Şimdi Ara

İngiltere ve Banka?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Temmuz'da 3 aylığına İngiltere'ye gidiyorum. Banka olarak hangisini tavsiye edersiniz bilen var mı? Kredi kartı harcamalarında komisyon kesiliyor mu detaylı anlatabilecek birisi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ziraat ve iş bank var diye biliyorum
    ayricq, ben finansbank kk kullandim herhangi bir işlem ücreti veya komisyon yansimadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 23 Haziran 2016; 16:33:11 >
  • Teşekkür ederim.
  • Merhaba, özel değilse ne için gidiyorsunuz? Dil okuluna mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

Merhaba, özel değilse ne için gidiyorsunuz? Dil okuluna mı?

Evet dil okuluna gidiyorum.

• pasuedxzbl kullanıcısına yanıt
    hocam biraz bilgi verebilir misiniz? tutarı ne kadar? üniversite bitti mi?
  • Visa veya mastercard kredi kartinla kur farki maliyeti disinda bir maliyetin olmaz.
    Milyon paundluk harcamalar yapmiycaksanda sorun olmiycaktir kur farki.
    Ayrica londrada ziraat ve isbankasi mevcut havale yapabilirsin.isbankasi komisyonu daha uygundu.

Londranin yeralti ulasimi fenadir dikkatet kaybolma 😅. Aslinda kaybol, kaybolmak iyidir gezmis gormus olursun. Underground ile bank'e gittiginde ziraat ile isbankasi yakin yakina. Zaten dunyanin heryerinden bankalari goruceksin. Sagin solun takim elbiseliler 😅

Sana tavsiyem ingilterede dil, dil kursunda ogrenilmez yada gelistirilmez. Dil kursu konaklama ve temel ihtiyac giderlerine biraz daha ekle. Alkol ihtiyaci gibi ki ingilterede temel ihtiyaca girer zaten 😅.
    Dil kursunda tanistigin arkadaslarinla surekli gez dolas. Aksamlari sozles pub larda 1 er 2 ser bira ile muhabbete gir. En kotu cuma cumartesilerini gece clublerinde degerlendir. Dilini okuldan eve evden okula gelistiremessin. Parana zamanina yazik etme.
    😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi britos -- 26 Haziran 2016; 10:45:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gercek ingilizlerle takil turk gorursen uzak dur
    huzurevine git ben bedava calismak hizmet etmek istiyorum de neden olmasin sonucta sosyal proje bunlar kariyerine arti olarak yansiyacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 26 Haziran 2016; 13:32:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.