Şimdi Ara

Injustice 2 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
1
Favori
6.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Operation 1000 olunca görev bitiyor. Daha fazla shards vermiyor. Hesaba ve herolara lvl kasmak ilerledikçe zorlaşıyor. Kalan 28 shards çok uzun sürecek.

Benim bildiğimde max seviye 60 lvl.55 içinde shard veriyor.

Marksman biraz yavaş, ama sp kaçırmıyor. Sp1 ve sp2 nin menzili çok uzun ve lethal damage ile rakibe yüksek hasar verebiliyor.

Uharley ise hızlı ve pasifi kullanışlı. Ama saçma bir sp1i var. Rakip geriye giderek kaçabiliyor. Ben marksmani daha çok sevdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakter resimlerinizi atsanıza kimde ne var görelim

bende yeni başladım şuanlık 1 gold karakterim var
  • 4 Temmuz Kurtuluş Günü adına tüm hero chestler dükkanda ve %20 indirimde arkadaşlar. Ben harcamayacaktım ama indirime dayanamadım tüm gemsleri basacağım.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Kaç gün sürecek? Şuan gems yok. Poison ivyi almak istiyorum.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Dün başladı. Tahminim 4 temmuza kadar sürer.

• boşuna basmayın 4 tane bastım hepside silver çıktı, elinizdeki gemslerde gözü var ben söyliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

750K puan ile ki daha 2 gün var yaklaşık, Elite 4 olursun rahatlıkla. Bende Catwoman, Predator, Mww ve Horrific Scarecrow var gold olarak. Vaktinde bende Green Lantern'a bayıldım madalyonları. Yoksa şimdiye 2.arena gold karakterimi alırdım. Sonic Black Canary yarılandı bittikten sonra Predator'u 4 yıldız yapmaya çalışacağım. Sağlam bir update gelene kadar da gemslere dokunmayacağım. Keza otuz küsur chestten bir Scarecrow düşürebilmiştim gold hero.

Birde Armored Superman 303 shards oldu. Ama1000 günlük görev, 1000 operasyon karakter lvl 50 ve üzeri yapmak resmen işkence. Bir 6 ay sonra alırız sanırım Superman'i.

1000 günlük görev ve 1000 operasyon ne oluyor, bende şuan 160 shards oldu açılmasına daha çok var
  • OnLyHack kullanıcısına yanıt
    Ben de indirimde 4 poison ivy premium chest açtım.

-unbreakable cyborg

-doctor fate

-flash

-flora poison ivy

İki gold iki silver geldi. Hero chest açtıysan gold çıkma ihtimali çok düşük. Premium chestler pahalı ama gold çıkma ihtimali daha yüksek. Hero chest ile kartları sayısını on falan yaptıktan sonra premium chest açmak daha iyi.

• Yaw bu injustice 2 iyi hoş güzel de tıkanıyorsun bir süre sonra ne elemanları fuseleyebiliyorum ne de level atlatabiliyorum işkenceye döndü

Bu oyunu da nadasa bırakacağım mkx gibi ilerde eli yüzü düzgün bir güncelleme gelirse o zaman oynarım şimdilik sadece basit günlük görevleri yerine getireceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: xwernediti

Yaw bu injustice 2 iyi hoş güzel de tıkanıyorsun bir süre sonra ne elemanları fuseleyebiliyorum ne de level atlatabiliyorum işkenceye döndü

Bu oyunu da nadasa bırakacağım mkx gibi ilerde eli yüzü düzgün bir güncelleme gelirse o zaman oynarım şimdilik sadece basit günlük görevleri yerine getireceğim

Oyun maalesef injustice gods among us gibi değil, para için yapılmış ve aşırıya kaçmışlar sıkıyor
  • Yeni güncelleme yakındır. Forumda açıklama geldi.

Gelecek kartlar

Gold ve silver aquaman

Gold sub zero

Gold captain cold

Heroic battleda %100 gear alınacak.

Günlük daha fazla enerji kazanılacak.

Oyun hata verdiğindeki enerji kaybını engellemek için savaştan sonra enerji azalacak.

Story mode 2 gelecek.

Pause menu gelecek.

Geldiğinde daha net olarak yenilikleri göreceğiz.

• Oyun benim için tıkanmaya başlamıştı. Ama Mww vermeleri ile bir anda oyunun rengi değişti. Çelinçları daha kolay bitiriyorum ve arenada daha kolay ilerliyorum. Şuan mww 5 yıldız. Bmrobin ve uharley 4 yıldız. 2 gün sonra da 4 yıldızlı asupermani açacam. 4 shard kaldı. Toplam 12 gold kartım olacak.

Bu arada ilk çelinç kartım olan last laugh jokeri aldım. 200 gems harcadım ve ekstra 20 shard aldım. Ama değdi. Uyduruk silver kartların 10 shardı için hero cheste 150 gems harcıyordum.

Mww na bir parentez açayım. Bence şuan oyundaki en güçlü karttır. Rakibi öldürdükçe güçleniyor. Öldürduğü rakibin saldırı gücünün %50sini(5. Seviyede) alıyor. Zırhı kullanabilirseniz rakibin özel saldırılarından da kurtulabiliyor.

Güncellemelerle çok iyi bir oyun olacağa benziyor. Mkxden bir Sub zero hayranı olarak, sub zeoroyu i2de göreceğime sevindim.

• son güncelleme yapınca growth pack kısmı var oradaki hediyeleri nasıl alıcaz, kazanılmış ama aktif değil anlayan oldumu
  • desder D kullanıcısına yanıt
    Üst tarafda 70.99tl ye satın alırsan hediyeleri alabilirsin.

• güncellemeden sonra 900 gems ile 4 yıldıza çıkarma var, deadshot bekliyorum ama çıkmıyor nasıl yapabilirim, birde bu kampanaya hergün başka karaktere oluyormuş ama bende 1 defa çıktı daha çıkmadı
  • desder D kullanıcısına yanıt
    O kampanya ilk aldığın kartta oluyor herhalde. Bende 2* aquaman çıktığında hemen arkasından 360 gems 3* yapma teklifi geldi. Bir saat süre içinde yapmam gerekiyordu. Onayladıktan sonra 4* için 900 gems çıktı. Gems olmadığı için yapamadım. Bir daha da teklif gelmedi.

Ben sadece ilk gün aquaman için gördüm. Bir daha çıkmadı.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Ben anlamıyorum Android'de oynuyorum arena da ben bir maç atana kadar adamlar 30 k puan kasıyor ve Gold herolari açıyorlar ben 1000 gems biriktirine kadar ebem ağlıyor varmı bunun bir üç kağıdı yardım edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • husenka H kullanıcısına yanıt
    Yendiğin takımın threati 150k ise tek maçta 30k puan alırsın. Arenadaki puan yendiğin takımın threati ile alakalı. Oyun ilk çıktığında gems biriktirmek daha kolaydı. Arenada hemen elit4e girebiliyordum. Şimdi ise elit1 için zorlanıyorum. Operationda kısa süreleri kullanırsan daha fazla gems alabilirsin.

gems için benim bildiğim hile yok. İntenette arasan belki birşey bulursun.

• oyunu sildim sırf para için yapılmış belli bir yerden sonra gitmiyor, ilk versiyon çok daha iyiydi
  • Okadar çok olmadı şimdiye kadar yendigim takımın en fazla 55k di bu da ben 39 lv iken

Nette buldum ama gems hilesi yok maalesef
    @Erkanak18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husenka -- 8 Eylül 2017; 15:33:43 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.