Şimdi Ara

ingilizcesine güvenenler çeviri ödevime yardım edebilirmi çok acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar, Abilerim valla çok uğraştımda pek birsey beceremedim bu çeviriyi yapmazsam yabancı dilden kalıcam lütfen el atın ödevime :(

Mustafa kemal, askerlerini toplar ve konuşmaya başlar, '' Vatanın kurtulabilmesi için birlikte hareket etmek zorunluluktur. Hep birlikte başaracağız'' der ve çalışmaları yoğunlaştırır. Öğretmen köylülerle sohbet eder. Öğretmen etrafına bakar ve askerlerle gurur duyar. Amasya genelgesinden sonra erzurum ve sivas kongreleri yapılır. sınırlar belirlenir. 21 Nisan 1920'de Türkiye büyük billet meclisi açılır. Öğretmen, vatanın sevincini izler. Türm halk, Türk bayrağını izler, Atatürk etrafına bakar ve geleceğin gençlerini düşünür. Bu vatanı yaşatan insanlara tüm halk minnettardır.

• Up. hadi dh ödevime yardım et hicbirsey yapamıyorum
  • Yukarı
  • Çalışma beleşe yat sonra burda ele güne muhtaç kal.

Kalırsın inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay aslında ama üşendim şimdi.
  • Decepticon kullanıcısına yanıt
    lütfen ya gecmem gerekiyor cevirmeye calıstım devamda ediyorum bu parcanın en son kısımları buda cevirilirse biticek
  • Up
  • bi kalda belki ondan sonra ingilizcenin değerini anlarsın
  • vicdansızlar ya ne yapıcam ben şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: tyler swoft

Arkadaslar, Abilerim valla çok uğraştımda pek birsey beceremedim bu çeviriyi yapmazsam yabancı dilden kalıcam lütfen el atın ödevime :(

Mustafa kemal, askerlerini toplar ve konuşmaya başlar, '' Vatanın kurtulabilmesi için birlikte hareket etmek zorunluluktur. Hep birlikte başaracağız'' der ve çalışmaları yoğunlaştırır. Öğretmen köylülerle sohbet eder. Öğretmen etrafına bakar ve askerlerle gurur duyar. Amasya genelgesinden sonra erzurum ve sivas kongreleri yapılır. sınırlar belirlenir. 21 Nisan 1920'de Türkiye büyük billet meclisi açılır. Öğretmen, vatanın sevincini izler. Türm halk, Türk bayrağını izler, Atatürk etrafına bakar ve geleceğin gençlerini düşünür. Bu vatanı yaşatan insanlara tüm halk minnettardır.

Mustafa Kemal gathered around the soldiers and starts talking. Says "For the homeland's be recovered acting together is necessity. We'll accomplish together" and intensifies the works. The teacher talks together with peasants. The teacher looks around and prouds of soldiers. After Amasya Circular, Erzurum and Sivas congresses are made. The borders are determined. Turkey Grand National Parliament is opens. The teacher watchs homeland's joy. The all people watchs the Turkish flag, Atatürk looks around and thinks about the future's youth. The all people greateful to who keeps alive this homeland.

Elimden gelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi readyant -- 10 Nisan 2014; 18:17:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.