Şimdi Ara

İnşaat Mühendisi 1.sınıf sorularınıza açığım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşaat mühendisliğinde ilk yılım okul,bölüm vs. hakkında sorusu olanlar sorabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Anildoganci

İnşaat mühendisliğinde ilk yılım okul,bölüm vs. hakkında sorusu olanlar sorabilir

sence dokuz eylül inşaat kazanabilecek biri mezuna kalıp itü-odtü inşaat kazansa değer mi 1 seneye?
  • nakor955 kullanıcısına yanıt
    itü odtü gibi okullar diğerlerinden çok üstün okullardır.Okul seçimlerinde bir okulun diğerlerinden yüksek olması (örnek izmir,balıkesir,trabzon,karabük,erzurum) biraz da tercih meselesidir.bölümlerin akademik kadrolarına baktığında kaç prof. kaç doçnt kaç yard. doçent var bunu anlarsın.O yüzden bence beklenebilir.
  • quote:

itü odtü gibi okullar diğerlerinden çok üstün okullardır.Okul seçimlerinde bir okulun diğerlerinden yüksek olması (örnek izmir,balıkesir,trabzon,karabük,erzurum) biraz da tercih meselesidir.bölümlerin akademik kadrolarına baktığında kaç prof. kaç doçnt kaç yard. doçent var bunu anlarsın.O yüzden bence beklenebilir.

itü,odtüdekiler 3. Veya 4. Sınıfta işe girebiliyorlarmış doğru mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğin okullar ülkenin gözde okulları olduğundan firmaların da ilk tercihi oluyor,3 de olmasa da 4 de işi garanti oluyor.Tüm üniversitelere bakınca staj yapılan yerler önemli.
  • quote:

Bahsettiğin okullar ülkenin gözde okulları olduğundan firmaların da ilk tercihi oluyor,3 de olmasa da 4 de işi garanti oluyor.Tüm üniversitelere bakınca staj yapılan yerler önemli.

ne kadar maaşla başlanır bu okullardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kendini geliştirmene bağlı bu meslekte aç kalan çok azdır ama kendini geliştirenler çok para kazanır.Bilgisayar iyi kullanan,office bilen,autocad tarzı prog. anlayan,iletişim kurabilen,ingilizcenin yanında arapça rusça tarzı diller bilen.Yani okul çok önemli değildir.Odtüde okuyup boş okuduysa az alır normal bir üni.de okuyup kendini geliştiren çok alır verilen cv ile ilgili.
  • Sen balıkesire kaç puanla ve sıralama ile girdin ve memnunmusun?
  • Conner126 C kullanıcısına yanıt
    Balıkesirde 1.öğretim 75 bin 2.öğretim 95 binle kapattı.Puanlar her yıl değişiyor.Memnun olup olmama konusu çok uzun beklentiye göre değişir genel olarak memnunum sorunu biraz daha ayrıntılı sorarsan (sosyal hayat,eğitim seviyesi vs.) yardımcı olabilirim
  • merak ettim dendiği cidden bayan öğrenciler inşaatı tercih etmiyorlar mı ? mesela siz sınıfta kaç kız kaç erkeksiniz? yada genel olarak mühendislik gerçekten tercih edilmiyor mu bayanlar tarafından dendiği gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: condrad

merak ettim dendiği cidden bayan öğrenciler inşaatı tercih etmiyorlar mı ? mesela siz sınıfta kaç kız kaç erkeksiniz? yada genel olarak mühendislik gerçekten tercih edilmiyor mu bayanlar tarafından dendiği gibi

hocam kısaca karı-kız var mı diye sorsana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozank_95 -- 15 Ocak 2014; 17:41:27 >
  • yarım dönemde gördüğüm kadarıyla.
    öncelikle sınıflar dersine göre nufüs olarak değişir (alttan alanlar vs.) ama genel olarak bizim sınıf 35-40 erkek 5-10 kız oluyor.
    Müh-mimarlık fak. ise mimarlık,çevre müh. gıda müh ve endüstri müh. çok kız vardır diğerlerinde erkek çoğunlukta.
    Mesela bu bölüme geleceksen sınıfta 10 tanede kız olsa hocanın ''evet beyler şu sayfada kalmıştık'' sözünü çok duyarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozank_95

quote:

merak ettim dendiği cidden bayan öğrenciler inşaatı tercih etmiyorlar mı ? mesela siz sınıfta kaç kız kaç erkeksiniz? yada genel olarak mühendislik gerçekten tercih edilmiyor mu bayanlar tarafından dendiği gibi

:D :D :D :D :D :D yok be hocam cidden toplumda böyle bi algı var merak ettim :D

• condrad C kullanıcısına yanıt
    :)) yukarıda belirttim arkadaşlar durum bu yokluk hat safhada :DD
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozank_95

quote:

:D :D :D :D :D :D yok be hocam cidden toplumda böyle bi algı var merak ettim :D

aynen ben de merak ediyorum +1

• ozank_95 kullanıcısına yanıt
    sözlüklerdeki espriler doğru yani :D 4 erkeğe 1 erkek düşer falan :d
  • quote:

sözlüklerdeki espriler doğru yani :D 4 erkeğe 1 erkek düşer falan :d

owww my got
    neyse endüstri mühendisliğinde vardır belki 1-2 tane o zaman 4 erkeğe 10 üzeri -3 felan düşüyor nasıl olacaksa
  • ozank_95 kullanıcısına yanıt
    valla orada çark terse dönüyor endüstri katı bayan parfümü kokar zaten bulmakta zorlanmazsın :D
  • Anildoganci kullanıcısına yanıt
    Mütahitmi olacan
  • quote:

valla orada çark terse dönüyor endüstri katı bayan parfümü kokar zaten bulmakta zorlanmazsın :D

iyi iyi ikisi arasında gidip geliyodum endüstriyi seçicem büyük ihtimal dostum erkeklerin arasında dikkat et sen de sapığı var tecavüzcüsü var
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.