Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (273. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şeref60

İninal kart ve Şok market var kardeş
    Hocam kredi kartiyla yuklemeden bahsediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam migros satıyormuş 5 tl artı 25 tl yükleme toplam 30 tl şeklinde alınabiliyor. migrostan da karta yükleme yapılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucandeve

Uzun zamandır ininal kullanıyorum sorusu olan varsa yardımcı olabilirim.

Benden daha kurt olanlar illa ki vardır. 2 farklı konu hakkında bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum.

1. Kısa zaman önce ininal'ın para aktarımı ile ilgili bir kampanyası vardı. Kısaca açıklamam gerekirse 1 TL gönderene 1TL iade benzeri bir şeydi. Bilgisi olan var mıdır?

2. Bildiğiniz üzere ininal ön ödemeli ve paypal'dan farklı olarak parayı banka vb yerlerden çekemiyor olmamız. Ancak şöyle bir yöntem geldi aklıma tabi ki teori. Paypal bakiyesi ile passolig banka kartına yükleme yapsak(burada daha önceden passolig kartlarına farklı bankaların kredi kartıyla TL yüklendiğini bilerek ancak elimde olmadığı için varsayarak yazıyorum) bü yüklediğimiz parayı da Passoligin anlaşmalı olduğu Aktifbank atm lerinden tekrar çekemez miyiz? Elinde passolig ve ininial bulunanlar bunu deneyebilirler mi? Eğer 2. teorim doğru çıkarsa ininal'ı pis patlatırım :)
    merhaba diyelim simdi karta 30 tl yatirdim bu parayi kullanmadim kartta duruyor. bir dahaki aya para 1 tl sonraki aya 1 tl seklinde surekli eksiliyor mu yani kart aidati olarak

• sturmgewehr44 kullanıcısına yanıt
    Dostum ininal kartı git şok marketten 5 tl.ye al.. (migrosdaki gibi 25 tl. bakiye yükleme zorunluluğun yok.)

İninal uygulamasını telefonuna indir
    Giriş işlemleri yap ve kartını uygulamaya tanıt
    Yine uygulama içinden kredi kartınla 750 tl.ye kadar para yatırıp ininal kartından yıllık 300 tl.ye kadar nakit avans çekebilir tüm internet pos ve yurt dışı alışveriş harcamalarında kullanabilirsin..

Şokdan ve migros kasalarından nakit yükleme yapabilirsin artı ptt ve atm.lerinden ve çoğu anlaşmalı atm.den para yatırıp çekebilirsin..

Şayet k.kartınız varsa İninal uygulaması içinden para transferi yapıldığı için bidaha marketten k.kartıyla para yatırmak için uğraşmaya gerek yoktur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeref60 -- 27 Ağustos 2019; 11:48:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Dostum ininal kartı git şok marketten 5 tl.ye al.. (migrosdaki gibi 25 tl. bakiye yüklemene gerek yok.

İninal uygulamasını telefonuna indir
    Giriş işlemleri yap ve kartını uygulamaya tanıt
    Yine uygulama içinden kredi kartınla 750 tl.ye kadar para yatırıp ininal kartından yıllık 300 tl.ye kadar nakit avans çekebilir tüm internet pos ve yurt dışı alışveriş harcamalarında kullanabilirsin..

Şokdan ve migros kasalarından nakit yükleme yapabilirsin artı ptt ve atm.lerinden ve çoğu anlaşmalı atm.den para yatırıp çekebilirsin..

Şayet k.kartınız varsa İninal uygulaması içinden para transferi yapıldığı için bidaha marketten k.kartıyla para yatırmak için uğraşmaya gerek yoktur..

Kartı kullandığınız aylarda 2 tl...
    Kullanmadığınız aylarda kesinti olmaz paranız aynen kartta durur sadece işlem yaptığınız aylarda kesinti olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Şeref60

Kartı kullandığınız aylarda 2 tl...
    Kullanmadığınız aylarda kesinti olmaz paranız aynen kartta durur sadece işlem yaptığınız aylarda kesinti olur
    hocam ben migrostan aldim zaten de aliexpress den 15 liralik birsey alacaktim o yuzden 25 tl yuklenmesi de isime geldi yalniz ekranda hemen 2 lira kesildigini gordum

bir de sanal kart olayi da var galiba bu sanal kartlar eklenince kart basina 2 tl mi kesiyor yoksa 2 tl kesmesi icin acilan sanal kartlara yukleme yapmis olmak mi gerekiyor

• deneme

• 31.08.2019 da migros dan ininal visa kart aldım 5+150 TL yükleme yaptırdım, firmanın kendi online işlem yerinden kaydolup, kart ekledim bakiye 148 TL diyor, fajat alışveriş yapamıyorum , 3d securuty mesaj sorunu, başka kart deneyin diyor, eksik.bir şey mi yaptım acaba

• Kart ilave et yani birde ücretsiz sanal kart oluştur problem çözülecektir.
    Playstoreden uygulamayı indirip ordan yapabilirsin hem kullanışlı hem daha rahat

• 48 saat beklemek.gerek diye bir şey okudum beklemeye devam

• teşekkürler şeref 60, deneyeceğim

• sorunu buldum.facedermo.com ininall.kart desteklemiyormus :)
    kapıda ödemeye aldım, bakalım Aras kargoda geçecek mi bu kart :)

• kargo Facebook hesabı ,mesajıma böyle bir ödeme mümkün değildir dedi, n'olacak bu benim karttaki bakiye, pişman oldum aldığıma
    epttavm, n11, Hepsiburada, da geçiyormu ki :)
    yada gidip migtostan felan eritsem olurmu

onun nedeni yanlış bilmiyorsam yükleme yapmak da kullanıma giriyor. yani illa para çekilmesine gerek yok, yükleme yaparsanız da 1 kerelik o ücreti alıyor. sonra 3 ay kullanmadınız diyelim, bakiyeniz aynen kalıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

onun nedeni yanlış bilmiyorsam yükleme yapmak da kullanıma giriyor. yani illa para çekilmesine gerek yok, yükleme yaparsanız da 1 kerelik o ücreti alıyor. sonra 3 ay kullanmadınız diyelim, bakiyeniz aynen kalıyor diye biliyorum.
    evet ondan sonra soktan 25 tl ve 100 tl daha yukleme yaptim hepsinde 2 tl kesildi hatta son 100 tl yuklemeyi garanti atm den yaptim yine kesti. nereden yuklenirse yuklensin her yuklemede 2 tl kesiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

kart guzel heryerde geciyor aliexpress de kullandim ingiliz sitesinden domain aldim yerli firmadan host aldim yalniz karti cok dandik bir malzemeden yapmislar kredi karti gibi degilde sanki karton kutu gibi malzemesi

• Playstation da geçmiyordu yeni kartlar sorunu çözdüler mi

• Zannedersem çözemediler

• yeni kart yapmışlar.
    kendi kafalarına göre

numarayı falan göremiyroum.
    para atıcam nasıl atacam

bu kartı eve gönderecekklermi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 5 Eylül 2019; 19:22:56 >
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.