Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sofist67

Affetmez keser İninal komisyon üzerine kurulu bir sistem sanal kart ile sadece 5 tl kart ücreti ödememiş olursunuz. Diğer şartlar aynı aylık 2 TL servis ve bakım ücreti alınacaktır.

Sanal Kart'a Migros'tan yükleme yapılırsa orada 5 TL alıyor. Onda bile affetmiyor.
  • Sanal karta nasıl para yüklüyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

• Arkadaşlar ben daha önce hiç ininal kart kullanmadım.Benim payeer hesabım var.Ben ininal kart kullanıp para yüklemek ve payeer hesabına aktarmak istiyorum.Size birkaç sorum olarak yanıtlarsanız sevinirim:
    1)Ben daha önce migrostan paypal kart almıştım kasada 30 tl yüklettim.Ancak evime gelin hesabımı aktive ettiğimde o para hesabımda gözükmedi.Artık paypal kapandı.Ben migrostan ininal kart alsam kasada para yükletirsem hesabımda gözükür mü?
    2)İninal hesabımda para vardı ve op arayı harcadım diyelim.Daha sonra ininal hesabıma para yüklemek istediğimde ne yapmalıyım?(Kredi kartım yok)Herhangi bir atmden mi para yüklücem?
    3)İninal kart alsam ondaki parayı payeer hesabıma ekleyebilir ve internette ödeme yapabilir miyim?
    Yanıtlarsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar konu acil lütfen yardım edin.
  • Beyler iyi forumlar. Bendede ininal kart var ve size bir sorum olacaktı. Para yukletmek icin migrosa gittim. Makbuz icin telefon numarasi istedi ve numaramı verdim ama kasiyer yanlis girmis ve baska birisinin numarasi yaziyodu makbuzda. Normalde atmden yuklerdim ilk defa migrostan yullettim. Acaba mesaj gidiyomu para yukletince o numaraya birde o numara kayitli mi kalacak. Şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar migrosdan parafpara kullanarak ininal a yükleme yapabiliyor muyuz ?
  • Telefon nosunun önemi yok.
  • Parafpara olur
  • Arkadaşlar benim sorularımıda yanıtlayın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: tdemirkayaoutlook

Arkadaşlar migrosdan parafpara kullanarak ininal a yükleme yapabiliyor muyuz ?

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz999

Arkadaşlar ben daha önce hiç ininal kart kullanmadım.Benim payeer hesabım var.Ben ininal kart kullanıp para yüklemek ve payeer hesabına aktarmak istiyorum.Size birkaç sorum olarak yanıtlarsanız sevinirim:
    1)Ben daha önce migrostan paypal kart almıştım kasada 30 tl yüklettim.Ancak evime gelin hesabımı aktive ettiğimde o para hesabımda gözükmedi.Artık paypal kapandı.Ben migrostan ininal kart alsam kasada para yükletirsem hesabımda gözükür mü?
    2)İninal hesabımda para vardı ve op arayı harcadım diyelim.Daha sonra ininal hesabıma para yüklemek istediğimde ne yapmalıyım?(Kredi kartım yok)Herhangi bir atmden mi para yüklücem?
    3)İninal kart alsam ondaki parayı payeer hesabıma ekleyebilir ve internette ödeme yapabilir miyim?
    Yanıtlarsanız sevinirim.

1-İninal Kart hesaba bağlı değildir. Hesapta değil, kartta görünür. Karttan harcama yaparsınız.

2-ING atmlerinden ücretsiz yükleyebilirsiniz. Kartsız işlemler menüsünden - kart nosu girerek olur.

3- Payeer hakkında bilgim yok ancak Mastercard geçiyorsa İninal da geçer fakat şu da var ki, İninal yurtdışı harcamalarında korkunç komisyon alır. Dolar 3.70 iken İninal 4.30 - 4.40 civarında hesaplar.

