta hızlı kalkış sonrası 150-180km arası hızlarda) devam ettim ve ekran 13.3Litreye ulaştı, daha da artmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat8266

Benim ki 30km ort hızlarda 7-7.5lt yakıyor şehiriçi ve kısa mesafelerde, bol ışıklı güzergahta ;) daha ne yaksın

Aracınız 1.4 mü 1.6 mı yoksa 1.6 turbo bu? bilgi verebilirseniz sevinirim.

• 1.6 dizel otomatik, 3000 km'de. 2.750 km şehir ici, 250 km sehir dışında (ki aracın motorunun açılması için otobanda ortalama 160, 170 km ile gidildi) yapıldı. Yol bilgisayarına gore ortala tüketim 6.8.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guest4699 -- 5 Mart 2016; 23:36:56 >
  • Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    1.6 cdti 136 hp 320 nm @Kızıl Baron

• Benimkide Ortalama Yakıt Tüketimi 7,9 LT bu 5.8 lt yakıtı gören arkadaşlar yokuş aşşağımı salıyorlar sürekli acaba :)
  • 9,8 ortalama 5/3 şehir içi 5/2 şehir dışı. araç 1.4 T lpg taktırdığım için gayet iyi benim için 19 krş ortalama.
  • Kışın 245 45 18 lerden 225 55 17" lastik setine geçmiştim, lastikler Michelin CrossClimate, jantlar 17" Opel jantı.

Bu jant/lastik küçültme değişimi ile zaten 1 litre civarı düşüş olmuştu, şuan havalar da ısındığından ş.içi ortalamam 8 civarlarında geziyor, ş.dışı 90-100km sabit hızlar çok aşılmazsa 5.5- 6.5 arası bir tüketim elde ediliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.