Şimdi Ara

Ingilizce Kursu Tavsiye (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
6
Favori
126.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İzmir içinde ilkokul seviyesinde konuşma ağırlıklı kurs tavsiyesi var mıdır?

• Bilgi üniv. bilet sınavını geçmek için beşiktaştaki akademik yabancı dil kursundan özel ders almıştım. tek kelimeyle mükolar. yetişkinlere özel standart kur dil eğitiminden farklı bir müfredatları var. Londra merkezli kendi yayınevi kaynakları ile ilerliyor. arayışta olanlara bakmalarını tavsiye ederim.

• Lan kamil erler yeter ya konu tavsiye üzerine açılmış herkes kendi reklamında bu ne ya. Yazmayın kardeşim buraya daha önce kursa gitmis tavsiyesi olanlar yazsın reklam yeri degil Keşke yönetici daha önce yorumu olmayanın yazmasına imkan vermese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ümit2018 kullanıcısına yanıt

yaz döneminde dil kursu araştırması yaparken internette çok gezdim. bi çok yerden bilgi aldım. kurs araştırması sırasında deneyimi olan varsa fikir de istedim. katkı sağlamak adına deneyimimi yazmak. keşke tanımadığınız birine kamil diyeceğinize sizde deneyiminizi paylaşsaydınız.

• İstanbul Avrupa'da kurs önerisi olan var mıdır ? Küçükçekmece, Fatih, Bakırköy ilçelerinde eğitim gören varsa yardımcı olabilir mi?

• ibrahiimacr kullanıcısına yanıt

Akademik yabancı dil kursundan genel ing ve yds eğitimi almıştım. Genel ingilizce eğitiminleri kur sisteminden çok farklı yetişkinlere özel ayrı müfredatları var. The Academic isimli kuruma ait kaynaklar ile ilerliyorlar. Ben kadıköy şubesinden eğitim almıştım. Avrupa yakasında beşiktaşta da şubeleri var diye biliyorum. Araştırma içerisindeyseniz tavsiye ederim.

• Amerikan Kültür'e yazıldım birkaç ay geçti ve bırakıyorum her şubesi kötü değildir

herhalde ama maalesef iyi bir eğitim alamadım ben bu kurstan

• Merhaba. Adım Serhat. İngilizce konuşturma eğitmeniyim. Kendime ait model olan Proactivenglish ile eğitimler vermekteyim. Bu model ile İngilizceyi konuşarak ve anlayarak; doğru bilgiyi kısa zamanda verim alarak ilerlersiniz. Eğitim alanların bu eğitimi tavsiye etme oranı %100 dür. 25,50 ve 100 ders saatlik paketler olarak eğitim vermekteyim. Kendimle ilgili olarak, İngiltere'de 10 sene yaşadım ve çalıştım. MBA, CELTA ve BsC'ye sahibim. Randevu almak ve referanslar için:

www.proactivenglish.com/book-online

https://www.proactivenglish.com

https://www.proactivenglish.com/online-ingilizce-kursu

https://www.proactivenglish.com/ingilizce-online-kurs

• Merhabalar,

Akademik international dil kursu kesinlikle tavsiyemdir.

Eğitim metodları çok farklı ve etkili bu nedenle bir seçim yapmadan önce yüz yüze görüşmenizi öneriyorum.

Bence eğitimde önemli olan bir konuda istenildiği vakit bilgi/destek alabilmektedir bu konuda çok samimi bir kurum olduğunu yaşadığm tecrübe ile söyleyebiliyorum.

