Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ininal müşterileri arıyor mu acaba? nasıl birleştireceğiz tek karta? 750 TL limiti geçiyorsa nolcak?
    diğer karta verdiğimiz 5 TL'ler nolcak?

:(((
  • Arkadaşlar aylık yükleme limiti 600 TL olarak görünüyor. 750 TL değilmiydi ?
  • "Henüz e-posta adresinizi doğrulamadınız. Bu işlemi en kısa sürede yapınız."

Defalarca denedim ama doğrulama maili hotmail adresimee gelmiyor !!!! Nasıl çözebiliriz ?
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Olmaz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

sms'de bahsedilen son tarih geldi.

ininal müşterileri arıyor mu acaba? nasıl birleştireceğiz tek karta? 750 TL limiti geçiyorsa nolcak?
    diğer karta verdiğimiz 5 TL'ler nolcak?

:(((
    Tarih dun gecti ama benim hesapta 2 kart duruyor hala. Bir tanesininde bakiye var diger ise 0TL ama bir kart iptali vs. olmadi.
  • Benim kartlar da silinmemis. Bir gelisme var mi? Tarih otelendiyse bir sure daha kullanalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 30 Aralık 2018; 17:42:20 >
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Musteri hizmetleri ile gorustum. Otomatik olarak bir islem yapmayacaklarmis. Yasa geregi o uyariyi gondermisler ve kullanicilar kartlarindki bakiyeyi kullandiktan sonra kendileri kapatablecekmis.

Ama anladigim kadariyla bu islemin sorumlulugu her ne kadar sistem onlarda olsa da kart sahiplerinde.

Zira otomatik olark bir kapatma islemi yapmiyorlar.

Bunu da muhtemelen kartlara verilen ucret yuzunde yapiyorlar.

Birisi cikip sorsa yasa degisince kullanici diger kartlarini kendisi kapatmis.

Biz bilgilendirme yaptik sadece onlar da yasaya uymus diyecekler herhalde :)
  • Amazon.de den alışveriş yaptım . Daha sonra aldıklarımın bir kısmının parası çekildi . Geri kalan çekilmedi . Amazon müşteri temsilcisi ile görüştüm . Provizyon sıkıntısı olmuş dediler . İninali aradım . Paranız askıda kalmış dediler. Daha önce böyle bir problem yaşamadım . 10 gün olmasına rağmen bu yüzden amazondan aldıklarım kargolanamıyor.

• AMazon pişmanliktir. Kesinlikle kalibinin firmasi değil. Müşteri memnuniyeti sıfır. Çile çekmek isteyenler için tercih edilecek ilk yer. Umarim en kisa sürede ülkeden defolup gider. Bu zihniyetle iş yapamazlar.

• gerek kalmadı silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedymaster -- 2 Ocak 2019; 14:55:31 >
  • Arkadaşlar Ininal kart ile ING ATM' lerinden fatura ödeyebiliyormuyuz ? Komisyon kesiyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

"Henüz e-posta adresinizi doğrulamadınız. Bu işlemi en kısa sürede yapınız."

Defalarca denedim ama doğrulama maili hotmail adresimee gelmiyor !!!! Nasıl çözebiliriz ?
    ininal kart müşteri hizmetlerini ara hemen destek oluyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Arkadaşlar aylık yükleme limiti 600 TL olarak görünüyor. 750 TL değilmiydi ?
    Yükleme yaptıkça, o ayki yükleme limitin düşer. Her ay yenilenmektedir.
  • Ininialla fatura öoldeyemiyorum. Ulaşım kartinada bakiye yüklemesi yapilamiyor. Fatura ödemesini nasil yapabiliriz ?

• 260 sayfa doldurmuşsunuz da kimse bu ne kadar saçma bir kart dememiş hayret...

ayda 2 tl nedir yaa? her para yatırdığında keserim diyor yani

kartı silip farklı kart ekleme yok
    transfer yok

hangi yılda yaşıyorsunuz ?
  • chip para ile migrosta ininal yüklemesi yapılabiliyor mu ?
  • Arkadaşlar ininial ile webden telekom, ttnet internet faturası ödediğimizde fatura başına komisyon kesiyormu ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Evet kesiyor

• %4' de Ödeme merkezi komisyon alıyormuş,biz almıyoruz banka alıyor diyor. Herkes tuttuğunu .....
  • Bir kaç yıldır ininal kullanıyorum . Ama artık güvenim git gide azaldı bu karta ve şirkete . Yurtdışından amazon.de gibi alışveriş yapabileceğim başka bir kart varsa ona geçeceğim artık .

Uygulamasına giriyorum aniden beni uygulamadan atmış olarak buluyorum kendimi . Tekrar mail ve şifreyi yazıyorum . Ama girmiyor . Daha sonra belki uygulama da sorun vardır deyip internet sitesinden girmeye çalışıyorum . O da olmuyor . İnternal service error veriyor .

Amazon.de den alışveriş yaptım daha önceden de . Son alışverişim 520 TL civarında oldu . 21 Aralık tan beri bekliyorum . Kart yüzünden halen kargolanamadı. Parayı çekip askıda bekletiyorlar ön provizyon adıyla . Aradığın zaman sistemsel hata 12 güne düzelir . Bu ne kardeşim ?! Böyle bir şey olabilir mi yani . Benimle aynı sorunları yaşamış birini gördüm şikayetvar da .

"Binlerce insanın binlerce lirası üstelik böyle hareketli bir piyasada günlerde ininal şirketi tarafından tutulmaktadır. Konu tarafimca şaibeli bulunmaktadır . İninala olan güvenim sarsılmıştır."

Diye yazmış . Bende katılıyorum . Bir işler mi dönüyor belli değil .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suppose27now -- 11 Ocak 2019; 20:5:32 >

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.