Şimdi Ara

❄ Initial D Tüm Seriler ❄ (ANA KONU)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
12.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

❄ Initial D Tüm Seriler ❄ (ANA KONU)

Takumi Fujiwara, yerel bir tofu dükkanının sahibinin saf ve durgun karakterli oğludur. Her gece babasının eski Trueno AE86 model arabası ile tofu teslimatına giden Takumi, arabayı çok iyi kullanmakta olduğunun farkında bile değildir. Bölgenin amatör yol yarış takımı üyeleri olan arkadaşları ile takıldıkça, arabalar, yollar ve yarışlar üzerine bir çok şey öğrenir. Takumi'nin yarışçılık macerası, bir gece bölgenin en iyi amatör yarış takımlarından olan Akagi Red Sun'ın en iyi yarışçılarından birini şaşırtıcı şekilde yenmesi ile başlar...

Serinin İlk Kısmı İçin

Initial D 2

Takumi Fujiwara, ilk yarışmaya başladığı zamanlarına göre kendini epey geliştirmiş durumda artık. Yarışmaktan korkmuyor ve yeni rakipler de teker teker karşısına çıkıp, bu genç adamın gerçekten de neden yenilmez bir yol yarışçısı olduğunu öğrenmeye çalışıyorlar. Takumi zamanla, bu yeni ve zorlu rakiplerle başedebilmek için kendisini aşması gerektiğini farkediyor.

Serinin 2.Kısmı İçin

Initial D 3

[]Initial D serisinin üçüncü sezonu bir sinema filmi olarak tasarlanmış. Dizinin ikinci sezonundaki bir çok noktanın devamına, filmin kısa süresi içinde yer verilmeye çalışılmış. Takumi'nin tehlikeli Emperor takımı ile son mücadelesi, ünlü Akagi Red Suns takımının liderinden aldığı profesyonel yarışçılık teklifi ve kız arkadaşı ile ilişkileri bu filmin ana konularını oluşturmakta

SERİNİN 4 TANE OVA BÖLÜMÜ BULUNMAKTA BUNLARIN SENARYOYLA PEK İLGİSİ OLMADIĞINDAN EKLEME GEREĞİ DUYMADIM

• Battle Stage 1. 3.serilerden kesitler barındırıyor,Extra Stage ise 2 tane bayan sürücünün maceralarını

Initial D 4

Takumi Fujiwara ile Keisuke - Ryousuke Takahashi kardeşler araba sürme yeteneklerini geliştirmek için bir yarış takımı olan Project D’yi kurarlar. Project D Internet üzerinden diğer yarış ekiplerine meydan okur ve yaptıkları yarışların sonuçlarını yayınlar. Ryousuke’nin yönettiği takımda kolay yarışlarda Takumi, daha zorlu yarışlarda ise Keisuke yarışır. Rakipleri arasında Seven-Star Leaf (SSR) ve Todo-juku da vardır. Takumi babası Bunta ve yeni elde ettiği Subaru Impreza WRX Tip R Versiyon V ile karşılaşınca yarışa hazırlıksız yakalanmış olur.

Serinin 4.Kısmı İçin

Initial D 5

Sokak yarışlarının kutsal bölgesi Kanagawa'da bir kez daha Takumi Fujiwara efsanevi hachi-roku arabasıyla sürüş yeteneklerini gösterecektir.

Serinin 5.Kısmı İçin

Initial D Final

Gittiği heryerde rakiplerini yenen Takumi Fujiwara, yarışın son ayağı olan downhill yarışında kendisi gibi Hachi-Roku kullanan biriyle yarışacaktır.
    Bu yarış iki Hachi-Roku'nun kapışması olacak. Project D son yarışında
    başarılı olabilecek mi? Bu zorlu yarışı Takumi kazanabilecek mi?
    Hepsinin cevabı Final Stage'de.

(EFSANE)

Serinin Son Kısmı İçin

#Serinin orjinal ve çok daha kaliteli şekilde film halinde çıkartıldığı bölümler

• Kakusei (2014)

• Tousou (2015)

Mugen (2016)

İlk Film için aşağıdaki linke;

Kakusei

İkinci Film için aşağıdaki linke;

Tousou

• Üçüncü Film için aşağıdaki linke

Mugen (2016)

Initial D (頭文字D(イニシャル・ディー), Inisharu D)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 27 Nisan 2018; 12:6:2 >

• onlerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika bir seriye benziyor konuyu açan üye gibi

başlıyorum yarın
  • Of
  • En fazla spoiler yediğim seri sanırım.
  • Bayıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hatsune Miku

onlerden

yakışıyor mu size böyle laflar?
  • Çok uzun soluklu bir seriymiş. Listeme aldım.

• Filmlerin TR altyazısı çıkarsa haberdar ederim en azından denk gelirsem :D

İyi seyirler

Bu arada xd

DEJA VU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 18 Nisan 2017; 16:53:7 >
  • En sevdiğim animelerden biri , baya duymayan varmış.
  • 4.sezon efsanedir. Spoiler olmasın diye forever young diyorum başka birşey demiyorum.
  • Beklediğimden güzel çıktı. Derleyip topladığınız için teşekkürler.
  • Rica ederim konusunun açılmamış olması üzmüştü :D

• Hepsinin bulunduğu tüm openinglerden en kalitelisi buydu

Openinglerinin hepsini sevdiğim tek seridir ayrı havası var

Ayrıca açılış videolarında zaman geçtikçe ne kadar güzelleşmiş çizimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 16 Mayıs 2017; 21:41:18 >

• duygulandım bee şunları dinliyince

• Bunta nın animesi çıkmalı bence.

• Derlemelere bayılıyorum ya

• Arada bu tarz videolarla uplayayım ne kadar kişiye ulaşırsa o kadar iyi
  • Tüm seriyi ing dub olarak indirdim. İzleyeceğim diziler arasında yer almakta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.