Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 150tl alışverişe 20tl iadesi gelen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merak ettiğim birşey var.

Geçtiğimiz şubat ayında 2 defa kart kullanım bedeli alınan varmı acaba ? Bu konuyla alakalı ayın 29 undan beri m.hizmetleriyle uğraşıyorum kayıt açtım deyip açmamışlar başlarından savmışlar. E-mail attım gelen e-mailde ise müşteri hizmetlerine paslıyorlar. Aynı durum bir arkadaşla validenin kartdada olmuş, bddk da malum e-para kuruluşlarını şikayet edebileceğimiz bir alan olmadığından bende cimere bastım şikayeti. Haksız yere alınan 2 ₺ ücreti 1000 kişi itiraz etmese 2000 ₺ para yapar en temizinden. Bu kadar rezil ve amatörce çalışma olmaz. Eğer bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa, sizden ricam konuyu aktif halde tutalım.
  • Kullanmayın bu kartı, herşeye para kesiyor. Gidin Enpara, Akbank Tosla alın. Diğer alternatifleri deneyin.
  • Ornitorenk_Perry kullanıcısına yanıt
    Bu 2000limiti nereden çıktı? Az önce mh aradım 750 tl yükleme limiti dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamatum T kullanıcısına yanıt
    Kartın toplam kullanımı 2000 TL mi acaba diye merak edip sormuştum onu zamanında.
  • Blu tv, Amazon ,Netflix kampanyası yapmışlar

• Aylık 750 lira limitini arttırma imkanı yok mu? 750 lira üstünde sipariş vereceğim.

ayrıca sistem bana en fazla 350 lira yükleme hakkı verdi. Neden böyle oldu acaba?
  • Bankadan tam 60lira çekmek istiyorum 2 TL eksik çok lazım atabilir misiniz 4000520449682

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 gün arayla aylık kullanım 2 lira kesti? Haftalık kullanım ücreti çıktı da benim mi haberim yok?

• Hepsiburada inial kart siparişlerinde kargo bedava kampanyası başlamış.
  • Şoktan 5 tlye al rahatına bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şoktan bakiye yüklemesi yaparken banka/kredi kartı ile ödeme imkanı var mı?

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Sadece nakit yukleniyor.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim.

• Bu oluşumu kullanmayın. Diyelim ki fiziki kartınız yok. Uygulama üzerinden kayıt oldunuz. Sanal bir kart oluşturdunuz. İçine de para attınız. Sonra da numaranız değişti. Eğer o sanal kart numarasını bilmiyorsanız telefon değişikliği yapamıyorsunuz. Resmen imkansıza getirdi olayı müşteri hizmetleri. Alternatif çok. Kaliteli olanları belli zaten.
    Kullanmaya değmez bu.

• KSB K kullanıcısına yanıt
    papara varken kullanılmaz artık ininal
  • sa114987 referans kodu ile uye olabilirsiniz .

• Merhaba arkadaşlar,

İninal'i ilk defa kullanacağım. Bir firma hediye olarak gönderdi. Kargo teslimatını doğruladıktan sonra kartınızı aktif hale getireceğiz demişler.

Uygulamayı kurdum, kartı eklemeye çalıştığımda "Kartın eklenemedi. Belirtilen kart ile bu işlem yapılamaz. Lütfen başka bir kart ile deneyiniz." hatası alıyorum. Bunun sebebi kartın aktif hale getirilmemiş olması mı yoksa başka bir sorun mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Migros'ta bugun itibariyla kredi kartiyla ininal yuklemesi bitti. Ozellikle her kredi karti kampanya konusunda ininal yapsak olur mu diyen gevsek agizli forum uyelerini 3-4 yildir uyariyorduk. Bunlari aleni soylemeyin, ozel mesajla bilgi alisverisi yapin dedik. Dinletemedik. Banka, ininal yapinca mi batacak diye diye ininal-migros olayini 80 yasindaki ihtiyarlarin bile ogrenebilecegi kadar yaymayi basardilar. Ozellikle instagram ve facebook seyahat gruplarinda ve interrail sayfalarinda bu olay yine ayni tipler tarafindan en ince detaylarina kadar anlatildi. Sonuc olarak migros bankalar tarafindan tehdit edilerek, kredi kartiyla ininal yuklemesi sona erdirildi. Simdi ininal yuklemesi şok markete gelecek deniyor. Gelse bile kredi kartiyla yukleme yapilabilecegini sanmiyorum. Gecmis olsun herkese. Umarim bu olay ders olur.

Ben anlamaıdm migros ne alaka biri aydınlatabilir mi saf gibi hiçbişeyden haberim yok  

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.