Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zorunda kalmadıkça bulaşmayın bunlara. Zamanında 100 lira yüklemiştim paramın üzerine çöktüler. Şikayetvar a bakarsanız herkes bakiye yükleme sorunundan bahsediyor. Elinde dekont bile olsa dilekçe yazın diyorlarmış. Bir gün sizinde paranız uçup gider ve o parayı geri alamazsınız. Dediğim gibi zorunda olmadıkça ininale bulaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 5 Eylül 2019; 21:33:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EFT ile para göndermeyi deneyen var mı, ne kadar sürede geçiyor karta?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sanal ininal kartta bir miktar para var. Bu bakiyeyi parçalı olarak harcayabileceğim bir internet sitesi var mı? Yani mesela 100 liralık bir şey alıp 45ini ininal sanal karttan, geri kalanını normal kredi kartımdan vermekten bahsediyorum.

• atc06 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da olması lazım diye hatırlıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • atc06 kullanıcısına yanıt
    Almak istediğiniz tutarara eksik kalan kısmı kredi kartınızdan ininal karta transfer edin ve tek parça istediğiniz yerden alışverişinizi tamamlayın

• Arkadaşlar ben şu yeni kartı almadan sadece sanal kartı kullanabilir miyim? Sadece o sanal kartın içerisine kredi kartından falan para atıp kullanabilir miyiz? Eski kart üyesiyim, yeni karttan almaya gerek duymuyorum bu şekilde kullansam sorun olur mu, illa fiziksel olarak yeni kartı almak şart mı, o sanal kartı da normal İninal kartın geçtiği her yerde kullanabilir miyiz?
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Evet kullanabilirsiniz. Zaten kart sanal olarak yeni karta geçmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakgez

Evet kullanabilirsiniz. Zaten kart sanal olarak yeni karta geçmiştir.
    Hocam bu 7 TL hediye gerçek değil mi? Şaşırdım da kartı uzun süredir kullanmıyorum şimdi uygulamayı güncelleyince bana da verdi +7 TL. İstediğimiz gibi kullanabiliyoruz değil mi bunu?

Son bir şey bir de, hocam İninal'a yeni üye olurken fiziksel olan karttan getirtmek şart mı yoksa sadece e-posta ve telefonla basitçe üye olup sanal kart kullanabiliyor mu yeni üye olmak isteyen biri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 21 Eylül 2019; 0:19:51 >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    7 lirayı istediğin gibi kullan. Üye olduktan sonra sanal kartta çıkartabilirsin

• İninal'ın ptt ile anlaşması bitmiş. Geçen gün PTT'den (atm'den değil gişeden) yüklemeye çalıştığımda anlaşmalarının bittiğini ve işlem yapamadıklarını söyledi. Daha az işlem ücreti kestiği için ptt gişelerinden yükleme yapmayı tercih ediyordum. Ama atm'lerden hala yükleme yapılabiliyor.

• ÖzelÜyelik kullanıcısına yanıt
    Artık çıkmaz

• ÖzelÜyelik kullanıcısına yanıt
    Walla çok zekisin hiç aklıma gelmemişdi

• Şu cümleye takıldım: Ve karta en fazla 2000 tl yüklenmekte.

Bunun anlamı nedir?

Kart 2000 lira harcama yaptıktan sonra kapanıyor ve yeniden almak mı lazım?
    Kartın bakiyesinde maksimum 2000 lira mı durabiliyor?
    Yoksa tek seferde karta en fazla yükleyebileceğimiz para 2000 lira mı?

Bunlardan hangisi anlamına geliyor yukarıdaki cümle?
  • Üye olurken referans kodu girip 5 TL alacaktım ama kodu yazmaya döndüğümde uzun süredir işlem yapmadığım için baştan kayıt yapmamı istedi. Başa dönünce bana sormadan kayıt yaptığını gördüm ve hesaba girmemi istedi. Böylece 7 TL vermekten kendilerini kurtatdılardılar. Kim bilir kaç kişiye bu üçkağıdı yapıyorlar.

Bunun öncesinde de üyelik sözleşmesini okurken uzun süre geçtiği için kayıt işlemini iptal etmişti. Bu kadar saçma bir uygulama olamaz. Hesabı silmeye de izin vermiyorlar

• arkadaşını davet et kampanyasında davet edilen kişinin illa fiziksel kart mı alması gerekiyor?
  • Selamlar kartı kaydettiyorum 5TL kazanmak isteyen varsa davet kodu yollasın, bekliyorum

• Haha uygulamaya geri döndüm ana sayfaya attı :) neyse kendi davet kodumu yazayım dileyen kullanır karşılıklı kazanırız :) ss189495

• Arkadaşlar tatilin gelmesi ile kampanyalar başlattı. İninal Kart’ınla Codashop’ta 25 TL harcamana 5 TL & 50 TL harcamana 10 TL hediye. Kampanya 25 kasıma kadar hatırlatayım.
  • Ayrıca bir de Perdigital.com’a 40 TL yükle 10 TL anında hediye ediyor kart. Bu da yine 25 kasım a kadar devam ediyor.
  • Kredi kartı veya maaş kartını e alışverişlerde kullanmaya çekilenler için iyi bir kart, 3-4 kez kullandım, 2 TL aidatı, yukleyince komisyonu, rahatsız etti, altarnetif elimde PTT kart vardı actirdim internet alışverişine, ATM den yukluyorum, yıllık ücret yok, hesap işletim şeyi yok, tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.