Şimdi Ara

İNGİLTERE VİZESİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Sorum şu İngiltere vizesi almak için istenilen her şey tam. Fakat aklıma takılan bir durum var.

Yakın akrabanın İngiltere'ye 1 sene evvel kaçak yolla gitmiş ve şu anda orada her hafta imza vererek kaldığını düşündüğümüzde bu neden ile vize iptali olur mu. ?

Benim için buraya gelip kaçak yolla yaşayacak deyip iptal ederler mi?

Öğrenciyim. Başta belirttiğim gibi diğer tüm evraklar tercümeler banka parası tamam.

Cevap Veren Herkese Teşekkürler

İYİ FORUMLAR

• Yakın akrabadan kastınız, nüfus kayıt örneğinde yer alan (Anne, baba, eş, çocuk, kardeş) kişilerden birisi değilse sorun olmaz.
  • Rhone kullanıcısına yanıt
    teyze oğlu.

Kardeş olduğu zaman ya da dediğiniz gibi ana baba olduğunda problem oluyor yani.

Zaman ayırdığınız için saolasınız
  • devlet memurlarına bile vize alamadığı bir sistemde bence siz
    bunlara takılmayıp başvurunuzu yapın.
    gitmenize en az 3 ay kala başvuru yapın. 2 ay olmasın.
  • Cevap Verdiğiniz için teşekkür ederim. Başvuru yapıldı. Sonuç editlenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

devlet memurlarına bile vize alamadığı bir sistemde bence siz
    bunlara takılmayıp başvurunuzu yapın.
    gitmenize en az 3 ay kala başvuru yapın. 2 ay olmasın.
    Üstat, ingiltere de devlet memurlarına vize konusunda ret veriyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Üstat, ingiltere de devlet memurlarına vize konusunda ret veriyor mu ?

Başkan, bu vize konusunda hic bir netlik yok. Kendileride bilmiyor neye ret neye kabul verdiklerini. Bu durum her ulke icin gecerli. Bende bilmiyorum
    almanya vize konusunda çok örnek var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu kirliliği olmasın diye buraya yazıyorum.

İngiliz vatandaşı bir arkadaş orada yeni bir dükkan açıyor oranın başına da beni koymak istiyor yani böyle bir teklif yaptı. Prosedür hakkında hiçbir fikrim yok beni aydınlatabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünlü bir türk yönetici hırsızlığın babadan oğula geçtiğini söylemesine rağmen evrensel hukukta suçun bireyselliği diye bir şey var. Yani yakın akrabalarınız kaçak yolla ingiltereye girdi diye, siz de girebilirsiniz diye bir bakış açısı avrupa’da yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    merhaba, daha önce gelir gider dengesizliği yüzünden ingiltere vize reddi aldım. reddin üzerinden 1 yıl geçmiştir. yeniden red alacağım diye korkuyorum. Sağolsun ingiltere konsolosluğu öyle bir red veriyor ki yüzünüz kızarıyor. kısacası gurur kırıcı. internette ingiltere vize reddini araştırırken böyle bir site buldum. ne kadar güvenilir bilmiyorum ama ticari bir site gibi durmuyor. yardım lütfen İngiltere vize reddine itiraz
  • dil öğreneceğim diye git kal orada , tanıdık bir kaç arkadaş öyle yaptı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.