• Dün migrosta iki kartıma 100'er TL yükleme yaptım, fakat bir tanesine 100 TL yatmamış görünüyor. Kartın ön yüzünün ve fişin fotoğrafını mail atmamı istediler. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Ne kadar sürede çözüldü? Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar steam'dan cs almak için ininal kart aldım. Oyun 24 tl migrosa gittim 3 tl karta 2 lirada baska birsey icin aldı. 25 tl yüklettim . 5+25 30 liraya geldi. 25 tl yükletme makbuzu verildi. İninala üye oldum 2 tl SERVİS VE KULLANIM ÜCRETİ kesilmiş.Almadan önce arayıp sormuştum. Böyle bir şey söylemiştiler. 23 tl kaldı kartta oyun 24 tl. En az 25 tl mi yükletiyor. 25 in katları yükletiliyor diye duymuştum. 5 lira yükletemez miyim (ing bankdanda olabilir)? Yanlış mı bilgilendirildim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha178 -- 8 Nisan 2017; 19:25:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha178

Merhaba arkadaşlar steam'dan cs almak için ininal kart aldım. Oyun 24 tl migrosa gittim 3 tl karta 2 lirada baska birsey icin aldı. 25 tl yüklettim . 5+25 30 liraya geldi. 25 tl yükletme makbuzu verildi. İninala üye oldum 2 tl SERVİS VE KULLANIM ÜCRETİ kesilmiş.Almadan önce arayıp sormuştum. Böyle bir şey söylemiştiler. 23 tl kaldı kartta oyun 24 tl. En az 25 tl mi yükletiyor. 25 in katları yükletiliyor diye duymuştum. 5 lira yükletemez miyim (ing bankdanda olabilir)? Yanlış mı bilgilendirildim ?

ING Bank ATM'lerinden yatırılıyor diyor komisyonsuz sayfadaki ilk mesajda. Ben bir defa yatırmaya gittiğimde becerememiştim yüklenmemişti migrosta yüklenmiştim sonra. İng atmlerinden komisyonsuz yükleniyor mu cidden arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: the fall of max payne

quote:

Merhaba arkadaşlar steam'dan cs almak için ininal kart aldım. Oyun 24 tl migrosa gittim 3 tl karta 2 lirada baska birsey icin aldı. 25 tl yüklettim . 5+25 30 liraya geldi. 25 tl yükletme makbuzu verildi. İninala üye oldum 2 tl SERVİS VE KULLANIM ÜCRETİ kesilmiş.Almadan önce arayıp sormuştum. Böyle bir şey söylemiştiler. 23 tl kaldı kartta oyun 24 tl. En az 25 tl mi yükletiyor. 25 in katları yükletiliyor diye duymuştum. 5 lira yükletemez miyim (ing bankdanda olabilir)? Yanlış mı bilgilendirildim ?

ING Bank ATM'lerinden yatırılıyor diyor komisyonsuz sayfadaki ilk mesajda. Ben bir defa yatırmaya gittiğimde becerememiştim yüklenmemişti migrosta yüklenmiştim sonra. İng atmlerinden komisyonsuz yükleniyor mu cidden arkadaşlar?

https://youtu.be/uH1As7e8G8c böyle oluyorsa birdahakine bende ing atm'den yükleyeceğim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the fall of max payne

quote:

https://youtu.be/uH1As7e8G8c böyle oluyorsa birdahakine bende ing atm'den yükleyeceğim.

Oluyordur herhalde ben yapamadım sanırım

• Arkadaşlar Aliexpress den alışverişde kur ne kadar alınıyor ? Çünkü bir şeyler alıyorum hesabı yapıyorum . Her seferinde daha fazla çekiyor neden bu böyle ? İninal ın payımı bu fazladan çekilen tutar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Arkadaşlar Aliexpress den alışverişde kur ne kadar alınıyor ? Çünkü bir şeyler alıyorum hesabı yapıyorum . Her seferinde daha fazla çekiyor neden bu böyle ? İninal ın payımı bu fazladan çekilen tutar ?

Bence ininalle alakası yoktur. Alışveriş yaptığınız siteye bağlı. Ama emin değilim yine de. İninalle alakalı da olabilir.(ama olmaması lazım)

• Arkadaşlar,

Instagramda ürün satıp İninal kart ile ödeme almak istiyorum fakat Inınal karta migros vb. yerden müşterim para yatırırsa bunu kimin nasıl yatırdığını nasıl anlayabilirim?

Aynı gün içerisinde birden çok ödeme gelebilir bu nedenle hangi müşterim ödeme gönderdi anlamamın bir yolu var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.