Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi 3 ininal kartla da alışveriş yaptım an itibariyle sorun yok
  • Kart sifresi ptt den degistirebilen varmı yada nasıl istedigim şifre verebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hekese merhaba, kartımda mobil uygulamadan baktığımda 156 tl yüklenebilir limit görünüyor. 350 küsür bakiyem var ben bu parayı harcayabilir miyim şu an? Yükleme limiti ile harcama aynı şey değil sanırım. Harcama limitimi nerden kontrol ederim? Kart hareketlerimden hesapladığıma göre 1 ocaktan bu yana 300 tl kartımdan çıkmış yani harcanmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LetcrewGoose L kullanıcısına yanıt
    Hocam aylık harcama limiti 750 TL ininal kartın. Yani her ay kartına en fazla 750 TL yükleyip en fazla 750 TL harcayabilirsin. 300 TL harcadığın için kalan limit 350 ye düşmüş. Bir sonraki ay tekrar 750 TL olacak . İninal uygulamasında aradığın şeyleri görebilirsin.

• inial kartta aylık yükleme sınırı 750 TL, ön ödemeli kullan-at kart olduğu için yasal sınıra takılıyormuş.

Keşke bir banka ile anlaşma yapsalar ve "ön ödemeli banka kartı" hüviyetinde olsa o zaman istediğin kadar para yüklersin içine kullanırsın.

Şuan buna benzer passolig banka kartı var, şahsen kullandığım. Günlük 2000 TL, aylık 10.000 TL para yükleyebiliyorsunuz. Komisyon vs. yok. Mis gibi.

Ayrıca yine aktifbank'ın internet sitesinden inial kart benzeri sanal kartınızı anında oluşturup kredi kartı/banka kartı ile "komisyonsuz, ekstra ücretsiz" anında para yükleyebiliyorsunuz.

AktifBank bile bu kadar yaygın değilken bu kadar uygun hizmet veriyorken, bu tip piyasada tutunmaya çalışan platformlar niye bu tip gelişmeler kaydetmez anlamıyorum.

Aktifbankı övmüş gibi olmayayım ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppose27now

Bir kaç yıldır ininal kullanıyorum . Ama artık güvenim git gide azaldı bu karta ve şirkete . Yurtdışından amazon.de gibi alışveriş yapabileceğim başka bir kart varsa ona geçeceğim artık .

Uygulamasına giriyorum aniden beni uygulamadan atmış olarak buluyorum kendimi . Tekrar mail ve şifreyi yazıyorum . Ama girmiyor . Daha sonra belki uygulama da sorun vardır deyip internet sitesinden girmeye çalışıyorum . O da olmuyor . İnternal service error veriyor .

Amazon.de den alışveriş yaptım daha önceden de . Son alışverişim 520 TL civarında oldu . 21 Aralık tan beri bekliyorum . Kart yüzünden halen kargolanamadı. Parayı çekip askıda bekletiyorlar ön provizyon adıyla . Aradığın zaman sistemsel hata 12 güne düzelir . Bu ne kardeşim ?! Böyle bir şey olabilir mi yani . Benimle aynı sorunları yaşamış birini gördüm şikayetvar da .

"Binlerce insanın binlerce lirası üstelik böyle hareketli bir piyasada günlerde ininal şirketi tarafından tutulmaktadır. Konu tarafimca şaibeli bulunmaktadır . İninala olan güvenim sarsılmıştır."

Diye yazmış . Bende katılıyorum . Bir işler mi dönüyor belli değil .
    Hocam aylık yükleme limiti 10.000 TL olan, günlük yükleme limiti 2.000 TL olan, kredi kartı ve diğer banka kartları ile komisyonsuz para yüklenebilen ve yurt içi yurt dışı her türlü alışveriş yapılabilen Passolig Banka Kartı öneririm.

Aylık hesap işletim ücreti, EFT/Havale ücreti vb. yok.

Aslında adamlar bu konuda reklam yapsalar Türkiye'de tek kullanılan kart olur sanırım ama şuan Passolig (maç kartı) üzerinden gidiyorlar daha çok.

• Evet geçmiş olsun . İng bank artık kendi kartına hizmet vermiyor . Komisyonlu bir şekilde para yükleyebilirsiniz artık PTT den falan . Bu kartıda bitirdiler ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suppose27now -- 28 Ocak 2019; 19:38:25 >
  • Şubat'ın sonuna kadar Teknosa için ondan sonrası ne olur bilmiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suppose27now -- 30 Ocak 2019; 17:45:47 >
  • Şaka gibi , ing desteği kesti kartın fişini çekti. Eğer yakın zamanda yeni bir aracı bulunmaz ise kartları kırıp bütün hesapları kapatacağım. Acilen yüklemem gereken para vardı. Atm olmayınca istemeyerek ptt ye gittim. Aldıkları komisyon sağolsun istediğim ürünü alamıyorum. E madem öyle bir 5 tl daha atayım dedim 1.09 krş komisyon kesti. Sinirden odaklayamadım kusura kalmayınız.

Banka kartlarının ekstraları yüzünden şuan papara kullanıyorum. Hadi hayırlısı.

• merhaba, uygulama güncellenmiş bir türlü kart bakiyemi göremiyorum? bu sorunu yaşayan var mı?
  • banka hesabı açamayan çoluk çocuk kullanır da siz neden kullanıyorsunuz vallahi anlamadım. gidin herhangi bir bankadan vadesiz hesap açın alın debit kartınızı ücret vs. yok

• Bu kart hangi sektör geçiyor?

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Kart tek başına sektör olarak geçmezki hocam. Alışveriş yaptığın yerler sektör kapsamındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Kart tek başına sektör olarak geçmezki hocam. Alışveriş yaptığın yerler sektör kapsamındadır.
    Bu karta para yüklerken kredi kartıyla sektör olarak yazması lazım

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Yükleme yaptırdığın firma önemli. Migrosta Market olarak geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LandingPage v3

banka hesabı açamayan çoluk çocuk kullanır da siz neden kullanıyorsunuz vallahi anlamadım. gidin herhangi bir bankadan vadesiz hesap açın alın debit kartınızı ücret vs. yok
    sanal kart niyetine kullanılabilir, vadesiz hesaplarda sanal kart olayı yok, ininalda en azından yabana atılacak kart oluşturabiliyor

• Bugün ingye gittim habersiz şekilde artık yok dedi.Pttden hallettim.Ayıp ettin ing.

• İng atm den para atabiliyorduk kartsız
    Artık kaldırmışlar
    Ne yapmaya çalışıyorsunuz

• Kartla ing bank atmden para atabilirimiyiz peki.?

• Arkadaşlar merhaba.teknosada kredi kartı ile yükleme yapabiliyor muyuz?sektör ne geçiyor?

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.