• Kesinlikle Just for Speaking 'i öneririm. Kurs hem online hem de yüzyüze eğitim sağlıyor. Sınıflar maksimum 3 kişi ve öğretim metodları yoğun olarak Speaking odaklı. Bu arada öğrencilerin tamamı yetişkin, karma sınıflar yok. Kendi uygulaması var ve online olarak chat grupları bile mevcut sürekli ingilizce iletişim dönüyor, eğitmenleri, yöneticisi ve tüm kadro İngilizce alanından bu bile kesinlikle eğitim odaklı olduklarını gösteriyor. Öğrenciyi mağdur etmeyen, hem eğitim dondurma veya sözleşme iptal etme hakkı tanınıyor. Tamamen etik bulduğum ve sistemine, yaklasimlarina hayran kaldığım bir konuşma kursu. İlk derslerini ücretsiz deneyip öyle kayıt olmuştum, iyi ki denk gelmisim.

• Kesinlikle Just for Speaking 'i öneririm. Kurs hem online hem de yüzyüze eğitim sağlıyor. Sınıflar maksimum 3 kişi ve öğretim metodları yoğun olarak Speaking odaklı. Bu arada öğrencilerin tamamı yetişkin, karma sınıflar yok. Kendi uygulaması var ve online olarak chat grupları bile mevcut sürekli ingilizce iletişim dönüyor, eğitmenleri, yöneticisi ve tüm kadro İngilizce alanından bu bile kesinlikle eğitim odaklı olduklarını gösteriyor. Öğrenciyi mağdur etmeyen, hem eğitim dondurma veya sözleşme iptal etme hakkı tanınıyor. Tamamen etik bulduğum ve sistemine, yaklasimlarina hayran kaldığım bir konuşma kursu. İlk derslerini ücretsiz deneyip öyle kayıt olmuştum, iyi ki denk gelmisim.

• İstanbulda I'm global var mesela.Online ders de dahil okullarda öğrenilen her dilin dersini alabilirsiniz ben japonca online ders aldım globelden 3 ayda N5 seviyesine geldim. Kardeşim üni'de İngilizce mütercim tercümanlık okuyor başta zorlanıyor 1 ay ders aldı toparladı şu an bire bir tercüme gayet rahat yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeXategzy -- 29 Temmuz 2023; 15:52:13 >
  • Arkadaşımın referansıyla akademik dil kurslarında kadıköy şubesinde a1 seviyesinde almanca eğitimini tamamladım. çok memnun kalmıştım. işim gereği ingilizce dil seviyemi geliştirmek için akademik yabancı dil kursunu tercih ettim. standart a1 a2 kur sistemi ile dil eğitimi vermiyorlar. yetişkin gruplara hitap eden müfredatları bulunuyor. güncel konuların yer aldığı kursa ait londra merkezli yayınevinin kaynaklarını kullanıyorlar. ben almanca eğitimini aldığım kadıköy şubesinden eğitim aldım ama istanbulda başka şubeleride var bildiğim.

• Bir bilgisayar mühendisi olarak ingilizceyi çok iyi öğrenmem gerekiyordu. Bunun içinde bir çok kurs ile görüştüm, arkadaşlarıma danıştım ve en son artık 'İSTANBUL LİSAN MERKEZİ' ile anlaştım.Geçen sene Türk hocalar ile beginner seviyeden başlamıştım. Yurt dışında yüksek lisans yapmak için geçen ayda TOEFL sınavına girdim ve 103 puan aldım. Gerçekten beni bir senede bu seviyeye getiren hocalarıma çok minnettarım. Benim ders aldığım hocalar ciddi anlamda işlerini çok iyi biliyorlardı. Ofis çalışanları da fiyatta olsun ders saatlerinde olsun hiç sıkıntı çıkarmadılar. Yani bence İLM, dil öğrenmek için tercih edebileceğiniz bir yer.

• Aysun Uğuş bu konuda oldukça iddialı ve çok ilgili. Başarısı oldukça yüksek. Öğretmenleri de çok iyi. Ben özel ders alıyorum. Fiyatta da yardımcı oldu ve dersler çok iyi geçiyor. Aysun Hanım Koçluk yapıyor hergun ilgileniyor. Soruyor arıyor. Grammar Dinleme okuma konuşma yazma hepsini ayrı ayrı işleyip bir de Koçluk yapıyorlar. Hakkını veriyor. Kesinlikle. aysunugus.com.tr

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.