Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baylar parçalı yükleme sorununu nasıl hallettiniz, tek kartla işleme geçmiş çoğu migros

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen sene çıkarttığım kart kaybolduğu için yeni kart çıkardım. Siteye giriş yaparken eski numarama gelen kodu istiyor. Değiştirmek için mail attiğımda adamlara şöyle bir cevap verdiler:

Merhaba,
    Kimliğinizin önlü arkalı resmi,ininal kart numarası, anne kızlık soyadı, isim, soyisim ve imzanızın bulunduğu A4 kağıdına yazılı dilekçenize değişiklik yapılmasını istediğinizi belirten bilgileri de ekleyerek buradan paylaşmanızı rica ederiz.

Şimdi bu bilgileri a4 kağıdına yazıp, fotoğrafını çekip adamlara mı yollayacağım? Kimliğin önlü arkalı resmini nereye yapıştıracağım? Ne yazacağım hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Birden çok ek halinde gönder. Kimlik fotolarını ekle, ardından dilekçeyi ekle aynı mailde yolla

• Beyler ben simdi ininal karta yukleme yapicam yukledigim anda 2 tl kesilecek mi ?

• kartı yeni aldım . Migrostan kredi kartı ile yükleme yapınca gıda harcaması olarak mı geçiyor kredi kartında. Yani bankanın 3x100 harca koşulunu yerine getirir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: önderayyıldız

kartı yeni aldım . Migrostan kredi kartı ile yükleme yapınca gıda harcaması olarak mı geçiyor kredi kartında. Yani bankanın 3x100 harca koşulunu yerine getirir mi

Bende aynı sorunun cevabını merak ediyorum.
  • ixib kullanıcısına yanıt
    dermani06 kullanıcısına yanıt
    Yalnız değilmişim...Daha önce adını bile duymadığım joygame.com ve gamesultan.com adlı internet sitelerinden 5'er TL çekilmiş, anlamadığım şey şu 3D Secure olmadan işlem yaptırmayan kart, bana herhangi bir kod içeren mesaj gelmeden nasıl para çekilmesine izin verebiliyor. sikayetvar.com'da bu konuyla ilgili yığınla şikayet var, para kesen siteler belliyken nasıl önlem alınmaz şaşıyorum. Müşteri hizmetleriyle konuşacağım, sorun çözülmezse çok yazık.

Bir başkasının benzer durumunu da paylaşmak istiyorum zira düşündürücü...

Serhat D.07 Nisan
    İninal bana dönüş yaptı 120 TL'lik işlem benim hatammış kartım kopyalanmış ama bana 55 kuruşluk kartımdan bir çekim daha yapılmış supheli olduğu için onun iadesi yapılacakmış:) mesajıda 55 kuruş için çekmişler yani anlayacağınız bu yeni mağdurluk projesi arkasında kimler varsa Gamesultan.com ve Joygame.com ile anlaşmaları var hiç bilmediğim siteler paramı çekti ve ilk 10 TL param çekildiğinde habersiz arayıp müşteri hizmetlerine durumu anlatmama rağmen bir hafta sonra 110 TL parça parça 1 dakika içinde çekildi sakına İninal karta bulaşmayın ben parasında değilim başkaları mağdur olmasın yeni sitemleri bu paranızı kartınızdan alıp kopyalanmış diyerek suçu size atmak İninal Kart çıkarmadan önce inşallah bu mesajı okumuşunuzdur mağfur olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerHauptmann -- 21 Mayıs 2017; 19:35:3 >

• Migrostan ayni gun fakat 100,100,100 yuklesem 2 lira mi islem alir yoksa 6 lira mi 🤔

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    6
  • bu ininal kart boş iştir veya maceradır

adını duymadığınız siteler ininal TL yüklü bakiyenizden kartınızdan habersiz 3Dsiz indiragandi?!!!

iyisimi ininal almamak aldıysan hiç kullanmamaktır

İNİNAL cim cim cim dal dal dal in in in al al al

hele kaybolan kart varsa asla yenisini talep etmemek lazım

ne demek arkalı önlü fotokopi A4e çektir sıkıştır dizayn et faksla faksı pttden çekersen faksa parası 3-4 tl hepsi zarar ziyan

bu devirde kimlik fotokopisi verilir mi be kıytırık bi ininal için?
  • Arkadaşlar 10 sayfa geriye gittim bulamadım. İninal SANAL karta Nasıl para yükleriz ? İninal kartlar arası transfer ücreti 1 tl diyor o şekilde yapabilir miyiz ? Bir de sanal kart için de hesap kesim ücreti keserler mi aylık ? Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

Arkadaşlar 10 sayfa geriye gittim bulamadım. İninal SANAL karta Nasıl para yükleriz ? İninal kartlar arası transfer ücreti 1 tl diyor o şekilde yapabilir miyiz ? Bir de sanal kart için de hesap kesim ücreti keserler mi aylık ? Şimdiden teşekkürler

Sanal kartların da barkodu var. Paramara uygulamasından öğrenebilirsiniz, sonra da Migros'ta o numarayla yükleyebilirsiniz.

Ayrıca ING ATM'lerinde kartsız yükleme olur. Kart numaranız ile yükleyebilirsiniz.

Aylık 2 TL ücret sanal kartlardan da alınır.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkür ederim

• İninal iyice saçmaladı oyun siteleri için hesaptan bakiyeyi bitirinceye kadar para çekmiş
  • compiler23 kullanıcısına yanıt
    Şimdi de bakiyesini bitirdiği kartı silmiş komple hesaptan neler oluyorrrr????
  • Gittigidiyor kampanyası varmış içeriği bilen var mı

• Macrocenter de yukleniyor mu ?

Acil cevap

• Arkadaslar bu ininal kart internet vergi dairesinde gecmiyor. Ininal ile internet uzerinden vergi odeyebilen var mi

• Geçen sene bu zamanlarda aldığım kart ininal mobil cüzdanda gözükmüyor. Son kullanmaya 06/26 yazıyordu ama internette 1 yıl diye gördüm. Acaba bitti mi? Şimdi sitesine bakacağım. 120tl göndercekti hepsiburada iade verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Geçen sene bu zamanlarda aldığım kart ininal mobil cüzdanda gözükmüyor. Son kullanmaya 06/26 yazıyordu ama internette 1 yıl diye gördüm. Acaba bitti mi? Şimdi sitesine bakacağım. 120tl göndercekti hepsiburada iade verdim.

Bugün infial kart sıkıntılı hocam..genel problem

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.